Esileht Imetamine Soor rinnas, millega ravida?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soor rinnas, millega ravida?

Postitas:

Kellel on veel olnud soor rinnas? Millega teil soovitati ravida? Kas midagi on saadaval ka apteegi käsimüügist või ainult retseptiravimiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 20:25; 15.02 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin, mille järgi tead kindlalt, et soor? Mul lapsel suus 2 valget väga väikest täpikest – kas see on kindlalt soor? Enda rindade koha pealt nagu ei kaeba hetkel, võib-olla imekerge torkistunne on ühe rinna haaramisel, aga see ei ole eriti valus. Vahepeal on väga kerge kihelustunne ka nibudes. Sellised vaevuaiamatavad kaebused on… aga kas see ongi soor (algusjärgus)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja – No mul näiteks hakkab rind, millest last söötsin, megalt valutama. Mitte ainult nibu vaid terve rind ja päris tugevalt kohe. Öösel ei saa magama jääda enam, nii valutab. Nibud on punased ja valusad, kuid ei ole katki ega lõhedega. Lapsel on kerge valge katt keele peal. Õnneks põskede peal suus sees pool ei ole midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 20:25; 15.02 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul polnud rindadel midagi näha. Samas olen ka selline heledamat tüüpi ja nagunii on need nibud roosakad, et see värv väga ei muutunudki. Megavalus oli imetada. Ükski arst ka alguses mind ei aidanud. Kuna lapsel polnud suus midagi, siis aeti kõik muudkui esimese imetamise peale ega kuulatud mu juttu, et see on ilmselt soor, sest mul oli terve raseduse ka pärmseenega probleeme ja see on midagi, mis on sagedalt mul nt näonahal välja löönud jne. Minu tüüpiline probleem, kui keha stressis on.
Imetamisnõustaja nõustus, et ongi soor, aga tema ei saa retsepti kirjutada. Loputasin erindu ja last 2 ndl soodaveega (soodaveelahusega pesed alati enne ja pärast imetamist oma nibusid ja lapse suud) ja ise olin aluselisel dieedil (happeline toit soodustab seene teket). Midagi ei juhtunud.
Lõpuks halastas perearst (siis olin juba 1,5 kuud valuga imetanud) ja kirjutas mingi kleepuva kreemi välja. See ei aidanud, sest see seen oli juba nii ülbeks läinud. Pärast nädalast jändamist sellega kirjutas arstantibiootikumid. Valu oli 2. päeval kadunud. Kokkuvõttes olen ma siiani solvunud, miks mind piinati 2 ca 2 kuud. Emadusega on väga palju seda, et arstid. ämmaemandad ja nõustajad peavad nagu normiks seda, et ema peabki ära kannataba nutvad lapsed (ei viitsita ka gaaside või muude hädadega tegutseda) ja igasugused valud ja vaegused oma kehas. Ma loodan, et sul on paremad arstid ja saad kiiremat abi. See soor on kole

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Soor rinnas, millega ravida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.