Esileht Koroonaviirus COVID-19 Soome on nüüd punases nimekirjas?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soome on nüüd punases nimekirjas?

Postitas:
Kägu

Kui ma lastega tulen Eestisse kas siis peab karantiinis olema? Mina ja mees 2x vaktsineeritud, lapsed 7a ja 13a.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lastega tulen Eestisse kas siis peab karantiinis olema? Mina ja mees 2x vaktsineeritud, lapsed 7a ja 13a.

Viisakas oleks kui ei taha, et karma sind kätte saab

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka see Perekool kõige usaldusväärsem allikas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lastega tulen Eestisse kas siis peab karantiinis olema? Mina ja mees 2x vaktsineeritud, lapsed 7a ja 13a.

Mis ajast vaktsineeritud/läbipõdenud karantiinis peavad olema?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lastega tulen Eestisse kas siis peab karantiinis olema? Mina ja mees 2x vaktsineeritud, lapsed 7a ja 13a.

Mis ajast vaktsineeritud/läbipõdenud karantiinis peavad olema?

Sellest ajast kui seda infot perekoolist otsitakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lastega tulen Eestisse kas siis peab karantiinis olema? Mina ja mees 2x vaktsineeritud, lapsed 7a ja 13a.

Sa oled kohustatud tegema enda poolt kõik, et mitte viirust levitada. Eesmärk on ju see, et viirust ei leviks, mitte et kedagi kinni peaks hoidma. Vaktsineeritus  parimal juhul tagab, et kui haigestud, siis mitte raskelt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lastega tulen Eestisse kas siis peab karantiinis olema? Mina ja mees 2x vaktsineeritud, lapsed 7a ja 13a.

Sa oled kohustatud tegema enda poolt kõik, et mitte viirust levitada. Eesmärk on ju see, et viirust ei leviks, mitte et kedagi kinni peaks hoidma. Vaktsineeritus parimal juhul tagab, et kui haigestud, siis mitte raskelt.

Lollakas

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheteistkümne käsk – Sina ei tohi selliste küsimustega mitte otsida infot vastavasisulistelt ametlikelt lehekülgedelt nagu näiteks Välisministeeriumi leht.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Soome on nüüd punases nimekirjas?