Esileht Beebi ja mitmikud Söömisega pidevalt jama

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Söömisega pidevalt jama

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidas ma olen vastu pidanud… iga paari nädala tagant on rindades justkui väga äkki väga vähe piima, laps ei ole rahul, saab liiga vähe süüa. Siis paari-kolme päevaga, kui tihedamalt toidan, piimahulk taastub. Kas kõigil on nii? Kas sellel põhjusel öeldaksegi tihti, et rinnaga toitmine on raske? Ja kui piima jälle tema jaoks piisavalt on, siis on need rasked päevad ja see tühjade rindade tunne koheselt meelest läinud. Nii nauditav, kui laps süües kõhu täis saab.

Kaaluiibega probleemi pole, 1 kg pea iga kuu juurde võtnud. Laps on 5-kuune.  Ja kui on see halva söömise periood, siis ta ärkab ka öösel iga tunni aja tagant 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidas ma olen vastu pidanud… iga paari nädala tagant on rindades justkui väga äkki väga vähe piima, laps ei ole rahul, saab liiga vähe süüa. Siis paari-kolme päevaga, kui tihedamalt toidan, piimahulk taastub. Kas kõigil on nii? Kas sellel põhjusel öeldaksegi tihti, et rinnaga toitmine on raske? Ja kui piima jälle tema jaoks piisavalt on, siis on need rasked päevad ja see tühjade rindade tunne koheselt meelest läinud. Nii nauditav, kui laps süües kõhu täis saab.

Kaaluiibega probleemi pole, 1 kg pea iga kuu juurde võtnud. Laps on 5-kuune. Ja kui on see halva söömise periood, siis ta ärkab ka öösel iga tunni aja tagant ????

Lapse kasvades ka piimahulk ja vajadus kasvab. Selleks, et keha teab rohkem piima toota peabki laps vastavalt oma vajadusele piima juurde tellima. Need ongi siis need perioodid, kus justkui vähe on ja laps rahutu – lapse vajadus piimale on kasvanud, sööb rinnad tühjaks ja tellib peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Söömisega pidevalt jama