Esileht Ilu ja tervis soolatüükast vabanemine?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: soolatüükast vabanemine?

Postitas:
Kägu

Ega külmutamine armi ei jäta, tüüka ärakukkumine võib jätta armi, sest sinna jääb ju auk, aga ega külmutamine seda auku ei tekita.

Soolatüügas tekib sellistese kohtadesse, kus armi pole märgata. Sõrmed on siiruviirulised, jalatallad ka, minul ei tulnud mingit armi. Kuidas see viilimine siis armi ei tekita? Lõpuks peab ju terve tüüka kätte saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel aitas toores riivitud kartul.Panin  ööseks plaastriga.Mõni kadus paari päevaga, mõni 2 nädalaga.Külmutamas käisime mitu korda ja ei aidanud.Apteegist kõik variandid proovisime läbi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja inimene tuleb tagasi 02.12.2022 ja räägib, kuidas juba raspeldamine jne aitab. Näha ju, et ei kuula nõuandeid. Proovisin isegi mitmeid kordi pimsskivi jne, ei aidanud üldse. Miks ei saa lihtsalt arsti juurde minna ja lasta külmutada?

2.12 olin mina ja sul on vist lugemisega kehvasti. Kirjutasin, et raspeldasin JA siis külmutasin. Olen seda nüüdseks juba päris mitu korda teinud, aga lahti pole ikka saanud. Pealmine kiht tuleb maha tüükal ja siis kasvab tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin, et raspeldasin JA siis külmutasin. Olen seda nüüdseks juba päris mitu korda teinud, aga lahti pole ikka saanud. Pealmine kiht tuleb maha tüükal ja siis kasvab tagasi.

Siis tuleb veel võtta Duofilm- külmutad, siis tuleb üks kiht maha, raspeldad ja puhastad. Kui veel midagi sisse jäi, siis loomulikult kasvab tagasi, siis tuleb kasutada külmutamiste vahepeal doufilmi, see sulatab ka soolatüüka kihiti lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja inimene tuleb tagasi 02.12.2022 ja räägib, kuidas juba raspeldamine jne aitab. Näha ju, et ei kuula nõuandeid. Proovisin isegi mitmeid kordi pimsskivi jne, ei aidanud üldse. Miks ei saa lihtsalt arsti juurde minna ja lasta külmutada?

2.12 olin mina ja sul on vist lugemisega kehvasti. Kirjutasin, et raspeldasin JA siis külmutasin. Olen seda nüüdseks juba päris mitu korda teinud, aga lahti pole ikka saanud. Pealmine kiht tuleb maha tüükal ja siis kasvab tagasi.

Muidugi ei ole, sest nö juur või jalg on alles. Nii arvan mina, mida arvab arst?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägite mingist armist, aga tüügas tuleb kätte saada sealt kohe sügavalt. Ise sügavalt lõhkudes võib veritsema hakata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult hakkab lõikudes veritsema, kui ei veritse, pole marrasknaha ülemisest kihist sügavamale saanudki ja ilmselgelt ei saa efekti olla, sest soolatüükal on ka verevarustus ja ilma veritsemata ei saagi seda lõigata.

https://www.youtube.com/watch?v=guJ1J7rRs1w

Kui tahta ilma lihunikutööta hakkama saada, siis väljalõikamise asemel ongi Duofilm jm söövitavad ravimid ja külmutamine.

P.S. soolatüükal ei ole “jalga”, tal on käsnjas struktuur ka allpool, see mida siin mõni räägib, on konnasilm. Need on kaks erinevat asja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult hakkab lõikudes veritsema, kui ei veritse, pole marrasknaha ülemisest kihist sügavamale saanudki ja ilmselgelt ei saa efekti olla, sest soolatüükal on ka verevarustus ja ilma veritsemata ei saagi seda lõigata.

https://www.youtube.com/watch?v=guJ1J7rRs1w

Kui tahta ilma lihunikutööta hakkama saada, siis väljalõikamise asemel ongi Duofilm jm söövitavad ravimid ja külmutamine.

P.S. soolatüükal ei ole “jalga”, tal on käsnjas struktuur ka allpool, see mida siin mõni räägib, on konnasilm. Need on kaks erinevat asja.

No ma ütlesin jalg, aga ma ei üidanud jalga silmas. Point oli, et pealmine nüüstamine ei aita. Mina duofilmi ei kasutanud pärast arsti juures külmutamist. Tagasi ei tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage tõhusat vahendit soolatüükast vabanemiseks.

Kas Wartner või Endwarts-on neist äkki miskit abi? Tüügas põle peal ja suht suur ????

ENDWARTS on ainus mis aitab. Saab kombineerida külmutamisega nahahaiguste õe kabinetis.

Wartner on raha raiskamine! absoluutselt ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endwarts on vähemalt kolme sorti- lahus (sama nagu duofilm), pliiats ja külmutaja. pliiats oli neil supermõttetu, midagi ei teinud, haises ja kuivas lihtsalt ülikiiresti ära, oligi kasutamiskülbmatu. Wartner on ka mitut sorti, samad analoogid + plaastrid nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage tõhusat vahendit soolatüükast vabanemiseks.

Kas Wartner või Endwarts-on neist äkki miskit abi? Tüügas põle peal ja suht suur ????

ENDWARTS on ainus mis aitab. Saab kombineerida külmutamisega nahahaiguste õe kabinetis.

Wartner on raha raiskamine! absoluutselt ei toimi.

No ma ei tea. Ma olen Endwartsi kasutanud üle päeva suht pikka aega juba ja mitte midagi pole aidanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka lapsel üritan soolatüükast lahti saada, aga siiani pole õnnestunud. Wartneriga alguses isegi õnnestus, aga kohe tuli ühe tüüka asemele kaks tüügast ehk siis läks veelgi suuremaks. Siis Wartner sai otsa ja läksime pereõe juurde külmutama. Kaks korda käisime külmutamas. Rohkem ei viitsinud minna ja see veel tasuline ka. Abi ei olnud. Siis ostsin Duofilmi. Üle nädala iga päev olen teinud. Kooriku nokin nõelaga jälle pealt ära. Lapsele on see Duofilm ikkagi valusam kui külmutamine. Vist peaks uuesti selle külmutamise ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme ka lapse soolatüügastega tegelenud vist juba mõni aasta, neli korda külmutanud, sellest pole midagi abi olnud, duofilm söövitab enne ümbert naha hellaks aga soolatüükad püsivad vankumatult paigal. Ka kodusne külmutamise vahend (oleme kasutanudmõlemaid, Wartner ja endwarts) ei ole mingit efekti andnud. Kunagi vanemal lapsel sai soolatüügastest lahti vereurmarhuga, aga kus sa seda aastaringselt võtad.

Viimasena on kasutusel plaastrid ja nende efektiivsusest olen küll sügavalt üllatunud- ei valuta, aga võtab kihihaaval soolatüükast ikka suuri latakaid lahti, 1 karp on poole peal ja ühel jalal on peaaegu kadunud, teisel (poole suuremal) on sügavusest vast pool küll juba maha kukkunud. saab pikemalt peal hoida, seal on rohuosa ümber pehme vahtkummist rõngas, mis plaastrit toetab. Soolatüügas läheb valgeks ja pehmeks. Mõnikord on plaaster nihkunud ja ka ümbert nahakihi maha võtnud, siis tuleb paar päeva vahet pidada, et valutama ei hakkaks. See oligi vist ainuke, mis meil proovimata oli, ja töötab paremini kui miski muu varem. Aga eks see ole väga erinev inimestel. Cherioll wart removal pads

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme ka lapse soolatüügastega tegelenud vist juba mõni aasta, neli korda külmutanud, sellest pole midagi abi olnud, duofilm söövitab enne ümbert naha hellaks aga soolatüükad püsivad vankumatult paigal. Ka kodusne külmutamise vahend (oleme kasutanudmõlemaid, Wartner ja endwarts) ei ole mingit efekti andnud. Kunagi vanemal lapsel sai soolatüügastest lahti vereurmarhuga, aga kus sa seda aastaringselt võtad.

Viimasena on kasutusel plaastrid ja nende efektiivsusest olen küll sügavalt üllatunud- ei valuta, aga võtab kihihaaval soolatüükast ikka suuri latakaid lahti, 1 karp on poole peal ja ühel jalal on peaaegu kadunud, teisel (poole suuremal) on sügavusest vast pool küll juba maha kukkunud. saab pikemalt peal hoida, seal on rohuosa ümber pehme vahtkummist rõngas, mis plaastrit toetab. Soolatüügas läheb valgeks ja pehmeks. Mõnikord on plaaster nihkunud ja ka ümbert nahakihi maha võtnud, siis tuleb paar päeva vahet pidada, et valutama ei hakkaks. See oligi vist ainuke, mis meil proovimata oli, ja töötab paremini kui miski muu varem. Aga eks see ole väga erinev inimestel. Cherioll wart removal pads

Kas neid meil ka saada apteekides on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel aitas toores riivitud kartul.Panin ööseks plaastriga.Mõni kadus paari päevaga, mõni 2 nädalaga.Külmutamas käisime mitu korda ja ei aidanud.Apteegist kõik variandid proovisime läbi.

Kuidas kartul saab sel puhul aidata? Ja miks riivitud? Kas ei piisa kui lihtsalt kartulitükk peale panna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendes pliiatsites on sees täiesti mõttetud asjad, nii väikeses koguses ka veel. Ei saagi, kuidagi aidata.

soovitan Duofilmi aga siis peab leotama, viilima ja ravim peale. Iga õhtu kuni soolatüügas ära tuleb. Mõjub muideks ka konnasilmale.

külmutamine aitab ka enamasti aga võib jätta armid.

Kas peale duofilmi peab plaastri peale panema või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen juba mitu aastat üritanud apteegivahenditega soolatüükast sõrmel lahti saada, suvel lisaks ka vereurmarohi (kasvab mul maja taga aias). Ei ole aidanud.

Nüüd juba 4 korda olen käinud arsti juures külmutamas (kuus korra, tihedamini ei tohtivat). Ikka pole lahti saanud.

Täiesti lootusetu tunne juba 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen juba mitu aastat üritanud apteegivahenditega soolatüükast sõrmel lahti saada, suvel lisaks ka vereurmarohi (kasvab mul maja taga aias). Ei ole aidanud.

Nüüd juba 4 korda olen käinud arsti juures külmutamas (kuus korra, tihedamini ei tohtivat). Ikka pole lahti saanud.

Täiesti lootusetu tunne juba ????

Siis on nii sügaval, et ilmselt vaja kirurgilist eemaldamist või mis arst räägib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on nii sügaval, et ilmselt vaja kirurgilist eemaldamist või mis arst räägib?

No et tulge järgmine kord jälle kui pole ära kadunud. Et tema teeks tihemini kui kord kuus, aga eeskirjad olevat sellised… Ma ei tea, kas ta on arst. Pigem vist õde, kes teeb krüoteraapiat. On ainult vist mingit teatud päevad meie perearstikeskuses.

Pidavat peale külmutamist mingi vill tekkima – mul pole ükski kord tekkinud. Mingi aeg lihtsalt koorub veidike nahka maha ja kõik.

Mõtlesin, et peaks äkki ise ka lisaks kodus mingit külmutamisvärki juurde tegema. Mõned kiidavad ka plaastreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No et tulge järgmine kord jälle kui pole ära kadunud. Et tema teeks tihemini kui kord kuus, aga eeskirjad olevat sellised… Ma ei tea, kas ta on arst. Pigem vist õde, kes teeb krüoteraapiat. On ainult vist mingit teatud päevad meie perearstikeskuses.

Mul tegi ka õde ja ära kadus. Käisin ühe korra ainult, 2 minutit ja kõik. Tagasi ei tulnud ei samale kohale ega mujale. Mina guugeldasin välja, et tüügas on liiga sügaval, et külm ei jõua sinna päris sügavale. Kuna ma pole arst, siis ma ei tea, kas nii on, aga tundub loogiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidavat peale külmutamist mingi vill tekkima – mul pole ükski kord tekkinud. Mingi aeg lihtsalt koorub veidike nahka maha ja kõik.

Ma ei mäleta, et vill oleks tekkinud. Ma isegi ei märganud, et ära kukkus. Paistis esimene päev nagu tavaline tüügas ja hiljem vaatasin, kadunud. Isegi ei tea, mitmendal päeval. Eelpool kirjutasin, et seda wartner pliiatsit lisaks ei kasutanudki, välja otsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli varvaste peale aastaid ja palju(lõpuks juba üle 20 tk). Kasutasin kõik apteegi ja rahvameditsiini variandid läbi. Lõpuks siis lõin käega ja ühel päeval olid need lihtsalt kadunud. Nüüd pole mitu aastat tagasi tulnud.
Mulle arst ütles, et ega eriti aitagi miski. On kaua on ja ühel hetkel kaovadki ise ära, kui imuunsüüsteem neist jagu saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli varvaste peale aastaid ja palju(lõpuks juba üle 20 tk). Kasutasin kõik apteegi ja rahvameditsiini variandid läbi. Lõpuks siis lõin käega ja ühel päeval olid need lihtsalt kadunud. Nüüd pole mitu aastat tagasi tulnud.

Mulle arst ütles, et ega eriti aitagi miski. On kaua on ja ühel hetkel kaovadki ise ära, kui imuunsüüsteem neist jagu saab.

Need viirused, kuidas neid nii palju tuli? Töötad vastavas keskkonnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli varvaste peale aastaid ja palju(lõpuks juba üle 20 tk). Kasutasin kõik apteegi ja rahvameditsiini variandid läbi. Lõpuks siis lõin käega ja ühel päeval olid need lihtsalt kadunud. Nüüd pole mitu aastat tagasi tulnud.

Mulle arst ütles, et ega eriti aitagi miski. On kaua on ja ühel hetkel kaovadki ise ära, kui imuunsüüsteem neist jagu saab.

Need viirused, kuidas neid nii palju tuli? Töötad vastavas keskkonnas?

Piisab esiagu täitsa ühes tüükast.
Sealt edasi hakkavad vaikselt paljunema. Mina näiteks kannan igapäevaselt tööl 8h turvasaapaid. Umbne keskkond ilmselgelt soodustab edasi levikut, sest nahk on vastuvõtlikum niiskena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes duofilmi kasutanud ja sellest abi saanud-palun rääkige. Kas peab iga päev seda kihti sealt pealt maha kraapima enne kui uuesti duofilmi panen? Kui iga päev lihtsalt duofilmi panna, ilma leotamata ja kraapimata?  Kas peab plaastri sinna peale panema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes duofilmi kasutanud ja sellest abi saanud-palun rääkige. Kas peab iga päev seda kihti sealt pealt maha kraapima enne kui uuesti duofilmi panen? Kui iga päev lihtsalt duofilmi panna, ilma leotamata ja kraapimata? Kas peab plaastri sinna peale panema?

Mina olen see, kes jaanuaris kirjutas, et ei saanud lapsel soolatüükast lahti. Hakkasime Duofilmi kasutama. Alguses iga päev. Leotasin lapse näppu vees ja siis tuli koorik kergemini maha. Siis jälle duofilm peale. Ja nii koguaeg. Aga see on päris valus. Lahti saime lõpuks. Kaks nädalat vist tegin iga päev ja siis juba harvemini. Lihtsalt lõpuks on raske aru saada, kas on nüüd juba terve nahk või veel on soolatüügast. Koorik tuleb ikka maha võtta, sest muidu see duofilm seal kooriku peal ei mõju nii hästi. Peab ikka seda värsket nahka söövitama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes duofilmi kasutanud ja sellest abi saanud-palun rääkige. Kas peab iga päev seda kihti sealt pealt maha kraapima enne kui uuesti duofilmi panen? Kui iga päev lihtsalt duofilmi panna, ilma leotamata ja kraapimata? Kas peab plaastri sinna peale panema?

Mina olen see, kes jaanuaris kirjutas, et ei saanud lapsel soolatüükast lahti. Hakkasime Duofilmi kasutama. Alguses iga päev. Leotasin lapse näppu vees ja siis tuli koorik kergemini maha. Siis jälle duofilm peale. Ja nii koguaeg. Aga see on päris valus. Lahti saime lõpuks. Kaks nädalat vist tegin iga päev ja siis juba harvemini. Lihtsalt lõpuks on raske aru saada, kas on nüüd juba terve nahk või veel on soolatüügast. Koorik tuleb ikka maha võtta, sest muidu see duofilm seal kooriku peal ei mõju nii hästi. Peab ikka seda värsket nahka söövitama.

Ma olen nädal kasutanud nüüd duofilmi. Esimesed päevad üritasin koorikut maha nokkida aga hästi ei tahtnud tulla. Siis mõtlesin, et ok ärgu siis tulgu ja panin duofilmi ikka iga õhtu peale. Täna siis tuli väga paks koorik pealt ära. No olengi nüüd sama dilemma ees, et ei saa aru kas on juba kadunud või mitte. Kuidas Te sellest siis aru saite, et kas on kõik ja nüüd tüügas kadunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://alkeemia.delfi.ee/a/85003021

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nädal kasutanud nüüd duofilmi. Esimesed päevad üritasin koorikut maha nokkida aga hästi ei tahtnud tulla. Siis mõtlesin, et ok ärgu siis tulgu ja panin duofilmi ikka iga õhtu peale. Täna siis tuli väga paks koorik pealt ära. No olengi nüüd sama dilemma ees, et ei saa aru kas on juba kadunud või mitte. Kuidas Te sellest siis aru saite, et kas on kõik ja nüüd tüügas kadunud?

Tüügast polnud enam, ära oli kukkunud küljest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siin hoolega külmutan, mitte TA. Mingit muutust ei ole praeguseks veel. Täna õhtul on plaan uuesti teha.

Mina tegin lapsel mitu kuud, tundus ka, et midagi ei mõika. Siis kukkus lihtsalt ükskord lambist ära. Ja oli ikka väga suur jurakas soolatüügas, terve pesa nagu koos.

Täpselt sama, lapsel suure varba peal suur jurakas, mitu kuud, proovisime ka igasuguseid apteegi vahendeid, kuni üks päev laps tuli lasteaiast ja teatas, et tuli ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Ilu ja tervis soolatüükast vabanemine?