Esileht Ilu ja tervis Söömisest sõltuvuses

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 139 )

Teema: Söömisest sõltuvuses

Postitas:
Kägu

Paksude õelus on ikka uskumatu. Koledas kehas kole hing.

See konkreetne tädi on siin paksemaid ikka väga inetult ja labaselt sõimanud lisaks enda upitamisele. Kuna ta ütles, et tal on depressioon, siis ma saan aru, et see saledus teda siiski õnnelikuks pole teinud. Õnnelik ja endaga rahulolev inimene ei vaja enda upitamiseks teiste alandamist ja mõnitamist. Mingist ilusast hingest ei ole selle inimese puhul midagi rääkida ja sama võib öelda siin mõnegi teise kohta. Mina olen täiesti endale sobivas kaalus, ei ole paks, aga mingit suurt iha paksemaid alandada minus ei ole. Mulle tõesti ei mahu pähe, miks peaks keegi seda tegema. Paksuteemades on siin see natuke naljakas, et kohe kui kehakaalust juttu, tuleb igasuguseid imelikke nõuandeid nagu Vändrast saelaudu, aga seni püsib asi vähemalt teemas, kui see õeluskotist tädike kohale jõuab. 162/54 tema tõesti ei olnud, ta oli pikem ja tema tegeles näljutamisega juba aastaid. Iga kord mõtlen, et mis sellest punnitamisest kasu on, kui inimese vaimne tervis on siiski äärmiselt halb.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

162/54 tema tõesti ei olnud, ta oli pikem ja tema tegeles näljutamisega juba aastaid. Iga kord mõtlen, et mis sellest punnitamisest kasu on, kui inimese vaimne tervis on siiski äärmiselt halb.

Näljutamiseks, “tohutuks” dieediks, kontrollimiseks ja piitsutamiseks nimetavad seda ju ainult paksud ja laisad, kui näevad, et keegi teine sama vana vaevub ennast vormis hoidma. Tegelikult on see elustiil mitte mingi piitsutamine või näljutamine.
Ma ei ole kunagi kaloreid lugenud ega ammugi ennast näljutanud. Küll aga jälgin enam-vähem makrosid (ei ole “tohutu kontrollimine”, sest see on juba käe sees) ja teen regulaarselt trenni juba aastaid. Olen samuti keskealine ja võin kinnitada, et rasv koguneb kehale ainult ja ainult käestlastud toitumise tulemusena. Lisaks läheb keha koledamaks, kui trenni ei tee korralikult. Sama oli ka nooremana. Ongi kogu saladus. Ei ole olemas mingit müstilist “keskeas kaalu muudkui koguneb”.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näljutamiseks, “tohutuks” dieediks, kontrollimiseks ja piitsutamiseks nimetavad seda ju ainult paksud ja laisad, kui näevad, et keegi teine sama vana vaevub ennast vormis hoidma.

Tema sõi küll äärmiselt vähe, ilmselt oli asi juba varem käest läinud ja ainevahetus aeglustunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näljutamiseks, “tohutuks” dieediks, kontrollimiseks ja piitsutamiseks nimetavad seda ju ainult paksud ja laisad, kui näevad, et keegi teine sama vana vaevub ennast vormis hoidma.

Tema sõi küll äärmiselt vähe, ilmselt oli asi juba varem käest läinud ja ainevahetus aeglustunud.

See “Näljutamiseks, “tohutuks” dieediks, kontrollimiseks ja piitsutamiseks nimetavad seda ju ainult paksud ja laisad, kui näevad, et keegi teine sama vana vaevub ennast vormis hoidma.” on lihtsalt nii naljakas kommentar. Niisamuti võiks selle kommentari kirjutaja kohta öelda, et õnne tema elus tuleb tiku tulega otsida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis on sinu probleem, miks sina siin vanatädi vastu sõna võtad?

Lihtsalt ära on tüüdanud iga kord üks ja sama. Ükskõik mis paksuteema, jälle tuleb tädi oma jutuga: aga MINA olen 55 aastane ja eluaeg 55 kg kaalunud. Küll MINA olen tubli, aga teie kõik lollid ja paksud.

Aga ta ongi tubli, sest hoiab oma kaalu. See legend, et keskeas minnakse paksuks, tee, mis tahad, on loll jutt. Pakusk minnakse ikka valesti söömisest. Noorena ei läinud, sest siis ei olnud sellist saasta müügil nagu praegu, tänased noored lähevad aga juba noorena rasva. Tänased keskealised noorena ilmselt ka liigutasid ennast rohkem kui nüüd, kus igale poole autoga sõidetakase. Siit vajadus ekstra trenni, füüsilise koormuse järele.

Ja nüüd need, kes hoolimata keskkonna halbadest ahvatlustest siiski ree peal on, on igati tunnustamist väärt. Käegalööjad ja vabanduste otsijad on need, kes “keskeas paksuks lähevad”.

Keskeas muutub ka hormoonide värk ja ainevahetus aeglustub ehk mõnel tekib kergemalt kalduvus tüsenemisele. Loomulikult tuleb siis rohkem jälgida on toitumist ja liikumist, aga kilgata, et mina ei lähe kunagi paksuks on teisi sisuliselt mõnitav. Mõni inimene on tõesti selline, kes ei lähegi paksuks, aga üks 50+ naine sellega igas teemas eputamas on täiesti lapsik.

Muide, kõhnemad on rohkem kortsus. Paras. Enne 5-10 kilo ülekaalu ja siledam nahk, kui kortsus ja krimpsus.

Naine 55, 170/68

Aitäh! Ma arvan, et keegi ei kadesta su pekiseid käsivarsi. Lühikeste varrukatega väga käia ei saa.

Saan ikka küll, sest teen jõutrenni 2x nädalas. Mõni kergemakaaluline, kes trenni ei tee on lõtvunud lihaste ja nahaga lausa väga inetu.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “Näljutamiseks, “tohutuks” dieediks, kontrollimiseks ja piitsutamiseks nimetavad seda ju ainult paksud ja laisad, kui näevad, et keegi teine sama vana vaevub ennast vormis hoidma.

Mina ütlesin juba, et ei ole paks ja hoian ennast samuti vormis. Küll aga ei pea ma õigeks mingit alla 1000 kcal dieeti, ühte muna hommikuks jne, mida see tädi siin propageerib. Ja kuidas ta kõiki sõimab, kes ütlevad, et selline suhtumine pole normaalne. Muidugi on see näljutamine ja enesepiitsutus, mis jätab ilma vajalikest toitainetest ja on täiesti ebavajalik.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “Näljutamiseks, “tohutuks” dieediks, kontrollimiseks ja piitsutamiseks nimetavad seda ju ainult paksud ja laisad, kui näevad, et keegi teine sama vana vaevub ennast vormis hoidma.

Mina ütlesin juba, et ei ole paks ja hoian ennast samuti vormis. Küll aga ei pea ma õigeks mingit alla 1000 kcal dieeti, ühte muna hommikuks jne, mida see tädi siin propageerib. Ja kuidas ta kõiki sõimab, kes ütlevad, et selline suhtumine pole normaalne. Muidugi on see näljutamine ja enesepiitsutus, mis jätab ilma vajalikest toitainetest ja on täiesti ebavajalik.

Teema on söömissõltuvuses paksudest, neid küll näljutamine ja enesepiitsutamine ei ohusta.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on söömissõltuvuses paksudest, neid küll näljutamine ja enesepiitsutamine ei ohusta.

Loe veelkord teemaalgatus läbi, ilmselgelt oled hoogu läinud ja väheke järje kaotanud oma sõimlemisega. Teemaalgaatuses polnud piuksugi paksudest. Buliimikud on tihtipeale nt täiesti normaalkaalus ja teemaalgataja olukorrast buliimiani on väike samm. Neid inimesi tuleb nõustada, mitte hagu alla anda oma südame õelusest.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on söömissõltuvuses paksudest, neid küll näljutamine ja enesepiitsutamine ei ohusta.

Ohustab küll. Võetakse neid lolle nõuandeid tõe pähe ja hakatakse ennast näljutama. Kaua muidugi vastu ei peeta ja siis on järjekordne ebaõnnestumine platsis. Iga selline lollus teeb organismi ainevahetuse aeglasemaks. Seega ei tasu neid rumalusi propageerida.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, 162cm ja 54 kg ei olegi sale. Üsna pehmo. Teiseks, kui su kilpnääre läheb, võtad niimoodi juurde, et minestad. Ja vot see ei ole sinu kontrolli all, sa ei saa seda ära hoida ega vältida. Ja vananevate naistega juhtub seda tihti.

Ära enam niimoodi tee, see on lugejatele eluohtlik. Jõin praegu kohvi ja pidin naerust püksi tegema ja kohvi kurku tõmbama.

 

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, 162cm ja 54 kg ei olegi sale. Üsna pehmo. Teiseks, kui su kilpnääre läheb, võtad niimoodi juurde, et minestad. Ja vot see ei ole sinu kontrolli all, sa ei saa seda ära hoida ega vältida. Ja vananevate naistega juhtub seda tihti.

Ära enam niimoodi tee, see on lugejatele eluohtlik. Jõin praegu kohvi ja pidin naerust püksi tegema ja kohvi kurku tõmbama.

No vaata, kui andekas sa oled. Korraga naerad ja pissid püksi. Põiepidematus? Õnneks on selle jaoks abi.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka toiduga täiesti ebaterve suhe. Abi ma ei ole kahjuks saanud, olen otsinud ja püüdnud, aga ei midagi. Mul on langused ja mõõnad – vahel õgin, olenevalt emotsioonidest ja pärast ei söö midagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on aju nagu rebasel või kitsel? Ise aru ei saa, mida süüa ja kui palju?

Kui hakkad ise paksuks minema keskeas, eks siis tuleta oma ülbet kilkamist meelde ????

Ma ei ole sinu tsiteeritu, vaid hoopis teine inimene.

Mina olen 55a naine ja kaalun jätkuvalt (nagu ma läbi elu olen kaalunud) 54 kilo, olen 162 cm pikk ja minu KMI on praegu 22. Ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks ma keskeas paksuks peaksin minema ja miks ma ei võiks ‘ülbelt kilgata’. Sa parem lepi sellega, et inimesed ongi erinevad ja kõik naised ei lähegi keskeas paksuks, kuigi sulle see mõte nii väga meeldib ja sind lohutab. Ah jaa, menopausis olen olnud viimased 4 a. Mul ei ole mitte mingit kavatsust paksuks minna.

Ilmselt oled ise üks neist keskeas kõhtu kasvatavatest naistest, kel talje kaob, ja siis oledki kibestunud ja üldistad. Vabandust, minul on kena talje olemas, ka külje pealt vaadates. Kõhtu sisse tõmbama ei pea, kõhtu pole. Uskumatu, onju.

Inimene, kes on elus omajagu kogenud ja jõudnud teatud ikka, ei peaks kunagi mitte üheski asjas “ülbama”, mis temale on saanud-antud milleski eelis. Olgu  selleks raha, suhe, tervis, kaal, mis tahes.  Üleolek ei ole hea.
Kui midagi on, mida teistel nii palju ei ole, siis ole õnnelik, et sul see on ja see hea tunne peaks sulle andma omakorda tunde, mis blokib sinus ära ülbamise nende vastu, kellel seda head ei ole.
Teemas inimene kirjutab, et tal on toidusõltuvus. Paljudel on see ja igal on selleks oma põhjus, mis kunagi ei saa olla hea põhjus. Hea, et inimene seda tunnistab, et tal see on. Mitte keegi ei soovi olla paks. Inimesed püüavad sedagi endas hoida, et neid teeb õnnetuks paks olemine ja varjavad seda maski alla, mis omakorda soodustab söömisesõltuvuse nõiaringis olemist. Kui ta laseb pahal tujul välja paista, siis öeldakse, et paksud on õelad. Ok, see võib nii olla kohati, aga mis õigustab ilusa saleda kehaga inimeste õelust siis. Ülbus?
Inimestel on ka kombeks kiita saledaid saleduse eest. Kuid kui sale on sale selleks vaeva nä’gemata, siis tundub see ülekohtune paksema inimese suhtes, kes näeb vaeva, et juurde ei tuleks ja ütleme ,et kui üks paksem inimene näeb rohkem vaeva olemasoleva kaalu säilitamiseks või 10 kg mahavõtmiseks, kui üks sale oma kaalu hoidmiseks, siis kes on tublim
Nagu koolis, kui keegi saab ilma vaeva nägemata neljasid ja viisi ja teda kiidetakse, et küll on tubli, nii palju õpib ja näeb vaeva, aga teine üldse vaeva ei näegi. Ja siis kolmeline, kes õpib ja teeb tööd endaga iga päev mitu tundi, et kolm kätte saada, aga teda peetakse loodriks??

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid kui sale on sale selleks vaeva nä’gemata, siis tundub see ülekohtune paksema inimese suhtes, kes näeb vaeva, et juurde ei tuleks ja ütleme ,et kui üks paksem inimene näeb rohkem vaeva olemasoleva kaalu säilitamiseks või 10 kg mahavõtmiseks, kui üks sale oma kaalu hoidmiseks, siis kes on tublim
Nagu koolis, kui keegi saab ilma vaeva nägemata neljasid ja viisi ja teda kiidetakse, et küll on tubli, nii palju õpib ja näeb vaeva, aga teine üldse vaeva ei näegi. Ja siis kolmeline, kes õpib ja teeb tööd endaga iga päev mitu tundi, et kolm kätte saada, aga teda peetakse loodriks??

Juba see suhtumine on fundamentaalselt vale. Jätame üksikud erandid kõrvale, eksole (kõhnad, kes on kõhnad hoolimata palju söömisest ja paksud, kes on paksud hoolimata pingutamisest). Küllap ka selliseid inimesi on, aga neid on kaduvväike osa mõlemas grupis. Enamasti on asjalood ikka nii, et inimesed näevad vaeva küll, et ennast vormis hoida. Kas vaev siin just õige sõna on, aga inimesed on endale teadvustanud, mida tohib, mida ei tohi ja järgivad seda. Lihtsalt loobuvad mugavusest ja mõnutundest tahtejõuga, sest miski muu on olulisem. Kui nüüd paksul ei ole seda tahtejõudu, viitsimist loobuda ja see hetkeline nauding toidust on kõigest muust olulisem, siis ta tuleb ja vingib siin, kuidas teistel on kõik nö pingutuseta käes ja midagi öelda ei tohi. Ei ole! Ja lõpetage see jauramine, kuidas “need peenikesed üldse vaeva ei näegi”. Otsige oma tahtejõud üles ja pange prioriteedid paika.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealiskaudne suhtumine on jah vale. Peale erandite( erandid siis eelmise kommi kohaselt need, kes juurde ei võta) on olemas ka need, kes püsivad tavakaalus +- 10 kg elu jooksul kõigub, ilma suurte ponnistusteta. Millega soovin öelda, et väga suur osa ehk mitte erandid ei oke kogu elu rangel dieedil ega jälgimisel ega pidevas trennis.
Ja inimesel, kes sööb üle ehk sellest sõltuvus, ei ole lihtsalt laisk, vaid tal on sõltuvus ja selleks oma põhjus. Kui saaks mõõta seda tahtejõudu, mis eelmine nimetas. See üllataks. See ei ole mõõdetav vaid inimese kaalunumbriga.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult 50+ võtab inimene põhjusega juurde, tervis jääb nõrgemaks, on haiguste oht ja rasvavaru kogub tark loodus haiguse aja üle elamise.

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd paksul ei ole seda tahtejõudu, viitsimist loobuda ja see hetkeline nauding toidust on kõigest muust olulisem, siis ta tuleb ja vingib siin, kuidas teistel on kõik nö pingutuseta käes ja midagi öelda ei tohi. Ei ole! Ja lõpetage see jauramine, kuidas “need peenikesed üldse vaeva ei näegi”.

Esiteks, miks pead kutsuma inimest paksuks? Leiad ju neutraalsema väljendi viitamiseks või käidki igapäevaselt rääkides “see paks”, “see näost vinniline” jne ning eeldad, et sind kutsutakse “see imeilus sale”?
Teiseks, siin üks sale (sina?) spetsiaalselt kuulutas, kuidas ta on eluaeg väikses kaalus olnud ja ei ole pidanud selleks kunagi mingit dieeti pidama ega toitumist kontrollima.
Kas selliste kommentaaride suhtes oled pime?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd paksul ei ole seda tahtejõudu, viitsimist loobuda ja see hetkeline nauding toidust on kõigest muust olulisem, siis ta tuleb ja vingib siin, kuidas teistel on kõik nö pingutuseta käes ja midagi öelda ei tohi. Ei ole! Ja lõpetage see jauramine, kuidas “need peenikesed üldse vaeva ei näegi”.

Esiteks, miks pead kutsuma inimest paksuks? Leiad ju neutraalsema väljendi viitamiseks või käidki igapäevaselt rääkides “see paks”, “see näost vinniline” jne ning eeldad, et sind kutsutakse “see imeilus sale”?

Teiseks, siin üks sale (sina?) spetsiaalselt kuulutas, kuidas ta on eluaeg väikses kaalus olnud ja ei ole pidanud selleks kunagi mingit dieeti pidama ega toitumist kontrollima.

Kas selliste kommentaaride suhtes oled pime?

Üks sale kuulutas”? Issand jumal küll, ma ju just kirjutasin, et tõepoolest on olemas inimesi, kes ei võta juurde suvalisest söömisest hoolimata, aga need on siiski erandid. Sa selle koha suhtes olid pime?
Ja mis on viga sõnal paks? Peenikese vastand ja täiesti neutraalne. Rasvunute kohta on seda isegi vähe öelda. Lõpeta see moodne “tundlikkus” kõige normaalse suhtes. Ei pea teid kuidagi teistmoodi nimetama, kui te olete.

Ning ei, ma ei oota, et mind kutsutaks “imeilus sale”, küll aga kostitas mind üks tuttav hiljuti fraasiga “sa ilmselt näljutad ennast”. Nii normaalne on ju peenikeste naiste kohta igasugust iba suust välja ajada. Paksule ei lähe keegi nina alla ja ei ütle, et sa ilmselt nuumad ennast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis on viga sõnal paks? Peenikese vastand ja täiesti neutraalne. Rasvunute kohta on seda isegi vähe öelda. Lõpeta see moodne “tundlikkus” kõige normaalse suhtes. Ei pea teid kuidagi teistmoodi nimetama, kui te olete.
Ning ei, ma ei oota, et mind kutsutaks “imeilus sale”, küll aga kostitas mind üks tuttav hiljuti fraasiga “sa ilmselt näljutad ennast”.Nii normaalne on ju peenikeste naiste kohta igasugust iba suust välja ajada. Paksule ei lähe keegi nina alla ja ei ütle, et sa ilmselt nuumad ennast.

Täiesti sõnatuks võtad. TÄPSELT seda ma ju ütlesingi. Sa ei taha, et sinu välimuse pihta midagi öeldakse, ometi jagad tiitleid “paks”.
Moodne tundlikkus my a**! Sina saad haiget, kui sinu välimusele viidatakse ja ülekaaluline saab ka. Lepime ehk kokku, et ei paksud ega peenikesed ei pöördu teise inimese poole tema välimust kommenteerides?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis on viga sõnal paks? Peenikese vastand ja täiesti neutraalne. Rasvunute kohta on seda isegi vähe öelda. Lõpeta see moodne “tundlikkus” kõige normaalse suhtes. Ei pea teid kuidagi teistmoodi nimetama, kui te olete.

Ning ei, ma ei oota, et mind kutsutaks “imeilus sale”, küll aga kostitas mind üks tuttav hiljuti fraasiga “sa ilmselt näljutad ennast”.Nii normaalne on ju peenikeste naiste kohta igasugust iba suust välja ajada. Paksule ei lähe keegi nina alla ja ei ütle, et sa ilmselt nuumad ennast.

Täiesti sõnatuks võtad. TÄPSELT seda ma ju ütlesingi. Sa ei taha, et sinu välimuse pihta midagi öeldakse, ometi jagad tiitleid “paks”.

Moodne tundlikkus my a**! Sina saad haiget, kui sinu välimusele viidatakse ja ülekaaluline saab ka. Lepime ehk kokku, et ei paksud ega peenikesed ei pöördu teise inimese poole tema välimust kommenteerides?

Kus ma kellegi poole pöördusin? Kas ma läksin paksule nina alla ja ütlesin talle, et sa ilmselt nuumad ennast, nagu mulle öeldi näljutamise kohta? Ning ei, ma ei saa sellest haiget, sest ma tean, et ma ei näljuta ennast ja selliseid kommentaare tekitab vaid kadedus. Küll aga ärritab mind see, et peenikestele võib igasugust pa*ka näkku öelda, paksu kohta aga isegi mitte üldiselt rääkides paks öelda.

 

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Küll aga ärritab mind see, et peenikestele võib igasugust pa*ka näkku öelda, paksu kohta aga isegi mitte üldiselt rääkides paks öelda.

Ei või! Miks sa korrutad, et võib ja võib? Ei või, sellest jutt käibki. Käitu ise nii ja ütle sellele ütlejale ka, ehk siis tasapisi läheb asi paremaks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Üks sale kuulutas”? Issand jumal küll, ma ju just kirjutasin, et tõepoolest on olemas inimesi, kes ei võta juurde suvalisest söömisest hoolimata,

Jah, selline olin ka mina. Kuni 50. eluaastani võisin palju ja mida iganes süüa. Juubelikingiks sain lühikese ajaga 10 lisakilo. Ära need ei lähe, söö või ära söö. Õnneks rohkem juurde ka ei tule.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi ketotoitumist. Kui oled ketoosis, siis on võimalik palju lihtsamalt isusid kontrollida.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Proovi ketotoitumist. Kui oled ketoosis, siis on võimalik palju lihtsamalt isusid kontrollida.

????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning ei, ma ei saa sellest haiget, sest ma tean, et ma ei näljuta ennast ja selliseid kommentaare tekitab vaid kadedus.

See on sul ka mingi luul, et kõik on sinu peale kadedad. Kõik väga saledad ei ole sugugi ilusad. Mõni näeb välja nagu mingi kuivetanud kronu ja tõesti vaatad, et paar lisakilo teeks seda inimest ainult kaunimaks. Eriti kehtib see nende puhul, kes on vanemad kui 20.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning ei, ma ei saa sellest haiget, sest ma tean, et ma ei näljuta ennast ja selliseid kommentaare tekitab vaid kadedus.

See on sul ka mingi luul, et kõik on sinu peale kadedad. Kõik väga saledad ei ole sugugi ilusad. Mõni näeb välja nagu mingi kuivetanud kronu ja tõesti vaatad, et paar lisakilo teeks seda inimest ainult kaunimaks. Eriti kehtib see nende puhul, kes on vanemad kui 20.

Tõsi ta on. Saledus üksi ei tähenda ilu. Nii mõnigi kõhn näeb välja nagu tõeline kõbla: mõnel kondised ja soonilised jäsemed, krimpsus kael või kühmus selg. Sellistega võrreldes on hea rühiga vormikam naine iga kell ilusam.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning ei, ma ei saa sellest haiget, sest ma tean, et ma ei näljuta ennast ja selliseid kommentaare tekitab vaid kadedus.

See on sul ka mingi luul, et kõik on sinu peale kadedad. Kõik väga saledad ei ole sugugi ilusad. Mõni näeb välja nagu mingi kuivetanud kronu ja tõesti vaatad, et paar lisakilo teeks seda inimest ainult kaunimaks. Eriti kehtib see nende puhul, kes on vanemad kui 20.

Tõsi ta on. Saledus üksi ei tähenda ilu. Nii mõnigi kõhn näeb välja nagu tõeline kõbla: mõnel kondised ja soonilised jäsemed, krimpsus kael või kühmus selg. Sellistega võrreldes on hea rühiga vormikam naine iga kell ilusam.

Räägime jälle üksikutest äärmustest nagu ikka perekoolile kombeks?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägime jälle üksikutest äärmustest nagu ikka perekoolile kombeks?

Kui hakatakse juba küsima, et kas näljutad, on ilmselt inimene alakaalus ja alakaalus inimesed pole kuigi ilusad. Isegi hertsoginna Catherine puhul imestasin, kui halb ta välja näeb, kui tal üks paljastavam kleit seljas oli. Soonilised käsivarred, kuivetunud mulje. Katvate riietega on ta küll kaunis, aga paljana mitte. Ka Madonna on juurde võtnud, sest saab aru, et see alakaalulise trennihundi imidž, mis tal varem oli, tegi vanemaks. Aga ega inimesed ise seda tavaliselt ei näe, mõni arvabki, et kõik on jube kadedad ta peale.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägime jälle üksikutest äärmustest nagu ikka perekoolile kombeks?

Kui oled ikka kole naine, ei päästa see saledus ka, ikka oled kole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägime jälle üksikutest äärmustest nagu ikka perekoolile kombeks?

Kui hakatakse juba küsima, et kas näljutad, on ilmselt inimene alakaalus ja alakaalus inimesed pole kuigi ilusad. Isegi hertsoginna Catherine puhul imestasin, kui halb ta välja näeb, kui tal üks paljastavam kleit seljas oli. Soonilised käsivarred, kuivetunud mulje. Katvate riietega on ta küll kaunis, aga paljana mitte. Ka Madonna on juurde võtnud, sest saab aru, et see alakaalulise trennihundi imidž, mis tal varem oli, tegi vanemaks. Aga ega inimesed ise seda tavaliselt ei näe, mõni arvabki, et kõik on jube kadedad ta peale.

Näed siis, kuidas paksu kohta ei tohi isegi arutledes paks öelda, aga saledat võib mõnitada nii palju, kui torust tuleb. Ja sealt torust teil ikka tuleb 😀

Esiteks keegi ei küsinud, kas ma näljutan. Seda öeldi ikka niisaama suusoojaks ja justkui “naljaga” nagu ikka, sest “saledatele ju võib” ja enamus selliseid ütlejaid on ise rasvas ja ei oskagi oma rasvadega muud ette võtta, kui aeg-ajalt näljutada, et siis veel rohkem rasva minna. Jah, ütlen selle nüüd siin otse välja, sest miks peaks paksude osas end tagasi hoidma pärast sellist mõnitamist, mis siin kiiresti tuli, kui julgesin öelda, et sale olen – “sooniiline, kuivetunud, alakaaluline trennihiunt, krimpsus, kühmus, kõbla… ” Nagu wow! Mida ilusat teil veel varuks on, “turjapätsi, lõualoti ja tselluliidiste käsivartega õhetavad pekilasud”?

Te võite ju unistada, et iga naine siin, kes ennast saledaks nimetab, on äärmuslikult kõhn ja seetõttu mitte just kadestusväärne, aga see on vaid teie soovmõtlemine, mis teid muide saledamaks ega kaunimaks (ega kedagi teist äärmuslikult kõhnaks) ei tee.
Ja mis puutub sellesse, kuidas mingi “veidi vormikam” naine näeb parem välja, kui väga kõhn – nõus. Aga taas, kus need “veidi vormikad” on? Enamus on räigelt rasvas ja ilma igasuguse kehakujuta tünnid. Selliste kõrval näeb ka väga kõhn ja kortsuline inimene kordades tervem ja parem välja. Isegi kui see inimene on vanem.

Minge teavitage nüüd kommentaarist, sest “keegi mõnitas pakse” täitsa lambist.

 

 

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 139 )


Esileht Ilu ja tervis Söömisest sõltuvuses