Esileht Hobinurk Söömine Rootsi laeva peal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Söömine Rootsi laeva peal

Postitas:
Kägu

Kumb on mõttekam valik (nii hommiku- kui õhtusöögiks), kas buffet või kohvik (Fast Line?)? Kas see kohvik on kogu aeg avatud? Kodulehelt ei leidnud muud infot, kui et asub 6. tekil.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb on mõttekam valik (nii hommiku- kui õhtusöögiks), kas buffet või kohvik (Fast Line?)? Kas see kohvik on kogu aeg avatud? Kodulehelt ei leidnud muud infot, kui et asub 6. tekil.

See on jah öösel ka avatud. Seal on süsteem et tõstad korraga kogu koguse ära. Juurde võtta ei saa.
Mina eelistan buffeed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need mõlemad buffeed on ikka ilusamad ka kui see Fast Line. Fast Line on nagu mingi urgas seal laevas. B

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need mõlemad buffeed on ikka ilusamad ka kui see Fast Line. Fast Line on nagu mingi urgas seal laevas. B

Virtuaaltuur näitab küll väga ilusat kohvikut. Aga minu point oli pigem see, et buffet õhtusöök maksab 38 eurot inimese kohta, see on ikka megakallis. Üle ühe taldrikutäie nagunii ei söö. Ja ega hommikulgi 22 euro eest söö. Paar võileiba ja kohv, rohkem küll ei tahaks.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need mõlemad buffeed on ikka ilusamad ka kui see Fast Line. Fast Line on nagu mingi urgas seal laevas. B

Virtuaaltuur näitab küll väga ilusat kohvikut. Aga minu point oli pigem see, et buffet õhtusöök maksab 38 eurot inimese kohta, see on ikka megakallis. Üle ühe taldrikutäie nagunii ei söö. Ja ega hommikulgi 22 euro eest söö. Paar võileiba ja kohv, rohkem küll ei tahaks.

No küsinud siis kohe hindade kohta, kui see oli su point.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need mõlemad buffeed on ikka ilusamad ka kui see Fast Line. Fast Line on nagu mingi urgas seal laevas. B

Virtuaaltuur näitab küll väga ilusat kohvikut. Aga minu point oli pigem see, et buffet õhtusöök maksab 38 eurot inimese kohta, see on ikka megakallis. Üle ühe taldrikutäie nagunii ei söö. Ja ega hommikulgi 22 euro eest söö. Paar võileiba ja kohv, rohkem küll ei tahaks.

38.- eurot koos jookidega on megakallis õhtusôôk?! Vabandust, aga mis planeedil sina elad või kus restoranides kaid?

See on vägagi normaalne hind ju.

+11
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need mõlemad buffeed on ikka ilusamad ka kui see Fast Line. Fast Line on nagu mingi urgas seal laevas. B

Virtuaaltuur näitab küll väga ilusat kohvikut. Aga minu point oli pigem see, et buffet õhtusöök maksab 38 eurot inimese kohta, see on ikka megakallis. Üle ühe taldrikutäie nagunii ei söö. Ja ega hommikulgi 22 euro eest söö. Paar võileiba ja kohv, rohkem küll ei tahaks.

Õhtul ei söö võiksid. Soe toit, mereannid, joogid. Sööd Kalamaja. Tiksud seal ja vaatad merd

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtul ei söö võiksid. Soe toit, mereannid, joogid. Sööd Kalamaja. Tiksud seal ja vaatad merd

Et siis misasja? Õhtul ei söö võiksid ja sööd Kalamaja?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis misasja? Õhtul ei söö võiksid ja sööd Kalamaja?

Ilmselt pidas silma kalamarja ning lausa suure algustähega, nagu see midagi erilist oleks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis misasja? Õhtul ei söö võiksid ja sööd Kalamaja?

Ilmselt pidas silma kalamarja ning lausa suure algustähega, nagu see midagi erilist oleks.

Ilmselt on tegemist autocorrectiga.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No küsinud siis kohe hindade kohta, kui see oli su point.

Küsisingi ju, et milline söögikoht seal kõige mõttekam on.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38.- eurot koos jookidega on megakallis õhtusôôk?!

Ma ei taha mingeid jooke, ma tahaks koos kahe lapsega lihtsat õhtusööki.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38.- eurot koos jookidega on megakallis õhtusôôk?!

Ma ei taha mingeid jooke, ma tahaks koos kahe lapsega lihtsat õhtusööki.

Ja see peaks nagu olema mõttekuse sünonüüm, mida teema lugejad peaksid õhust haarama?

 

 

 

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see peaks nagu olema mõttekuse sünonüüm, mida teema lugejad peaksid õhust haarama?

Kui ma küsin teemaalgatuses, kumb on mõttekam, kas kohvik või buffet, siis sina eeldad, et ma janunen kalamarja ja veini järele?

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38.- eurot koos jookidega on megakallis õhtusôôk?! Vabandust, aga mis planeedil sina elad või kus restoranides kaid?

Mind joogid peale mahla ja kohvi ei huvita, seega kui joodik-käod kaanivad palju, siis kvaliteetse toidu pakkumiseks sealt palju raha ei jää.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb on mõttekam valik (nii hommiku- kui õhtusöögiks), kas buffet või kohvik (Fast Line?)? Kas see kohvik on kogu aeg avatud? Kodulehelt ei leidnud muud infot, kui et asub 6. tekil.

See on jah öösel ka avatud. Seal on süsteem et tõstad korraga kogu koguse ära. Juurde võtta ei saa.

Mina eelistan buffeed.

Kas sellel ühel kogusel on mingi üldine hind? Et kuhjad taldriku täis ja vahet pole, kui palju – ikka maksad sama hinna? Millise?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma küsin teemaalgatuses, kumb on mõttekam, kas kohvik või buffet, siis sina eeldad, et ma janunen kalamarja ja veini järele?

Mõttekas ei võrdu odavaga, issand jumal.
Küsi seda, mida teada tahad, mitte ära peida valede sõnade taha.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttekas ei võrdu odavaga, issand jumal. Küsi seda, mida teada tahad, mitte ära peida valede sõnade taha.

Mõttekas tähendab seda, et hinna ja selle eest saadava toidukoguse suhe on paigas ning eesmärgiks pole restoranis tundide kaupa huvitavaid toite nautida, vaid lihtsalt üks toidukord süüa.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttekas tähendab seda, et hinna ja selle eest saadava toidukoguse suhe on paigas ning eesmärgiks pole restoranis tundide kaupa huvitavaid toite nautida, vaid lihtsalt üks toidukord süüa.

Sel juhul söö kõht maal täis. Kohe kindlasti ei ole sellel fast lane’i toidul hind ja kvaliteet tasakaalus.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti ei ole sellel fast lane’i toidul hind ja kvaliteet tasakaalus.

Mis see hind siis on, mind ka juba hakkas huvitama. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti ei ole sellel fast lane’i toidul hind ja kvaliteet tasakaalus.

Mis see hind siis on, mind ka juba hakkas huvitama. ????

Minu meelest tavapärane ala 9 eurot võileib. Ma igatahes pole kunagi raatsinud seal süüa, ikka lähen bufeesse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38.- eurot koos jookidega on megakallis õhtusôôk?! Vabandust, aga mis planeedil sina elad või kus restoranides kaid?

Mind joogid peale mahla ja kohvi ei huvita, seega kui joodik-käod kaanivad palju, siis kvaliteetse toidu pakkumiseks sealt palju raha ei jää.

Ilmselt siis oledki pehme tibuemme, ainult oma lapsekesed ees ja taga. Mind jälle ei huvita mahl. Milleks seda vaja?? Mahl on söök, mitte jook, puhas mõttetu susivesikulaks.

Ainus õige hook on nii voi teisiti vesi.

Nii et ära sinagi arvusta teisi, igaühel omad joogid ja söögid.

Kui soovid lihtsat õhtusööki ja ka nii õudselt hinnatundlik, et lausa 38.- õhtusöögi eest piiramatu valikuga on palju, siis tee endale ja lastele kodust potike kaasa, fooliumisse ja seisab soe kyll. Kajutis siis järate oma säästukat ja saate lihtsa õhtusöögi, kus ometi midagi maksma ei pea.

Sinusuguseid Rootsi laeval näha küll ja veel.

Lihtsalt saa aru, inimesi on ka teistsuguseid kui sina. Osade jaoks ei ole see, et “kõht täis pugitud”, vaid nauding, vaate nautimine, veinid, vestlus seltskonnas. Mitu tundi jutti. Ühtlasi arendavad lapsed silmaringi, kuidas restoranis käituda ja olla.

Ja üleüldse on laevadel olemas ka a la carte restoranid, samuti väga normaalsed. Pole sul muret, et pead kellegi veinikaanimise kinni maksma.

Ehk et pole ju vaid kohvik või buffee valikud. On võimalik näsida kajutis kaasavoetud toitu v syya a la carte restos samamoodi. Seetõttu ei saagi täpselt aru, mis su probleem on. Tundub siiski, et vaid raha. Sel juhul pott kodusöögiga kajutisse.

+11
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttekas ei võrdu odavaga, issand jumal. Küsi seda, mida teada tahad, mitte ära peida valede sõnade taha.

Mõttekas tähendab seda, et hinna ja selle eest saadava toidukoguse suhe on paigas ning eesmärgiks pole restoranis tundide kaupa huvitavaid toite nautida, vaid lihtsalt üks toidukord süüa.

Ja sinusuguse jaoks siis ongi mõttekas pott kodutoiduga laeva kaasa võtta ja lastega koos omaette kajutis nosida. Vaesed lapsed, kus peaksid nemad õppima kultuurset ja normaalset elu, kus on normaalne õhtustada restoranides, toidukorda nautida, vestelda.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt saa aru, inimesi on ka teistsuguseid kui sina.

Saan küll, aga kas sina saad? Ma ei lähe kruiisi nautima, ma sõidan Rootsi (pikemaks). Mul ei ole imikud, vaid teismelised lapsed, kumbki pole eriti suure isuga (nagu ka ma ise). Ma tõesti ei tahaks õhtusöögi eest 3 x 38 ehk 114 eurot maksta – see on kallim kui ühe otsa laevapilet kõigile kolmele kokku.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt saa aru, inimesi on ka teistsuguseid kui sina.

Saan küll, aga kas sina saad? Ma ei lähe kruiisi nautima, ma sõidan Rootsi (pikemaks). Mul ei ole imikud, vaid teismelised lapsed, kumbki pole eriti suure isuga (nagu ka ma ise). Ma tõesti ei tahaks õhtusöögi eest 3 x 38 ehk 114 eurot maksta – see on kallim kui ühe otsa laevapilet kõigile kolmele kokku.

Kui teismelised lapsed, siis mida te õhtu otsa seal laeval teha mõtlete?  Ja kruiis või mitte, meeldejääv emotsioon võiks see siiski olla. Sellises vanuses lastega on just tore pikalt buffees istuda, rahulikus tempos erinevaid sööke proovida ja maailma asju arutada. Väljaminekud võib osaliselt ka hariduskulude reale kanda 🙂

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi lauas söömise mõte pole ju end kurguni täis süüa, vaid erinevaid asju maitsta-proovida. Teismelistele võiks eriti sobida, saavad natuke teistsuguseid maitseid kui maal. Mingit erilist elamust see rootsi laud tänapäeval enam ei paku, küll aga valikuid. Kui nüüd hinnast rääkida, siis teistes kohtades laeval on hinna-kvaliteedi suhe kindlasti rohkem paigast ära. Restoranis maksad sama hinna 1 prae eest, ei usu, et see odavam tunduks. Kui aga raha on tõesti vähe, siis muidugi, saab midagi sealt kiirsöögikohast osta ja midagi ka kaasa võtta, teismelised söövad ju tegelikult palju või tihti.  Vanasti oli selles kiire söögi kohas kaalukaup, ehk kui taldrik kartuleid täis laduda, maksad end oimetuks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütleks selle peale, et kui reisid-ära roti. Kui pole piisavalt raha, siis reisi siis, kui on.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38.- eurot koos jookidega on megakallis õhtusôôk?!

Ma ei taha mingeid jooke, ma tahaks koos kahe lapsega lihtsat õhtusööki.

lapsed naudivad puffeed sajaga.  nad saavad seal end  magusast lolliks süüa. Aga noh  igale  emale see ei sobi, et lapsed reisi naudivad.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt saa aru, inimesi on ka teistsuguseid kui sina.

Saan küll, aga kas sina saad? Ma ei lähe kruiisi nautima, ma sõidan Rootsi (pikemaks). Mul ei ole imikud, vaid teismelised lapsed, kumbki pole eriti suure isuga (nagu ka ma ise). Ma tõesti ei tahaks õhtusöögi eest 3 x 38 ehk 114 eurot maksta – see on kallim kui ühe otsa laevapilet kõigile kolmele kokku.

no siis kiirnuudlid ja kiirkeedu spiraal kaasa. Minu kogemusega söövadkõikteismelised rohkem,kui neile võimalus anda.

ja saada omateismelised laevas sauna, pilet ainult 3 euri aga saavad ka mullivanni nautida-.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan küll, aga kas sina saad? Ma ei lähe kruiisi nautima, ma sõidan Rootsi (pikemaks). Mul ei ole imikud, vaid teismelised lapsed, kumbki pole eriti suure isuga (nagu ka ma ise). Ma tõesti ei tahaks õhtusöögi eest 3 x 38 ehk 114 eurot maksta – see on kallim kui ühe otsa laevapilet kõigile kolmele kokku.

Miks sa sinna üldse lähed, kui raha ei ole?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Hobinurk Söömine Rootsi laeva peal