Esileht Ilu ja tervis soolatüükast vabanemine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: soolatüükast vabanemine?

Postitas:
Kägu

Palun soovitage tõhusat vahendit soolatüükast vabanemiseks.

Kas Wartner või Endwarts-on neist äkki miskit abi? Tüügas põle peal ja suht suur 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Duofilm on minu meelest kõige tõhusam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutamine ka. Seda saab teha nt Niine nahakliinikus. Vanasti oli ca 20€ kord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutamine ka. Seda saab teha nt Niine nahakliinikus. Vanasti oli ca 20€ kord.

Käisin  Fertilitases külmutamas. 45€ kord.  Öeldi, et   läheb 10 korda vähemalt.  Ostsin täpselt samasuguse aparaadi apteegist 30€ eest, millega sai teha 12 doosi.  Sain lahti.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutamine ka. Seda saab teha nt Niine nahakliinikus. Vanasti oli ca 20€ kord.

Käisin Fertilitases külmutamas. 45€ kord. Öeldi, et läheb 10 korda vähemalt. Ostsin täpselt samasuguse aparaadi apteegist 30€ eest, millega sai teha 12 doosi. Sain lahti.

Mis aparaat see oli? Mul oleks ka vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutamine ka. Seda saab teha nt Niine nahakliinikus. Vanasti oli ca 20€ kord.

Käisin Fertilitases külmutamas. 45€ kord. Öeldi, et läheb 10 korda vähemalt. Ostsin täpselt samasuguse aparaadi apteegist 30€ eest, millega sai teha 12 doosi. Sain lahti.

Mis aparaat see oli? Mul oleks ka vaja.

Apotheka lehel kui otsida soolatüügas  sõnaga , tuleb  neid mitu välja. Koha peal oli valik veel suurem.  Mul oli selline:

https://www.sudameapteek.ee/ciccarelli-soolatuuka-eemaldamiseks-kulmravi-75ml-pmm0106257ee

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutamine ka. Seda saab teha nt Niine nahakliinikus. Vanasti oli ca 20€ kord.

Käisin Fertilitases külmutamas. 45€ kord. Öeldi, et läheb 10 korda vähemalt. Ostsin täpselt samasuguse aparaadi apteegist 30€ eest, millega sai teha 12 doosi. Sain lahti.

Mis aparaat see oli? Mul oleks ka vaja.

Apotheka lehel kui otsida soolatüügas sõnaga , tuleb neid mitu välja. Koha peal oli valik veel suurem. Mul oli selline:

https://www.sudameapteek.ee/ciccarelli-soolatuuka-eemaldamiseks-kulmravi-75ml-pmm0106257ee

Aitäh!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apotheka lehel kui otsida soolatüügas  sõnaga , tuleb  neid mitu välja. Koha peal oli valik veel suurem.  Mul oli selline: https://www.sudameapteek.ee/ciccarelli-soolatuuka-eemaldamiseks-kulmravi-75ml-pmm0106257ee

Proovisin täna ära. Kui meelest ei lähe, siis annan teada, kas toimis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võitlesin 9aastat soolatüükaga näpul. ei olnud asja, mida poleks proovinud. eelmise a mais käisin laseris sellega ja sain ka mingi happe sealt kaasa. laseris siis mais, juunis, juulis ja septembris-kadus ära. aga nüüd septembrist tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apotheka lehel kui otsida soolatüügas sõnaga , tuleb neid mitu välja. Koha peal oli valik veel suurem. Mul oli selline: https://www.sudameapteek.ee/ciccarelli-soolatuuka-eemaldamiseks-kulmravi-75ml-pmm0106257ee

Proovisin täna ära. Kui meelest ei lähe, siis annan teada, kas toimis.

Mina jälle. Ma ei hoidnud vist piisavalt kaua seda svammi peal, juhendi järgi peaks mul praegu vill olema, aga ei ole näha, et midagi toimuks. Kui paari päeva jooksul sama seis, siis teen uuesti. Hoidsin u 15 sekundit, vahepeal võtsin ära ja piilusin, mis toimub. Torkis küll ja tüügas oli natuke aega valge.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle. Ma ei hoidnud vist piisavalt kaua seda svammi peal, juhendi järgi peaks mul praegu vill olema, aga ei ole näha, et midagi toimuks. Kui paari päeva jooksul sama seis, siis teen uuesti. Hoidsin u 15 sekundit, vahepeal võtsin ära ja piilusin, mis toimub. Torkis küll ja tüügas oli natuke aega valge.

Ega siis ühe korraga ei saagi ära ja iga päev pole mõtet teha, vaid täpselt nii pikkade vahedega, kui juhendis on öeldud, sagedamini tegemine ei anna efekti. Ja nii kaua teed, kui kukub ära lõpuks. Mu lapsel läks mitu kuud aega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apotheka lehel kui otsida soolatüügas sõnaga , tuleb neid mitu välja. Koha peal oli valik veel suurem. Mul oli selline: https://www.sudameapteek.ee/ciccarelli-soolatuuka-eemaldamiseks-kulmravi-75ml-pmm0106257ee

Proovisin täna ära. Kui meelest ei lähe, siis annan teada, kas toimis.

Mina jälle. Ma ei hoidnud vist piisavalt kaua seda svammi peal, juhendi järgi peaks mul praegu vill olema, aga ei ole näha, et midagi toimuks. Kui paari päeva jooksul sama seis, siis teen uuesti. Hoidsin u 15 sekundit, vahepeal võtsin ära ja piilusin, mis toimub. Torkis küll ja tüügas oli natuke aega valge.

Mitte midagi pole vahepeal toimunud, tegin täna uuesti ja hoidsin u 25 sekundit, kordagi vahepeal ära ei võtnud. Torkimist seekord ei tundnud, aga tüügas püsis kauem valge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta, kuidas läks? Kas see kodune külmutamine võttis soolatüüka ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta, kuidas läks? Kas see kodune külmutamine võttis soolatüüka ära?

Mina siin hoolega külmutan, mitte TA. Mingit muutust ei ole praeguseks veel. Täna õhtul on plaan uuesti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siin hoolega külmutan, mitte TA. Mingit muutust ei ole praeguseks veel. Täna õhtul on plaan uuesti teha.

Mina tegin lapsel mitu kuud, tundus ka, et midagi ei mõika. Siis kukkus lihtsalt ükskord lambist ära. Ja oli ikka väga suur jurakas soolatüügas, terve pesa nagu koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin täna nii, et kõigepealt leotasin nahka ja siis hõõrusin raspliga tüüka nii maha kui sain ja peale seda külmutasin. Ai sa vana, kui valus seekord oli. Loodetavasti nüüd hakkab midagi toimuma ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult külmutamine aitas. Kohe ei märganud muutust, aga ühel hetkel vaatasin, et kadunud. Ei tundnudki ja tagasi pole tulnud, enne seda hõõrusin lolli peaga ja tuli alati tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ostsin ka välja selle laki, mida pidin kasutama, aga ei kasutanud. Kukkus ise ära tänu külmutamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teemaalgataja. Ei julgenud osta seda külmutamise asja ja ostsin Endwarts pliiatsi. Täna nüüd tegin teist korda. Peale kasutamist natuke kipitab aga esialgu pole miskit aru saada-no ilmselt vara ka veel ja see tüügas mul ikka suur.

Külmutamis agregaati kartsin osta, kuna kui toimetan sellega tüükast mööda siis jama ju või külmutan liiga palju äkki. Kas selle kasutamine siis tegelikult lihtne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas selle kasutamine siis tegelikult lihtne?

Suht lihtne jah ja ega muud asjad eriti ei aita nagunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On lihtne, ega sellega nüüd ennast sandiks ei anna külmutada ja muud sarnast 🙂 pigem Duofilmi ja muude söövitavate lahustega on oht, et kui peitsid pidevalt ja läheb terve naha peale, siis sööb sealt tüüks kõrvalt terve naha tundlikuks.

Lapsel olen kasutanud:

Wartner cryo

Seal oli sees vähe ja kui on mitu tüügast, siis neist padjakestest ei piisa kaugeltki, külmutas nagu küll, aga ära ei kadunud küll midagi, isegi kui hoidsime kauem peal.

Praegu proovime seda: N1 warts icer 

See on otsikuga balloon, ei ole mingeid padjakesi, lased külmutatud eetrit otse soolatüükale. Ei ole valus, aga ei tea ka, aks töötab, oleme teinud 1x.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin täna nii, et kõigepealt leotasin nahka ja siis hõõrusin raspliga tüüka nii maha kui sain ja peale seda külmutasin. Ai sa vana, kui valus seekord oli. Loodetavasti nüüd hakkab midagi toimuma ka.

Raporteerin. Tüüka pealmine kiht tuli lahti ja küljest ära. Teen homme uuesti nii nagu viimane kord – leotan, raspeldan ja siis külmutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin täna nii, et kõigepealt leotasin nahka ja siis hõõrusin raspliga tüüka nii maha kui sain ja peale seda külmutasin. Ai sa vana, kui valus seekord oli. Loodetavasti nüüd hakkab midagi toimuma ka.

Raporteerin. Tüüka pealmine kiht tuli lahti ja küljest ära. Teen homme uuesti nii nagu viimane kord – leotan, raspeldan ja siis külmutan.

Raporteerin veel: tuli järgmine kiht maha, tüüka sisse hakkab auk tekkima. Nädalavahetusel külmutan uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen nüüdseks Endwarts pliiatsit kasutanud päris pikalt ja kasutan üle päeva. No mitte midagi pole väiksemaks jäänud 🙁

Millist külmutusvarianti võiks proovida? Või minna hoopiski naharatsi juurde, et külmutaksid?

See tüügas mul põlveotsas ja kui teksad jalga panna, siis vist pärast külmutamist väga valus kui teksa sinna vastu hõõrub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tüügas mul põlveotsas ja kui teksad jalga panna, siis vist pärast külmutamist väga valus kui teksa sinna vastu hõõrub?

Ei ole valus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist külmutusvarianti võiks proovida? Või minna hoopiski naharatsi juurde, et külmutaksid?

Mina käisin nahaarstil ja külmutati ära. Kukkus ise küljest nii, et ei märganudki. Mõned tunnid oli valulik. Pliiatsit, mida pidin veel lisaks kasutama, ei kasutanud kordagi. Välja ostsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagasi ei tulnud ja uut pole tekkinud, möödas üle aasta. Külmutamine toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendes pliiatsites on sees täiesti mõttetud asjad, nii väikeses koguses ka veel. Ei saagi, kuidagi aidata.
soovitan Duofilmi aga siis peab leotama, viilima ja ravim peale. Iga õhtu kuni soolatüügas ära tuleb. Mõjub muideks ka konnasilmale.

külmutamine aitab ka enamasti aga võib jätta armid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

külmutamine aitab ka enamasti aga võib jätta armid.

Ega külmutamine armi ei jäta, tüüka ärakukkumine võib jätta armi, sest sinna jääb ju auk, aga ega külmutamine seda auku ei tekita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

külmutamine aitab ka enamasti aga võib jätta armid.

Külmutamine ei jätnud mingit armi ja viirust endaga kaasas kanda pole samuti tore. Mina kirjutasin 19.11.2022, et külmutamine aitab. Mõtlesin visiiti arsti juures – max 10 minutit läks kokku seal kabinetis.

Ja inimene tuleb tagasi 02.12.2022 ja räägib, kuidas juba raspeldamine jne aitab. Näha ju, et ei kuula nõuandeid. Proovisin isegi mitmeid kordi pimsskivi jne, ei aidanud üldse. Miks ei saa lihtsalt arsti juurde minna ja lasta külmutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Ilu ja tervis soolatüükast vabanemine?