Esileht Väikelaps Soolatüüka külmutamine väikelapsel.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Soolatüüka külmutamine väikelapsel.

Postitas:

Kolmeseks saava lapse sõrmel soolatüügas. Täna oli nahaarst, pani külmutamisaja. Ma natuke pelgan seda siiski. Kellel kogemusi? Äkki saaks valutumalt? Prooviks enne muud – lugesin äädikast, kartulikoortest, vereurmarohust (praegu talvel ei kasva).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 18:44; 16.01 20:03; 26.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka homme nahaarsti aeg. Vaatame, mis ütleb.
Mul endal on külmutatud kunagi. Minu arvates on see üsnagi leebe meetod. Põletikulisi isegi opitakse, seda küll ei tahaks.
Kahju jah, et vereurmarohtu saada pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 19:04; 17.01 11:04; 11.02 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin lapsel Wartner pliiatsit, paar nädalat ja korras (aga oli tallaalune suur tüügas). Lihtsalt laps peab hästi rahulikult määrida laskma, kui tervele nahale lahust satub, kõrvetab valusalt. Aga pliiatsiga on hea täpne toimetada.
(minu laps oli aga 9-aastane)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas külmutamine on valus, ebamugav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 18:44; 16.01 20:03; 26.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem juba üks kord külmutada kui kolm kuud kartulikoort peale siduda vahelduva eduga. Korraks ebamugav, aga tõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin külmutamas ja just soovitan seda, valus see ei ole, pigem tekib hetkeks selline tõsiselt külm tunne, nagu pandaks jääkuubik vastu nahka. Ja pärast tekkis koorik peale ja kuivas ise ilusti ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil soovitas nahaarst esmalt EndWarts pliiatsit proovida.
Kasutatakse vaid korra nädalas, see on hästi lihtne ja valutu. Paari nädalaga oli juba näha, et tüügas väheneb ja paari kuu pärast oli kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on laps 1a ja täna arsti juures soovitati vatipulgaga Duofilmi tupsutada. Tervele nahale kaitseks ümber vaseliini määrida. See pliiats on al 4a ( ilmselt võib ka natuke varem kasutada) ja Duofilm al. 2a vanusest.
Me ei saanud hetkel külmutada, kuna soolatüügas oli liiga paks. Kästi määrida ja kui vaja, siis u kuu pärast külmutavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 19:04; 17.01 11:04; 11.02 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel olid jalgadel mitu tükki. käisime 1 kord külmetamas arsti juures ja ei mõjunud, siis konsulteerisin apteekriga ja tema soovitas Timodore hape, mingisugune spetsiaalne hape. 2x päevas pidi määrima sellega soolatüügast ja kahe nädalaga olid jalad puhtad. protseduur valutu, seda ei ole tunda naha peal, aeg-ajalt hakkab nahk soolatüüka pealt lahti tulema ja siis tuleb soolatüügas välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:22; 18.01 10:23; 18.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu – kas su lapsel olid soolatüükad või konnasilmad? Vaatasin, et Timodore on konnasilmadele. Kui see soolatüükale ka mõjuks, oleks küll hea. Kas ma saan õigesti aru, et puhta naha peale minnes see lapsele valu ei tee?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu – kas su lapsel olid soolatüükad või konnasilmad? Vaatasin, et Timodore on konnasilmadele. Kui see soolatüükale ka mõjuks, oleks küll hea. Kas ma saan õigesti aru, et puhta naha peale minnes see lapsele valu ei tee?

ma ei teagi kas olid soolatüükad või konnasilmad, perearst ütles mulle, et see on ja sama. puhtale nahale minnes ei ole seda tunda, ei tee valu ega kipita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:22; 18.01 10:23; 18.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle Timodore täpne nimetus on? Ravimiinfost millegipärast selle nimega välja ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle Timodore täpne nimetus on? Ravimiinfost millegipärast selle nimega välja ei tule.

https://www.apotheka.ee/ciccarelli-konnasilma-vedelik-12ml-1152t00-mm0106256

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:22; 18.01 10:23; 18.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Käisime täna ära. Pihustati seda külma peale, midagi hullu polnud, lõpus hakkas kipitama, laps hakkas nutma ja siis enam ei külmutatud. Mingi kreem peale veel. Kahe nädala pärast uuesti.
Esmaspäevast peab üle päeva panema seda tüüka peale: EndWarts PEN pliiats (sipelghape).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 18:44; 16.01 20:03; 26.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan tagasisidet.
Mul siis 1a laps ja sõrmel suur tüügas, mida külmutada kohe ei saanud. Määrisime 2 nädalat Duofilmiga ja koorisime tüükalt nahka maha. Kui tüügas oli välja tulnud, määrisime veel nädala ja tüügas kärbus ning kukkus ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 19:04; 17.01 11:04; 11.02 10:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Soolatüüka külmutamine väikelapsel.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.