Esileht Imetamine söömine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: söömine

Postitas:

Tere.
Küsimus siis selline, et laps on 6 nädalane, seni andsin pidevalt rinda nii, et ühest rinnast ja siis krooksutas ja siis tõstsin peale krooksutamist teise rinna otsa ka veel, et sõi siis teisest rinnast ka kõvasti ja siis tulid krooksud koos piimaga juba välja. Laps samas oli megarahutu ja nuttis palju palju (samas võis nutt olla tingitud ka millestki muust). Hakkasin mõtlema, et kui laps poolteist tundi hiljem ka veel piima välja oksendab, et ehk asi hoopis selles, et sööb üle lihtsalt. Kas selline asi on võimalik ?

Kui kaua sööb ajaliselt teie pisike ? Mul matsutab ühe rinna kuskil kolme minutiga tühjaks. Kas annate ühest rinnast aind toidukorra ajal või mõlemast?

Ette tänades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses sõid minu omad veel pikalt – pool tundi kuni tund kindlasti. Aga lapsed on erinevad.

Ma arvan, et võiksid proovida teda pärast krooksutamist ikka sama rinna otsa panna. Kui tegu on imemisvajadusega, siis sealt tuleb rohkem tööd teha ja saab rammusat järelpiima ka. Rind ei saa kohe kindlasti 3 minutiga tühjaks. Selle ajaga saab ta lahja eelpiima kätte. Ehk sellepärat sööbki nii palju, et välja hakkab ajama, et vaid lahjat saab. Üle ei söö. Täis kõhuga rinnalaps lõpetab söömise või hakkab piima jooksmise peale streikima (s.t. imeb küll kuid \”pahandab\” kui piima tuleb).

Proovi ikka tõesti 1 söögikord ühest rinnast. Ja vaata, tõenäoliselt läheb asi paremaks ja ta ei aja nii palju välja. Ja poolteist tundi hiljem võib ka veel õhku maost väljuda – seega ei oksenda vaid väljuv õhk lükkab lihtsalt seda katva piima eest. Kui krooksud kipuvad koos piimaga tulema, tasub proovida laps diagonaalis krooksutamist – mitte päris püsti vaid poolele maale toodud. Õhk vajub vaiksemalt ülespoole ja piim jõuab tagasi makku vajuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine söömine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.