Esileht Ilu ja tervis soolatüükast vabanemine?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: soolatüükast vabanemine?

Postitas:
Kägu

Ma siin eelnevalt raporteerinud oma külmutusi ja praegu on seis selline, et kõik 12 tupsu, mis kaasas oli, kasutasin ära, aga tüügas on ikka alles ja selle kõrvale hoopis uus pisike tüügas juurde tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nädal kasutanud nüüd duofilmi. Esimesed päevad üritasin koorikut maha nokkida aga hästi ei tahtnud tulla. Siis mõtlesin, et ok ärgu siis tulgu ja panin duofilmi ikka iga õhtu peale. Täna siis tuli väga paks koorik pealt ära. No olengi nüüd sama dilemma ees, et ei saa aru kas on juba kadunud või mitte. Kuidas Te sellest siis aru saite, et kas on kõik ja nüüd tüügas kadunud?

Tüügast polnud enam, ära oli kukkunud küljest.

See, kes siin nüüd tsiteeris, polnud mina. Ära ei kukkunud midagi. Ikka kiht kihi haaval tuli ära. Kui juba tundus, et terve nahk vist, siis jätsin duofilmi ära. Arvestasin sellega, et kui jälle midagi tekib, siis jätkame raviga. Aga nüüd 1 kuu möödas ja õrnalt on see koht veel näha. Ja see tüügas oli suur. Peaaegu 1cm läbimõõduga ja kõrge.
Tüügas kukub ära külmutamisega. Meil alguses kukkuski ära ja siis kohe tuli tagasi ja kõrvale veel üks. Nii saigi neist üks suur tüügas ja enam külmutamistest kasu ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nädal kasutanud nüüd duofilmi. Esimesed päevad üritasin koorikut maha nokkida aga hästi ei tahtnud tulla. Siis mõtlesin, et ok ärgu siis tulgu ja panin duofilmi ikka iga õhtu peale. Täna siis tuli väga paks koorik pealt ära. No olengi nüüd sama dilemma ees, et ei saa aru kas on juba kadunud või mitte. Kuidas Te sellest siis aru saite, et kas on kõik ja nüüd tüügas kadunud?

Tüügast polnud enam, ära oli kukkunud küljest.

See, kes siin nüüd tsiteeris, polnud mina. Ära ei kukkunud midagi. Ikka kiht kihi haaval tuli ära. Kui juba tundus, et terve nahk vist, siis jätsin duofilmi ära. Arvestasin sellega, et kui jälle midagi tekib, siis jätkame raviga. Aga nüüd 1 kuu möödas ja õrnalt on see koht veel näha. Ja see tüügas oli suur. Peaaegu 1cm läbimõõduga ja kõrge.

Tüügas kukub ära külmutamisega. Meil alguses kukkuski ära ja siis kohe tuli tagasi ja kõrvale veel üks. Nii saigi neist üks suur tüügas ja enam külmutamistest kasu ei olnud.

Ma olen ka(küll mitte iga päev) pealmise kihi pintsettidega ära võtnud pealt ja täna on nüüd see koht ehk siis tüügas punane. Kas nii peabki olema? Mul ka see tüügas ikka kõrge oli, nüüd on märksa madalam. Aga ma ei tea kas sinna punase peale nüüd võib seda duofilmi uuesti panna? Kas teil oli ka punane kui kihi maha võtsite? Jään Teie vastust ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin siiski sinna punase/roosaka tüüka peale duofilmi. Aga see valge kiht ei jää sinna enam püsima. Kleit vastu käib, siis on see kiht kõik maas. Kuigi hoidsin tund ilusti ja lasin kuivada.

Aga see punakas roosa koht  on siiski kõrgem nahapinnast, seega on ikka tüügas alles. Aga miks ta punaseks läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud oluline, et kartul riivitud oleks.Minu lapsel oli küüne all ja sinna teisti panna ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Ilu ja tervis soolatüükast vabanemine?