Esileht Ilu ja tervis soolestikust

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: soolestikust

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada soolestiku puhastamiseks mingit teed või muud vedelikku vms vahendit? Lugesin seda materjali: http://www.wholewellnessclub.eu/es/t_clean.php?us=example
ja no reklaamijutt reklaamijutuks, aga olen üsna veendunud, et mu soolestik vajaks sellist tõhusamat puhastust küll, et sooleseinad saaksid puhtaks. Mul tõesti ongi kõht täiesti punnis, paistes ja täiesti tundub, et ehk ongi soole diameeter 16 cm .. aga ühesõnaga, oskab keegi soovitada vahendit soolestiku tõhusaks \”pesuks\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:59; 01.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen alati imestanud neid soolestiku puhastamise jutte. Ise olen läbi teinud koloskoopia e soolestiku uuringu. Tegin väikse klistiiri enne ja jõin palju puhast vett enne uuringut. Uuringu käigus lükati mulle toru sisse no ma ei tea ikka väga mitu meetrit. Teleriekraanilt nägin soolestikust pilti järjest. Ja olid ilusad puhtad roosad sooleseinad, kuskil ei olnud mingit kleepunud toidumassi vms.
Joo siis puhast vett päevakese või söö kiudaineid. Aga mingit eraldi puhastust tegema hakata… no ma ei tea. Pigem ikka reklaamijutt.
Ja see soolepesu seal Loksal… Kui ikka tagumikust vett sisse lasta, siis tuleb ju tõesti igasugust värki välja, mis sisse on söödud. Siis hea raha võtta ja öelda, et näe, tegime su sooled jääkainetest puhtaks. Kakimine teeb samatöö,arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga ma mõtlen, et kui ikkagi on mingil põhjusel sademed tekkinud/jäänud sooleseintele, siis kui tahta sooli puhastada, siis ei usu, et ainult vee joomine võiks seda eesmärki teenida. Kavatsen täna apteegist läbi jalutada ja sellel teemal väikese vestluse korraldada.
Ma ei peagi tegelikult silmas mingit süvasurvepesu 🙂 vaid ikkagi mingit leebet puhastust, a la juua mingit teed või muud vedelikku, ei kujuta küll täpselt ette mis see olla võiks, a meenub, et on mingitsorti Detox methodrane (võin kirjapildis küll eksida)? Müüakse ka marketites, ei tea kas see toimiks.
Aga tundub loogiline küll, et kui seedimine on aeglane ja roojamass ka nt. kleepuv vms, siis võib see aeglase seedimise korral ladestuda sooleseintele .. ja kui nii aastaid, siis lõpuks soolesulgus või sooleläbivuse probleemid ..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:59; 01.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jämesoole-pärasoole survepesu on tegelikult lausa kahjulik. Kui arvad, et soolikatel on miskit häda, kõht kinni, vaev kõhus jne, siis oleks aeg üle vaadata oma toitumine. Kohv ja ¨okolaad, liigne nisujahutoodete, kartuli, rafineeritud toitude söömine on seedimisele halb. Vett tuleks hoolega juua ja paha ei teeks ka üks piimhappebakterite kuur. Kas kiudaineid sööd ikka piisavalt? Need lükkavad kah soolika seest puhtaks, nii nagu asi toimima peakski: kiudained+vesi ja normaalne mikroobikooslus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soole siseseina katab ka limaskest, mis on niiske ja nagu nimigi ütleb, parajalt limane. Sinu loogika kohaselt peaks sul ka süües toit põskede külge jääma, kui oled aeglane sööja, närid a la 33 korda kõik läbi ja tolmuimejana endale kõike kohe sisse ei tõmba…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See jämesoole-pärasoole survepesu on tegelikult lausa kahjulik. Kui arvad, et soolikatel on miskit häda, kõht kinni, vaev kõhus jne, siis oleks aeg üle vaadata oma toitumine. Kohv ja ¨okolaad, liigne nisujahutoodete, kartuli, rafineeritud toitude söömine on seedimisele halb. Vett tuleks hoolega juua ja paha ei teeks ka üks piimhappebakterite kuur. Kas kiudaineid sööd ikka piisavalt? Need lükkavad kah soolika seest puhtaks, nii nagu asi toimima peakski: kiudained+vesi ja normaalne mikroobikooslus.[/tsitaat]Lisaksin veel trenni ka. Unustage igasugused absurdsed detoxid ja soolte pesemine. See on puhas ÄRI mitte meditsiin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis soolestikust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.