Esileht Pereelu ja suhted Soorollide mõjud mehe-naise suhetes

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Soorollide mõjud mehe-naise suhetes

Postitas:

[small]jansatrt kirjutas:[/small]
[tsitaat]inimesed on ikka imelikud….
minul on raha (palju raha) dets.-veebruar ja mai-sept.
naisel on vähe raha kogu aeg…
minu raha eest remonditakse autosid ostetakse kütuseid ja tehakse majale juurdeehitust….
krt ja sel mõnel kuul aastas kui olen sunnitud naiselt mingi tühise asja pärast raha küsima, oi bljaad kus siis alles kisa….
otsustasin siis majaehtuse pooleli jätta auto remontimata kütust ka enam ei ostnud…. krt jälle kisa, olenemata, et mul raha oli…
saa siis aru mida need naised tahavad[/tsitaat]Sinul on palju raha ja naisel on vähe raha!
Põhjus, miks see nii on, on selles, et sel ajal, kui mees ronib karjääriredelil ning saab rahulikult tööalaseid saavutusi nautida, istub naine lastega mitu aastat kodus ning on igas mõttes kodu külge aheldatud (kui tal just pole tugevat tugivõrgustikku vanaemade-vanaisade või hoidjate näol).
Teine põhjus, mis mehel on palju raha ja naisel ei ole raha on see, et eesti ühiskonnas on sooline diskrimineerimine, naised on meestega võrreldes alatasustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 19:18; 12.06 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jansatrt kirjutas:[/small]
[tsitaat]
minul on raha (palju raha) dets.-veebruar ja mai-sept.
naisel on vähe raha kogu aeg…
[/tsitaat]

Miks sa siis osa oma dets-veebruar/mai-sept rahast ei säästa ülejäänuks aastaks? Mul oleks ka nutune oma \”naisepalgast\” (loe: miinimumpalgast) kellegi halba majandamist kinni maksta, isegi kui see mu enda elukaaslane on. Miinimumpalk ei veni. Absoluutselt. Teeb ihnsaks niimoodi, et parema palga saajad ei oska ettegi kujutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ka 21. sajandil võib mõnes peres ühele sobida laste kantseldamine ja teisele rahateenimine. Ja ka sellises peres ei pruugi olla ühtegi tüli raha teemal ja ka need partnerid on täiesti võrdsed.[/tsitaat]

Täiesti nõus, ja ilmselt enamasti nii ongi. Aga SOOROLLIGA ei tohiks sel puhul pistmist olla, ikka inimese ja tema oskustega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 16:49; 13.06 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mida asja??? Huvitav, kas see on naisterahva kommentaar?

Nii, et siis ikka ja jälle jõuame sinna, et kõik ebameeldivad ja tüütud tööd jmt. on naiste kohustus ja meeste roll on vaid oleleda ja heaolu nautida? Mees ei saa kodus koristada, kuna see on tüütu, mees ei saa süüa teha või nõusid pesta, kuna see on alandav, mees ei saa imikuga tegeleda, kuna see on väsitav jne. jne.?
Uskumatu, milliseid tegelasi täna päeval IKKA VEEL olemas on, kes õigustavad ja leiavad vabandusi, miks mehed ei pea kodus lillegi liigutama. Ja kurat, sa ära hakka siin nüüd kirjutama sellest, kuidas (näiteks korteris elav) mees teeb kodus koguaeg meestetöid a la vahetab lambipirne ja parandab torusid![/tsitaat]
Võta nüüd oma rahustid kenasti ära või mine ravile.
Ma ei maininud koduseid töid. Pidasin silmas beebidega tegelemist.
Soorollid on ilmselt juba vahetunud, kui ka paljudele naistele on see kohustus.
Ärge unustage oma poegadele nukke ostmast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:48; 13.06 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võta nüüd oma rahustid kenasti ära või mine ravile.
Ma ei maininud koduseid töid. Pidasin silmas beebidega tegelemist.
Soorollid on ilmselt juba vahetunud, kui ka paljudele naistele on see kohustus.
Ärge unustage oma poegadele nukke ostmast.[/tsitaat]kui saaks, siis paneks sulle mitu korda \”laida\”. niisuguseid kommentaare ikka annab genereerida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võta nüüd oma rahustid kenasti ära või mine ravile.
Ma ei maininud koduseid töid. Pidasin silmas beebidega tegelemist.
Soorollid on ilmselt juba vahetunud, kui ka paljudele naistele on see kohustus.
Ärge unustage oma poegadele nukke ostmast.[/tsitaat]

Väga hea. Eks mehel on siis ka põllu- ja metsatöö, torude puhastamine, remont jms puhas lõbu ja mitte kohustus. Ja oskused neid töid teha on loomulikult kaasa sündinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:50; 10.06 16:54; 10.06 17:11; 10.06 20:40; 11.06 18:32; 11.06 18:34; 12.06 17:25; 13.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ärge unustage oma poegadele nukke ostmast.[/tsitaat]

ei unustanud, ära muretse, tal on mitu neid juba. Sina oled üks neist, kes pistab kriiskama, kui poeg midagi roosat puudutab, et nüüd hakkab kohe homoks ja/või till kukub küljest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 13:57; 11.06 16:09; 13.06 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötan kodus ja olen seotud põllumajanduslike hooaegadega. ei istu pintsak seljas kontoris vaid olen suviti 10-12 tundi traktoriroolis….
selleks et minu postitusest aru saada tuleks seda lugeda tervikuna mitte vaadata ühte kahte esimest lauset…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Soorollide mõjud mehe-naise suhetes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.