Esileht Kodunurk Soov üürida augustis korter Tartus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Soov üürida augustis korter Tartus

Postitas:

Sooviks Tartus Eedeni keskuse kanti korterit nädalaks või kaheks üürida.Plaan augustis teha remonti ja just mustema töö ajaks nagu lammutus ja põrandate vahetus oleks vaja kohta kus olla.Peres kaks väikest last.Kui on keegi kellel korter seisab tühjalt või ehk teate kedagi teist siis palun andke märku.Kuupäev veel paika panemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus Sina elad? Augustis Tartusse ajutist korterit? Mul just tudeng otsib Tartusse üürikorterit, juunist saadik. Tartus ju tudengid mais üürivad juba ja maksavad terve suve, et oleks kuskil septembris elama hakata. Ainus lootus sul ehk mõni tudeng, kes ise suvel ei ela, nõusse rääkida. Soovitan kibekiirelt asjaga tegeleda, ja remont pooles augustis kindlasti lõpetada, sest 1.setembrist oled raudselt kuuse all, kui just hiigelsummasid ei ole nõus välja käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:11; 03.07 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ongi plaan septembriks remont ära teha,.Olekski vaja mustema töö ajaks muud pinda ,sest põranda vahetus puitpõranda vastu see tähendab suurt lihvimist ja pärast õlitamist ja see aeg ei saaks kodus olla.Tapeedi panek ei segaks.Kust võiks veel uurida.Ega siit suurt lootust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski minu tuttav tudeng ei üüri üksinda. Ja ega teemaalgatajale 1-toaline ilmselt ei sobikski, mitme lapsega, kokku ju 4 inimest. Tudengid võtavad 2-3 peale, maksavad 100-150 eur nägu ja peavad tõesti enamus korterit suvi läbi oma käes, kuigi elavad suvel kodus (suvel kommunaalid ju odavamad ka).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:11; 03.07 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei sobi 1-he toaline?Sobiks ikka.Lapsed ju päeval lasteaias ja vaja väga lühikest aega.Oluline oleks ,et öösel katus peakohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Soov üürida augustis korter Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.