Esileht Imetamine soor ei lähe ära

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: soor ei lähe ära

Postitas:

Appi mida teha, nädal aega juba määrind dakarini peale igat söögikorda, nii endale kui ka lapsele. Keedan lutte. Nibud nii hellad ja roosad. Imetamine väga valulik. Laps 2.5 kuune, sellest enamuse ajast on imetamine valulik olnud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et ikka soor? Mul oli ka, nibud valusad ja imetamine nagu okastraati. Määrisin ka daktarini peale ja ära ei lähe. Pärast tuli välja, et vasospasm hoopis, mille daktarin teeb hullemaks ainult. Vaata, kas sul on nibud peale imetamist valged või tumeroosad või lillakad. Kui jah, siis on sul vasospasm ja lõpeta koheselt daktarini määrimine. Ise ostsin meriinovillased rinnapadjad, et nibud/rinnad oleksid kogu aeg soojas. Muud ravi ei olegi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oma menüüd oled ka muutnud? soor on seeneline, seega võta menüüst välja mis seent toidab. suhkur-valge jahu. minul ei aidanud vaid daktarin, just dieediga koos. lisaks veel sai nii tema kui mina probiootikume ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soori ravimiseks võib näiteks 5% söögisooda lahuses või gaasidega mineraalvees niisutatud marliga puhastada beebi suud ja ema nibusid. Jälgida tuleks ka ema dieeti. Loobuma peaks valgest jahust, kondiitritoodetest, suhkrust ja ka pärmi sisaldavatest toodetest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli nii soor, kui ka vasospasm nüüdseks. Sooriga oli see, et daktarin ei aidanud, meil kulus 1,5 kuud! et ravida. Oma menüü olin kokku tõmmanud, ma muidu ka ei söö suhkurt, saiakesi, valmistooteid jms, aga seene võib vohama lüüa ka emotsionaalne seisnud ehk keha on stressis (minu puhul siis mitte just kõige meeldivam sünnitus, kõik läks valesti, mis plaanisin). Võtsin borjomi või värska, puhastasin lapse suu selle vee ja näpu otsa keeratud marlilapiga peale igat söögikorda, enda nibud soodaveega või siis öösel, kui ei jaksanud ärgata, siis ka mineraalveega. Lapse suud ma soodaga ei puhastanud, sest maitsesin ise seda ja see oli ikka jubeda maitsega. Ja kui nii tegin IGA kord peale söötmist, oli asi 2-3 päevaga korras. 1,5 kuud jamasime daktariniga ei mingit abi.
Nüüd on ka vasospasm, tuleb hoida rinnad soojas ja kuivad, masseerin enne toitmist ja võtan omega-3 ning magneesiumit juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soor:
Soori puhul on tegemist seeninfektsiooniga. Nibu ja selle ümbrus kergelt punetav ning katsudes tundlik. Imetamisel esineb tugev valu.

Vasospasm:
Vasospasmi korral on häiritud verevool nibusse. Vasospasmi tunnuseks on tugev valu imetamise ajal ning nibu kahvatus. Nibu võib imetamise järgselt olla kahvatu, sinakas või erksalt punane taastunud verevoolust.

Vasospasmi vastu:
Kuna veresooned tõmbuvad külmaga kokku aitab vasospasmi vastu soojas hoidmine. Sobib soe dušš või sooja asetamine, samuti eelpool soovitatud meriinovillased rinnapadjad või massaaž verevoolu soodustamiseks. Kui arst on probleemi diagnoosinud võib ta määrata ka retseptiravimi vasospasmi takistamiseks. Abi võib saada ka käsimüügis kaltsiumi, magneesiumi ja omega3 tarvitamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine soor ei lähe ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.