Esileht Ilu ja tervis Söömisest sõltuvuses

Näitan 19 postitust - vahemik 121 kuni 139 (kokku 139 )

Teema: Söömisest sõltuvuses

Postitas:
Kägu

Esiteks keegi ei küsinud, kas ma näljutan. Seda öeldi ikka niisaama suusoojaks ja justkui “naljaga” nagu ikka, sest “saledatele ju võib” ja enamus selliseid ütlejaid on ise rasvas ja ei oskagi oma rasvadega muud ette võtta, kui aeg-ajalt näljutada, et siis veel rohkem rasva minna. Jah, ütlen selle nüüd siin otse välja, sest miks peaks paksude osas end tagasi hoidma pärast sellist mõnitamist, mis siin kiiresti tuli, kui julgesin öelda, et sale olen – “sooniiline, kuivetunud, alakaaluline trennihiunt, krimpsus, kühmus, kõbla… ” Nagu wow! Mida ilusat teil veel varuks on, “turjapätsi, lõualoti ja tselluliidiste käsivartega õhetavad pekilasud”?

Kus ta sinu poole pöördus? Kas ta tuli sulle nina alla ja ütles sulle, et oled sooniline, kuivetunud, alakaaluline? On ju ärritav, et paksudest võib igasugu pa*ka rääkida, aga kõhnade üle ei tohi isegi mitte üldiselt rääkida?

(Kui tuli tuttav ette, siis põhjusega. Miks sinust raporteerima peaks, kas mõtlesid meelega solvav olla?)

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks keegi ei küsinud, kas ma näljutan. Seda öeldi ikka niisaama suusoojaks ja justkui “naljaga” nagu ikka, sest “saledatele ju võib” ja enamus selliseid ütlejaid on ise rasvas ja ei oskagi oma rasvadega muud ette võtta, kui aeg-ajalt näljutada, et siis veel rohkem rasva minna. Jah, ütlen selle nüüd siin otse välja, sest miks peaks paksude osas end tagasi hoidma pärast sellist mõnitamist, mis siin kiiresti tuli, kui julgesin öelda, et sale olen – “sooniiline, kuivetunud, alakaaluline trennihiunt, krimpsus, kühmus, kõbla… ” Nagu wow! Mida ilusat teil veel varuks on, “turjapätsi, lõualoti ja tselluliidiste käsivartega õhetavad pekilasud”?

Kus ta sinu poole pöördus? Kas ta tuli sulle nina alla ja ütles sulle, et oled sooniline, kuivetunud, alakaaluline? On ju ärritav, et paksudest võib igasugu pa*ka rääkida, aga kõhnade üle ei tohi isegi mitte üldiselt rääkida?

(Kui tuli tuttav ette, siis põhjusega. Miks sinust raporteerima peaks, kas mõtlesid meelega solvav olla?)

Kes ta? Siin foorumis ei pöördugi keegi kellegi poole isiklikult, sest keegi ei tea ju, kes milline tegelikult on. Mina rääkisin juhtumist, kus minu tuttav mulle tõepoolest otse näkku ütles, et ma ilmselt näljutan ennast. See oli küll pöördumine. Ja minu point on, et paksudele niimoodi näkku ütlema siiski ei minda, saledatele aga küll ja see on justkui täiesti ok.

Ja need toredad väljendid, mis minu teema peale siin pudenema hakkasid saledate aadressil jätavad selle tagasihoidliku ja täiesti neutraalse “paksu”, mille eest eespool noomida sain, küll tugevalt varju.

Minge vaadake peeglisse, kes kelle suunal tegelikult inetusi suust välja laseb. Ja siis vaadake uuesti ja mõelge saledate kallal targutamise asemel parem oma pekkide sulatamisele.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ta? Siin foorumis ei pöördugi keegi kellegi poole isiklikult, sest keegi ei tea ju, kes milline tegelikult on. Mina rääkisin juhtumist, kus minu tuttav mulle tõepoolest otse näkku ütles, et ma ilmselt näljutan ennast. See oli küll pöördumine.

Lõpeta ära!
Ta = see, keda sa tsiteerisid siit foorumist. Ta ei öelnud seda SINU kohta, aga sa käitud nagu sa oleks ainus sale maailmas. Lihtsalt.. lõpeta.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te sellest õelusest saate?

Inimesed lihtsalt on nii erinevad. Mõni ütleb, et tal ei tule söömine meeldegi kui midagi teeb. Ma ausalt millestki muust ei mõtle ka kui millal ja mida süüa saab. Või võib. Olen olnud lapse eas ja teismelisena trullakas (toonaste standardite järgi, praegu ringi vaadates vist poleks mul ühtegi komleksi sellise “ülekaalu” juures, see näitabki, et kõik on suhteline)

Ma trenni ja dieediga sain enam-vähem “mine otse bikiinifitnessi lavale” vormi. Ja käed olid soonilised küll. Mulle meeldis, olin isegi uhke, sest see oli minu töö tulemus. Need kommentaarid mind ei solvanud. Kui keegi mu kehakaalu nooremas eas  kommenteeris, ma võisin päevi nutta.

Mul on tütar ka ülekaaluline. Ma üritan teda aidata ja ta ise ka püüab, aga see kõik ei tule nii lihtsalt. Nutab ka õhtul oma toas, sest kõik sõbrannad on peenikesed ja söövad kogueg krõpsu ja shokolaadi. Ma näen ka, kui külas käivad. Ma ei tea, vbl tõesti muul ajal ei söö mitte midagi ja vihuvad ka 2h trenni päevas.

Lihtsalt, miks peab kommenteerima. Ma eeldan,e t siin on täiskasvanud inimesed ja ikka ollakse nii õelad, mis siis veel ebaküpsetest teismelistest oodata. Kriibib nii valusalt kui tean, et keegi ta paksust kommenteerib, nagu polekski inimene ise üldse oluline.

 

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kriibib nii valusalt kui tean, et keegi ta paksust kommenteerib, nagu polekski inimene ise üldse oluline.

Aga inimene ise ju ongi see, kuidas ta käitub ja milliseid valikuid teeb. Kui tal pole tahtejõudu jätta saiake või kook söömata, siis pole tal seda ka muudes asjades. Ongi nõrk inimene.

+4
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes ta? Siin foorumis ei pöördugi keegi kellegi poole isiklikult, sest keegi ei tea ju, kes milline tegelikult on. Mina rääkisin juhtumist, kus minu tuttav mulle tõepoolest otse näkku ütles, et ma ilmselt näljutan ennast. See oli küll pöördumine.

Lõpeta ära!

Ta = see, keda sa tsiteerisid siit foorumist. Ta ei öelnud seda SINU kohta, aga sa käitud nagu sa oleks ainus sale maailmas. Lihtsalt.. lõpeta.

Proovi nüüd aru saada, mille üle arutelu käis. Sellest, et ÜLDISELT öeldakse näo ees siiski vaid saledatele igasuguseid nõmedusi nende kehade kohta. Paksudest räägitakse seljataga vaid. Ja ses osas, mis sõnu teiste kohta kasutatakse, ei ole paksud ise küll mingis mõttes paremad ega mingid kaunishinged.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kriibib nii valusalt kui tean, et keegi ta paksust kommenteerib, nagu polekski inimene ise üldse oluline.

Aga inimene ise ju ongi see, kuidas ta käitub ja milliseid valikuid teeb. Kui tal pole tahtejõudu jätta saiake või kook söömata, siis pole tal seda ka muudes asjades. Ongi nõrk inimene.

Kas sa ei tunne isiklikult või ei tea laiema üldsuse seas ühtegi tarka, head, intelligentset ja edukat inimest,kes on natuke tüsedam. Arstid, õpetajad, teadlased, edukad firmajuhid, vanaema naaber Maali, kas kõik on ainult siis aktsepteeritavad kui nad on saledad?

Jah ülekaalulisus on terviseprobleem, ma olen nõus ja tegelemegi sellega.  Aga miks peab kellegile halvasti ütlema, solvama ja õelutsema. Vahet pole kas otse näkku või  seljataga.  Mis heaolu sellest see ütleja  saab?

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu point on, et paksudele niimoodi näkku ütlema siiski ei minda, saledatele aga küll ja see on justkui täiesti ok.

No siiski minnakse ja mitte vähe! Kes tahab halvustada ja sõimata, leiab materjali nii paksus kui kõhnas.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne isiklikult või ei tea laiema üldsuse seas ühtegi tarka, head, intelligentset ja edukat inimest,kes on natuke tüsedam.

“Natuke tüsedam” 😀

Laseme aga edasi oma paksude poole kaldu maailmas, kus eksisteerivad “natuke tüsedamad” ja “soonilised trennihundid ja muud kõblad”.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne isiklikult või ei tea laiema üldsuse seas ühtegi tarka, head, intelligentset ja edukat inimest,kes on natuke tüsedam.

“Natuke tüsedam” ????

Laseme aga edasi oma paksude poole kaldu maailmas, kus eksisteerivad “natuke tüsedamad” ja “soonilised trennihundid ja muud kõblad”.

Novot, mina olen see “natuke tüsedam” hilisemas keskeas naine – 170 cm pikk ja 69 kg raske. Enda meelest normaalkaalus, aga siinse märatseva saleda arvates muidugi rasvunud, mis kole.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a minu point on, et paksudele niimoodi näkku ütlema siiski ei minda, saledatele aga küll ja see on justkui täiesti ok.

Sina hakkasid rääkima, et kõik on lihtsalt nii kadedad sinu peale, sellepärast küsiti, et kas näljutad. See on sinu luul. Kui hakatakse juba küsima, et kas näljutad ennast, siis järelikult oled juba liiga kõhn ja kadestamiseks pole siin mingit põhjust.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a minu point on, et paksudele niimoodi näkku ütlema siiski ei minda, saledatele aga küll ja see on justkui täiesti ok.

Sina hakkasid rääkima, et kõik on lihtsalt nii kadedad sinu peale, sellepärast küsiti, et kas näljutad. See on sinu luul. Kui hakatakse juba küsima, et kas näljutad ennast, siis järelikult oled juba liiga kõhn ja kadestamiseks pole siin mingit põhjust.

Sinu luul on see, et  küsitakse, kas näljutan. Äkki lisa veel, et “tuntakse muret”, sest ma olen ju nii tohutult kondine.

Võin sulle rahustuseks öelda, et ei tunta muret, ei KÜSITA. Lihtsalt tavaline nõmedate naiste lämin ja suusoojaks välja aetud p*sk. Mis meeles, see keelel.
Ja et sa kohe päris maha saaks rahuneda, siis ei, ma ei ole sooniline ja kondine. Ilus sile ja sale.  Trenni ja teadliku toitumise tulemus. Näljutades ilusat keha ei saa, jäta see endale meelde.

 

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus sile ja sale.

Huvitav, miks see ilus ja sale siis ikka nii õel on, et peab siin istuma ja pakse sõimama. Mina olen ka ilus sale, aga mina pakse ei sõima, mis mul nendega asja. Minu arust oled nõme inimene ja seda see saledus ka paremaks ei tee. Kujuta ette jah, et kõik sind hirmsasti kadestavad, nagu sa oleks mingi ainuke sale maailmas. Kui iseloom on sitt, ei päästa see saledus midagi. Oled õel ja inetu hingega inimene.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus sile ja sale.

Huvitav, miks see ilus ja sale siis ikka nii õel on, et peab siin istuma ja pakse sõimama. Mina olen ka ilus sale, aga mina pakse ei sõima, mis mul nendega asja. Minu arust oled nõme inimene ja seda see saledus ka paremaks ei tee. Kujuta ette jah, et kõik sind hirmsasti kadestavad, nagu sa oleks mingi ainuke sale maailmas. Kui iseloom on sitt, ei päästa see saledus midagi. Oled õel ja inetu hingega inimene.

Thanks, babe! Oli veel midagi?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne isiklikult või ei tea laiema üldsuse seas ühtegi tarka, head, intelligentset ja edukat inimest,kes on natuke tüsedam.

“Natuke tüsedam” ????

Laseme aga edasi oma paksude poole kaldu maailmas, kus eksisteerivad “natuke tüsedamad” ja “soonilised trennihundid ja muud kõblad”.

Et kui 30 aastat on olnud kõhnade poole kaldu, siis miks nüüd ei või olla olen oma kehaga rahul periood? Ja siin ei räägitud sellest, et trennihunid on soonilised.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga inimene ise ju ongi see, kuidas ta käitub ja milliseid valikuid teeb. Kui tal pole tahtejõudu jätta saiake või kook söömata, siis pole tal seda ka muudes asjades. Ongi nõrk inimene.

Sama loogikaga on nõrk inimene ka see, kes ei suuda kontrollida, mida ta suust välja ajab. Kus sinu tahtejõud on?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne isiklikult või ei tea laiema üldsuse seas ühtegi tarka, head, intelligentset ja edukat inimest,kes on natuke tüsedam.

“Natuke tüsedam” ????

Laseme aga edasi oma paksude poole kaldu maailmas, kus eksisteerivad “natuke tüsedamad” ja “soonilised trennihundid ja muud kõblad”.

Novot, mina olen see “natuke tüsedam” hilisemas keskeas naine – 170 cm pikk ja 69 kg raske. Enda meelest normaalkaalus, aga siinse märatseva saleda arvates muidugi rasvunud, mis kole.

Imelik jah, et mingid inimesed on siiani Kate Mossi standardites kinni.
Kunagi oli siin mingi teine kaalu teema ja ma ütlesin, et olen 172 cm pikk ja kaalun 69 kg, siis ka mingid naised kirjutasid, et ma peaksin kindlasti dieedile minema. Hakkasid jahuma mulle kehamassiindeksist, mis on üldse täiesti ajast ja arust.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sinu tahtejõud on?

Palun müü mulle 5 kilo tahtejõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun müü mulle 5 kilo tahtejõudu!

Seda peab ikka ise tootma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 121 kuni 139 (kokku 139 )


Esileht Ilu ja tervis Söömisest sõltuvuses