Esileht Pereelu ja suhted Soov mees tagasi võita

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Soov mees tagasi võita

Postitas:
Kägu

hei hei hei okay okay hei okay

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mind joodeti peol purju ja juhtu soovimatu vahekord.

Mulle mõjub väga väike kogus alkoholi ja ma tol hetkel ei saanud aru, mis toimub.

Äärmiselt nõme vabandus see “mind joodeti”. Nagu mingi titt.
Kui sa tead, et sul juba väike kogus mõistuse segi kammib, siis miks sa külas olles üldse jooma hakkad?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kullake ära soovi seda, mina püüdsin ka kõigest väest. Kas ta olla ja lase vabaks, küll hiljem saad aru milleks seda kõike vaja oli!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mu mees ei kasutanud mind ära. Eks ta tunneb ennast petetuna. Mees ei saanud olukorda takistada, sest ei viibinud samal üritusel.

Sellepärast minu mees mul üksi pidudel käia ei lubagi (jah just nimelt- ei luba), liiga palju juhtub naistega hirmsaid asju 🙁 Ka minuga on varasemas elus juhtunud ja sellepárast luban tal end keelata. Tean, et kui minuga peaks midagi sellist juhtuma, süüdistaks ta end iga hetk selles…

Vaene naine. Sul on kontrollfriigist mees ja sa usud, et see on kõik sinu kaitseks.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mu mees ei kasutanud mind ära. Eks ta tunneb ennast petetuna. Mees ei saanud olukorda takistada, sest ei viibinud samal üritusel.

Sellepärast minu mees mul üksi pidudel käia ei lubagi (jah just nimelt- ei luba), liiga palju juhtub naistega hirmsaid asju 🙁 Ka minuga on varasemas elus juhtunud ja sellepárast luban tal end keelata. Tean, et kui minuga peaks midagi sellist juhtuma, süüdistaks ta end iga hetk selles…

Miks seda postitust nii palju miinustatud on?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

sest mind joodeti peol purju ja juhtu soovimatu vahekord.

Paraku oli süü siiski rasedusvastaste vahendites

Kõik teised alati süüdi. Vist mitte esimene kord ka?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seleta täpsemalt, kuidas see täis jootmine käis? Sind hoiti kinni, keegi hoidis suud lahti ja valati alkot kurku? Minu silmis teisiti täis joota pole võimalik

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind hoiti kinni, keegi hoidis suud lahti ja valati alkot kurku?

Täitsa võimalik.
Või siis voolik otse makku ja ülevalt lehtriga.

Kunagi, ajaloos on sellisel viisil isegi näljastreikijaid vägisi elus hoitud, et valati mingit puljongit sisse.
Täitsa edukalt toimis ja keegi ei ära ei surnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seda suppi sa küll üles ei soojenda, seda usaldust sa tagasi enam ei saa.
Muidugi sul on valus, peabki olema, sest sina olid see, kes pettis. Alkoholi ja muude asjade süüks ei saa panna. Saad ainult panna juhul, kui sind vägistati, aga siis peaksid sa minema politseisse. Juba ainuüksi sellepärast, et mõni teine tüdruk selle tüübi ohvriks ei langeks.
Ja kui su eks jättis su maha, sesr sind vägistati, siis miks sa teda üldse tagasi tahad?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind hoiti kinni, keegi hoidis suud lahti ja valati alkot kurku?

Täitsa võimalik.

Või siis voolik otse makku ja ülevalt lehtriga.

Kunagi, ajaloos on sellisel viisil isegi näljastreikijaid vägisi elus hoitud, et valati mingit puljongit sisse.

Täitsa edukalt toimis ja keegi ei ära ei surnud.

Kuule, sa räägid siin praegu ju veega surnuks piinamise meetodist.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellepärast minu mees mul üksi pidudel käia ei lubagi (jah just nimelt- ei luba), liiga palju juhtub naistega hirmsaid asju

Miinustati sellepärast, et mees ei luba. Kui oleks kirjutanud, et sellepärast ma pidudel käia ei tahagi, et seal liiga palju juhtub naistega hirmsaid asju, oleks otsus naise enda tehtud, mitte mehe keeld- ei tohi minna.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et sa ei tahtnud meest petta, st olid vahekorras enda tahte vastaselt? Tegu on selgelt vägistamisega ja ükski normaalne mees ei jäta selle pärast maha. Lisaks pöördu politseisse.

Eriti tore, kui saaksid sellele seale grupilise vägistamise kaela sokutada. Seal olid kindlasti veel mõned mehed, keda saaks vägistamisele kaasaaitamise eest sisse mässida. Sinu boifrend annab sulle kindlasti andeks, kui hoiate kohtusaalis teineteise käest kinni ja molkused saavad kümne aasta kanti

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, sa räägid siin praegu ju veega surnuks piinamise meetodist.

Ei kuule kahjuks, sest ma olen kaugel. 🙂

Aga sina ilmselt pead silmas seda 18. sajandi Prantsusmaa piinamismeetodit, mina aga vaevu 100 aastat tagasi toimunud sufražettide liikumist ja nende näljastreike.
(sest naistefoorumis sõna võttes võiks ka feminismi ajalugu ikka pisut tunda.)

Loe eesti keeles siit või inglise keeles siit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaene naine. Sul on kontrollfriigist mees ja sa usud, et see on kõik sinu kaitseks.

Ja mis kummalistele pidudele sind siis kutsutakse, kus naistega hirmsaid asju juhtub. Sarivägistajate suvepäevad või kannibalide küünlavalgusõhtu? Oskan väljas käies alkoholiga piiripidada, ei jäta oma jooke ripakile, samuti oleme sõbrannadega alati kambas, kedagi maha ei jäeta ja koju minnakse koos (kas siis taksoga või tuleb kellelgi mees järgi).

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted Soov mees tagasi võita