Esileht Kodunurk Soome ostureisile

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Soome ostureisile

Postitas:

Palun andke nõu, mida oleks mõistlik Soomest osta st, mis asjad on hinna poolest odavamad kui meil Eestis?
Olen kuulnud, et suhkur näiteks…kas ka mähkmed, kohv vms?
Tekkis suht ootamatu olukord, kus võimalik minna lausa mikrobussiga;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 15:13; 18.06 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ikka H&M-is riided ning Ikeas mööbel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vaja ei mööblit ega riideid, pidasingi silmas rohkem toidu-ja nö esmatarbekaupu.
Ja paluks väga mitte õelutseda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 15:13; 18.06 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees toob kohvi (mulle meeldib pirkka kohv), suhkrut, mähkmeid(kui laps väike oli). muud odavat nagu ei teagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla riided, kui on alanud jaanijärgsed allahindlused. Toit, esmatarbekaubad, ravimid – kõik on kallim, kui siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:17; 28.06 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvi osas nii palju, et odavamad kohvid on kõige lahjem röst ja eestlaste jaoks hapuka maitsega. Ise Eestis olles ostsime kolmanda röstiga kohvi ja siin Soomes võttis tükk ega avastamaks, miks siin kohvi ei maitse.

Kõige odavam kohvi Xtra 500 g 1,79 eurot müüakse Prismas. Seda oleme joonud. Pirkka omad ei ole meeldinud. Pidupäevadel ostame nati kvaliteetsemat kohvi.

Suhkur maksab 1kg 0,95 eurot.
Mähkmete kohta ei oska arvata, kuna ei ole nii väikest last.

Mis mul viimasel Eestis käigul silma hakkas, et osad puhastusvahendid olid kallimas. Need pigustiga pudelid köögi ja vannitoa puhastuseks. Vaata enne Eesti hind.

Kuid üldiselt jah, hinnad ikka kallimad kui Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne jaanipäeva oskan soovitada kanakoibi punases marinaadis. Need seal oluliselt odavamad, kui meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imikutoit on ikka väga odav, too siis seda! Tegelikult naljatilk, too ikka seda, mis sul vaja on ja selle kohta peaksid ju ka teadma, mis see Eestis maksab ja Soomes vaatad, kas on odavam või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]muki-kuki kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kõige odavam kohvi Xtra 500 g 1,79 eurot müüakse Prismas. Seda oleme joonud. Pirkka omad ei ole meeldinud. Pidupäevadel ostame nati kvaliteetsemat kohvi.
[/tsitaat]
See Xtra on tõeline pask. Kui see nüüd on seesama, mis meiegi Prismades müüakse, aga küllap ta on.

Olen pigem kohvita, kui seda laket joon. Pigem vähem, aga kohvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhkur ei ole ammu enam soodne ja seda vist suuresti eestlaste pärast, kes sealt massiliselt toomas käisid:P
Beebide püreed on tõesti seal meie hindadega võrreldes väga odavad.
Aga soovitan ka nt. citymarketi ja prisma kodulehte vaadata. Seal peaksid hetke kampaanialehed üleval olema. Saad ise vaadata, kui palju miskit hetkel maksab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi on BÜREE? Kas see on veel pehmem ja maitsvam kui meil müüdav PÜREE?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhkur on seal ka läinud kalliks. Ostsin eelmisel aastal 0,65¤/kg lootsin ka sellel aastal, aga… Kanakoivad marinaadis olid tõesti odavamad. Ostsime Prismast alla 2¤ oli kg. Täitsa head. Juustu soodukeid võid vaadata. Olen saanud väga head juustu täitsa ok hinnaga. Makaronid, mina kasutan Torino makarone olid u.0,25¤/400g pakk. Tita asjadest ei tea, enda lapsed püreedest ja mähkmetest välja kasvanud. Laste talvesaapaid võid vaadata, olen juba mitu aastat käinud Prismast ostmas lastele LassiTEX talvesaapaid. Kiidan väga. Laste jalatsid ja riided seal ikka tõesti odavamad kui Tallinnas. Enamus asju ostan ikka sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui odavaks tuleb osta söök Soomest kui Eestist ? Maksad laeva piletid, bussi/trammi söidupiletid ja sööd kah midagi .Löö see kokku ja osta söök eestist .Suhkur siin Soomes on aeg ajalt odavam (0,65 Eur ),normaalne hind 1,05 Sygisel kui marja aeg vöid leida odamavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mingil põhjusel praegu Soome satuks, vaataks hooajariiete-jalanõude allahindlusi. Need peaksid Soomes pärast jaani peale hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:17; 28.06 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hinnavahed tõesti nii väiksed on nagu siin kirjutatud, siis peaks vist tõesti terve mikrobussi triiki toidukraami täis ostma, et mingitki kasu saada.

P. S. Laadapäevadel Selveris maksab kah suhkur 0,96 euri/kg – tuleb ainult 25kg kott osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa juba nagunii pead soome minema, siis ma laevapileteid ei arvestaks suhkru hinna sisse 🙂 aga kui ekstra sellepärast siis küll

mina tavaliselt ostan prismast kakaod, sellised väiksesed ühe tassi portsud, vahukommid sees… samuti suured ümmargused karbid lagritsat ja teisi kummikomme… neid lihtsalt sellepärast, et eestis ei ole neid kuskil käinud… ekstra muidugi nende pärast ei hakka sõitma aga kui satun, siis kindlasti toon kaasa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Soome ostureisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.