Esileht Pereelu ja suhted Soov mees tagasi võita

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Soov mees tagasi võita

Postitas:
Kägu

Hei, hei!

Olen tõsiselt ummikus, sest tahaks proovida võita mehe südant. Minu süül läksime lahku, sest mind joodeti peol purju ja juhtu soovimatu vahekord. Jumal tänatud, et see polnud kaitsmata vahekord, aga ma tean et see polnud õige ja mees soovis lahku minna. Aga ma sisimas tunnen ja looda, et saaksin ta tagasi võita. Aga küsimus tekib, et kuidas? Okey, aeg jah….
Aga kuidas meeldida mehele või silma jääda, et mehel tekiks taas huvi naise vastu.

Lihtalt ei möödu hetkegi, kus ma ei mõtleks meie kooselule. Meil oli kõik hästi, kuni see situatsioon juhtus, aga ma olin aus ja rääkisin sellest talle. Võib olla poleks pidanud, aga samas ma ei suuda valetada mehele. Raske on elada valedega. Okey, me tülitsesime ka nagu ikka. Mina tegin draamat iga pisiasja peale, aga ma tean millest see tuli. Paraku oli süü siiski rasedusvastaste vahendites (spiraal, plaastrid), sest peale nende kasutamise lõpetamist muutus kõik.

Oeh, tahaks loota et saan abi siit.

+4
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sind vägistati ja palun pöördu politseisse.

+18
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millega ma saan seda tõestada? Kuidas see aitab mul meest tagasi võita?

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sinu mees kasutas sind är, või hoopis ta ei andesta, et sind kasutati ära kellegi mehe poolt ja ta tunneb süüd, et ei kaitsnud sind?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõestad, et ei pidutse enam, aeg, ei otsi asendusmeest?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei mu mees ei kasutanud mind ära. Eks ta tunneb ennast petetuna. Mees ei saanud olukorda takistada, sest ei viibinud samal üritusel.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin mega mega harva pidudel, sest pole peoinimene. Ei otsi asendusmeest!!!!
Ei taha mitte ühtegi meest, peale selle ühe.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin mega mega harva pidudel, sest pole peoinimene. Ei otsi asendusmeest!!!!

On naisi, kes arvavad, et armukadedus on lahendus kuid see annab enamustel juhtudel vastupidise efekti. Anna mehele aega ja räägi temaga, ütle talle, kuivõrd teda armastad?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mehega on vähimatki lootust siis kõige paremini mõjub just see kui mehest hoiad eemale ja saad ise oma eluga hakkama ja lähed edasi. Ma ei tea, kas see on siis ego, mis haiget saab, või on ise hakkama saav naine atraktiivne, aga üldiselt paneb see meestele põntsu (ja nad saavad ka aega eemal olla ja järgi mõjuda) ja enamasti kraabivad ust. Kui mitte siis poleks ilmselt lootust olnud ka ükskõik, mis muul viisil. Tähelepanu otsiv, jututeemasid (üritab iga päev või tihti kirjutada kuidas läheb) on üldiselt läbinähtav ja tekitab jonni ja hoiavad eemale. Kõige parem on elada edasi justkui teda polekski olemas ja sel on kaks positiivset poolt. Isegi kui lõpuks mees ei tulegi ust kraapima, siis avastad ükshetk isegi, et ehk nii ongi parem ja su elu ongi juba üksi ja ehk pareminigi edasi läinud.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et sa ei tahtnud meest petta, st olid vahekorras enda tahte vastaselt? Tegu on selgelt vägistamisega ja ükski normaalne mees ei jäta selle pärast maha. Lisaks pöördu politseisse.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joodeti täis osa on imelik. Hoiti kinni ja kallati vägisi alkoholi kurku? Tahte vastaselt seksimine on vägistamine jah, ma ei saa aru, kuidas sinu süül lahkuminek oli. Või tähendas soovimatu vahekord seda, et alles pärast kahetsesid, purjus peaga olid nõus? Või tähendas see hoopis seda, et sind vägistati, kui olid teadvusetu alkoholi mõjul?

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui ta tahab taas sõpradeks jääda, nagu suhte alguses. Ta ütles, et ei taha täielikult kaotada mind oma elust.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et sa ei tahtnud meest petta, st olid vahekorras enda tahte vastaselt? Tegu on selgelt vägistamisega ja ükski normaalne mees ei jäta selle pärast maha. Lisaks pöördu politseisse.

Rate this item:Submit Rating+10

Mina küll siit vägistamist välja ei loe. Naine läks peole, jõi end täis, magas mingi (ilmselt eksi või silmarõõmuga) mehega ja hommikul sai kaineks ning sattus ahastusse oma teost. Rääkis mehele ära, kuna asi oleks nagunii välja tulnud. Oleks tegu vägistamisega, poleks ükski mees seepärast naist maha jätnud, vaid vägistajal hambad kurku tagunud. Kamoon, mehi ei tea või? Rääkimata sellest, et naine oleks politseisse läinud, mitte pehme tooniga oma meest tagasi võitmas. Halloo, kui mind vägistataks ja mu mees seepeale jätaks mu maha, ei oleks sellist troppi küll vaja, kes mind ei kaitse ning ohvrit jalaga näkku peksab.

+24
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rate this item:Submit Rating+10

Mina küll siit vägistamist välja ei loe. Naine läks peole, jõi end täis, magas mingi (ilmselt eksi või silmarõõmuga) mehega ja hommikul sai kaineks ning sattus ahastusse oma teost. Rääkis mehele ära, kuna asi oleks nagunii välja tulnud. Oleks tegu vägistamisega, poleks ükski mees seepärast naist maha jätnud, vaid vägistajal hambad kurku tagunud. Kamoon, mehi ei tea või? Rääkimata sellest, et naine oleks politseisse läinud, mitte pehme tooniga oma meest tagasi võitmas. Halloo, kui mind vägistataks ja mu mees seepeale jätaks mu maha, ei oleks sellist troppi küll vaja, kes mind ei kaitse ning ohvrit jalaga näkku peksab.

Just täpselt nii oligi!!!! Aga tegemist polnud eksiga ega silmarõõmuga. Lambi vend, kellele mees tahtis korra peksa anda, kui kuulis mis juhtus. Aga ma ütlesin, et sellega ei laheneks asi. Lihtsalt ei taha uskuda, et ma tegin seda!!

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA, palun selgita, kas Sinuga seksiti Su tahte vastaselt, ehk vägistati? Või Sa olid lihtsalt mega purjus ja ikkagi petsid oma meest ja lihtsalt kainena ei oleks seda teinud. Ja mida Sa täpselt oma mehele rääkisid, mille peale ta Su maha jättis.
Siin on väga suur erinevus, muidu me ei saa Sind aidata.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On naisi, kes arvavad, et armukadedus on lahendus kuid see annab enamustel juhtudel vastupidise efekti. Anna mehele aega ja räägi temaga, ütle talle, kuivõrd teda armastad?

Väga õige jutt! Kõige hullem, mida teha saab, on proovida meest armukadedaks teha, et teda tagasi vōita. Eriti veel sellises situatsioonis, kus lahkuminemisel on juba keegi kolmas mängus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mu mees ei kasutanud mind ära. Eks ta tunneb ennast petetuna. Mees ei saanud olukorda takistada, sest ei viibinud samal üritusel.

Sellepärast minu mees mul üksi pidudel käia ei lubagi (jah just nimelt- ei luba), liiga palju juhtub naistega hirmsaid asju 🙁 Ka minuga on varasemas elus juhtunud ja sellepárast luban tal end keelata. Tean, et kui minuga peaks midagi sellist juhtuma, süüdistaks ta end iga hetk selles…

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigepealt tuleb täiskasvanuks saada ja oma tegude eest vastutama hakata. Praegu sa lükkad vastutuse alkoholile, rasestusvastastele vahenditele ja kõigele muule, mitte endale. Sa ju ei juhi nii oma elu, vaid oled selle ohver.
Paljudel juhtudel on petmine ikkagi andestamatu ja alkohol pigem süüd raskendav asjaolu. Võib-olla pead leppima sellega, et tuleb sellel suhtel minna lasta ja inimesena enne uude suhtesse astumist paremaks saada.
Aga kui sa tõesti tahad meest tagasi, siis klammerdumine, meeleheide ja pidev suhtlusega ahistamine peletab mehe pigem eemale. Anna talle aega ja hoia distantsi ning tegele enda tugevamaks ja paremaks saamisega. Saa selleks, kelle juurde mees tahaks tagasi tulla.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle mõjub väga väike kogus alkoholi ja ma tol hetkel ei saanud aru, mis toimub. Hommikul üles ärgates nägin, et ma magan temaga ühes voodis… Rääkisin sõnasõnalt mehele ära, ja ta sai haavata ning ütles et ta üritas minuga tundeid taastada. Aga see petmine riivas sügavalt teda ning ta ei suuda minuga koos olla.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keeruline olukord sul. Olen ise see, keda on petetud, maha jäetud ja siis üritatud olukorda parandada. Petmist on raske unustada, andestada..saad edasi elada, aga ei unusta. Proovi kõigepealt taastada sõprus, hea sõprus.. ja siis vaata edasi.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle mõjub väga väike kogus alkoholi ja ma tol hetkel ei saanud aru, mis toimub. Hommikul üles ärgates nägin, et ma magan temaga ühes voodis…

Selline kokkuvõte kõlab nagu teadvusetu inimese vägistamine. Kui ikka päriselt ka oli väike kogus alkoholi, siis võib-olla polnudki see ainult puhas alkohol, mida tarbisid? Muidugi, kui tavaliselt jäädki väikesest kogusest selili, siis ehk polnud kuritahtlikku millegi sissejootmist, küll aga on teadvusetu inimesega seksimine ikkagi vägistamine. Kui aga arvad, et võisid ka olla teadvusel, alkoholist purjus ja anda nõusoleku ja teine võis ka olla piisavalt täis, et mitte aru saada, et kasutab end lambiks joonud inimest ära, siis poleks vägistamine.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hoogsa jutuga liba.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle mõjub väga väike kogus alkoholi ja ma tol hetkel ei saanud aru, mis toimub. Hommikul üles ärgates nägin, et ma magan temaga ühes voodis… Rääkisin sõnasõnalt mehele ära, ja ta sai haavata ning ütles et ta üritas minuga tundeid taastada. Aga see petmine riivas sügavalt teda ning ta ei suuda minuga koos olla.

No aga nii ongi ju. Mina naisena ka ei tahaks enam midagi teada mehest, kellel püksid kogemata lihtsalt alla vajuvad.
Ikka inimene ise vastutab oma tegude eest, mitte alkohol, pidu, tabletid või lōtv püksikumm.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismoodi käib täis jootmine? Ja kindel, et korki ei saanud?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niisiis mäluauk? Kuidas sel juhul rasedusvastastest vahenditest tead?
Kas see noormees, kellega öö veetsid, on muidu OK mees või mingi kahtlane?
See “täis jootmine” – jõid siiski ise s.t. valisid ja ostsid omale joogi ja jõid seda? Palju/mida jõid?
Mida sa sellest vahekorrast mäletad, kuidas sinna voodisse saite? Kas noormees sai üldse aru, et sa oled purjus?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hoogsa jutuga liba.

Olgu siis vähemalt hoogne 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega seda või teada…. Ma jõin küll veini, aga ta võis midagi küll panna sinna…

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See lugu kõlab väga idiootlikult. Umbes selline nagu mingi Delfi Naisteka pastakast välja imetud lugejakiri (nt mees joob, peksab last ja naist, tõmbab ringi aga ikka tegu kullatükiga naise jaoks)

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See mees peaks olema puhta loll, kui võtab tagasi naise, kes läheb suvaliste inimestega peole, joob end pildituks ja laseb endale suvalistel taha keerata. Ükski normaalne mees ei taha endale sellist eite. Selline naine ei kontrolli ju absoluuutselt, kus ja kellega käib ja mida teeb.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See mees peaks olema puhta loll, kui võtab tagasi naise, kes läheb suvaliste inimestega peole, joob end pildituks ja laseb endale suvalistel taha keerata. Ükski normaalne mees ei taha endale sellist eite.

Ma, ausalt öelda, mõtlesin suht sama asja….

Et TA kujutab ette, et ta on mingisugune trofeenaine, kellele kõik mehed tormi jooksevad.

Krt, käitusid sitasti, jäta inimene rahule, mine oma eluga edasi ja arene.
Ja ära sellest lollusest enam mitte kunagi ja mitte kellelegi räägi. Ühtlasi ka ära tee enam kunagi nii.
Enamus mehi ei suuda sellega leppida, kui naine on lõdva püksikummiga; mina ka ei suudaks.
Ja ma ei ole ka ise.

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted Soov mees tagasi võita