Esileht Pereelu ja suhted Soovid mehele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Soovid mehele

Postitas:
Kägu

Kui mees pakuks teile võimaluse, et täidab ühe päeva jooksul kõik teie soovid, mida te sooviksite?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

koos temaga vaneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

koos temaga vaneda.

Ühe päevaga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis sellest ühest päevast kasu on?
Soovin kõige enam, et ta meie vanema lapsega normaalselt käituks ja suhtleks, aga mitte ainult ühel päeval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sellest ühest päevast kasu on?

Soovin kõige enam, et ta meie vanema lapsega normaalselt käituks ja suhtleks, aga mitte ainult ühel päeval.

Noh jah, see oli tal nagu kingina mõeldud, ta ei osanud mingit asja kinkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid asju on mitmeid aga kõige tähtsam on et jätku suitsetamine maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üheks päevaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üheks päevaks?

Üldse. Aga üks päev oleks ka juba hea algus ja tean et väga raske tema jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühe päevaga võib nii mõndagi muutuda jah. 😉
Liar Liar

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees saab olemasolevate vahenditega täita sel päeval minu kõik soovid? Hmm… Ilmselt soovin neid asju koguaeg, iga päev. Iseasi, kui tal oleks võime täita KÕIK minu soovid. St ei oleks mingeid piiranguid. Siis ma sooviks, et ta kiirest sel päeval meie maja valmis ehitaks, kiiresti kõrghariduse omandaks, miljonäriks saaks, läbiks kümmekond eneseabi kursust, loeks sadakond raamatut.
Aga teemapüstitus ei ütle, et mingeid ulmesoove soovida saaks. Seega sobiks, kui lihtsalt üks päev oleks normaalne mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees täidab niikuinii kõik minu mõistlikud soovid. Ebamõistlikke ma ei soovigi. No hea küll, siis ma soovin, et ta tuleks minuga koos Bon Jovi kontserdile. Hetkel ta pidurdab selles osas 🙂 Aga ma võin muidugi üksi ka minna, kuigi koos oleks toredam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No näiteks mõtleks välja igasugu kinki esperimendid, mida niisama igapäevaselt pähe ei karga või isegi ei mõtle, et võiks proovida ja siis veaks mehe magamistuppa ja teeks kõiki neid asju 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No siis sooviks nõudepesumasinat. Just nii praktiline soov ongi 🙂
Siiani on mees selle ostule kategooriliselt vastu, tema arvates on nõudepesemine naise töö ja masin laisa inimese mõttetu luksus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siiani on mees selle ostule kategooriliselt vastu, tema arvates on nõudepesemine naise töö ja masin laisa inimese mõttetu luksus.

Jeerum, naine! Mine poodi ja osta endale see nõudepesumasin! Kui mees arvab, et nõudepesemine on naise ülesanne, siis ärgu oma nina sinna toppigu, et kas naisel on nuustik või masin.
Kui mehele endale kangesti meeldiks käsitsi nõusid pesta, siis saaks veel aru… aga ma ei tea küll millises sajandis teie pere (või ainuüksi mees) elab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njaa, ma vaatan, et hea elu enamusel, polegi eriti soove, mul on kindlalt rohkem kui ühe päeva sisse mahub, aga ilmselt panen ta seekord koristama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jeerum, naine! Mine poodi ja osta endale see nõudepesumasin! Kui mees arvab, et nõudepesemine on naise ülesanne, siis ärgu oma nina sinna toppigu, et kas naisel on nuustik või masin.

Kui mehele endale kangesti meeldiks käsitsi nõusid pesta, siis saaks veel aru… aga ma ei tea küll millises sajandis teie pere (või ainuüksi mees) elab.

Paraku ei ole ma nii kõrgepalgaline, et saaksin selle ise ära osta ilma, et see eelarvet mõjutaks. Siis jääks mul muudest maksudest ja kuu söögirahast kõvasti puudu. Meil on omad kokkulepped, kes milliseid kulutusi kannab. Suuremad ostud tuleb eelnevalt ikkagi läbi arutada. Mehel on muidugi palju suurem palk, aga tema arvates on see jälle mõttetu kulutus, naisel on ju käed otsas ja soe vesi jookseb kraanist…
Oleks mul endal võimalik, oleksin ammu ostnud, aga kui poole oma palgast masina peale panen ja pärast igapäevasteks asjadeks mehelt pean juurde küsima, siis ei jõua seda õiendamist ära kuulata…Muidu ta ei koonerda, nt katki läinud pesumasina asemel ostis kohe ise uue, aga just nõudepesumasina osas on ta eriti põhimõtteline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naisel on ju käed otsas ja soe vesi jookseb kraanist…

Mees on siis ilma käteta 😱?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üheks päevaks?

Miks üheks päevaks? Võib ju hoopis ühe päevaga.

Minu mees jättis ühe päevaga suitsetamise maha. Otsustas, et tänasest ei suitseta ja oligi ühe päevaga suitsetamisest loobunud. 14 aastat tagasi oli see üks päev. Seda teist päeva, kus oleks suitsu ette jälle pannud, pole veel õnneks saabunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta teeb seda niikuinii iga päev. Ma ei soovi ka luksusjahti oma maja katusele vms.
Ta toob kohvi või vett, kui ma palun, aitab mind igas asjas, viib-toob, käib poes, tellib remondimehed, jälgib pere arveid, kammib koera, vahetab lapsel mähkmeid kui on lähemal kui mina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka tahtsin sama öelda. Mees täidab iga päev kõik mu soovid. Lihtsalt ajaga (ca 30 aastat kooselu) on mu soovid muutunud realistlikuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda kommentaari oli küll õudne lugeda! Tõesti on veel tänapäeval mõnes peres sellised suhted, et mees ütleb, et naisel on käed otsas? Ma loodan, et mees ometi ise ei kasuta akutrelli, vaid vanamoelisel viisil kruvikeerajaga kõik kruvid majas kinni keerab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et ta minuga tantsiks. See on ainus hea ja oluline asi, mida ta muidu ei tee.
Läheks minuga välja ja tantsiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üheks päevaks?

Miks üheks päevaks? Võib ju hoopis ühe päevaga.

Minu mees jättis ühe päevaga suitsetamise maha. Otsustas, et tänasest ei suitseta ja oligi ühe päevaga suitsetamisest loobunud. 14 aastat tagasi oli see üks päev. Seda teist päeva, kus oleks suitsu ette jälle pannud, pole veel õnneks saabunud.

Tubli. Minu oma jättis ka. Saime tuttavaks, suitsetas. Ütlesin, et see mind häirib. Siis ei suitsetanud enam hommikul kodus enne tööle minemist ja õhtul peale tööd kodus ka enam mitte. Ühistel vabadel pävadel ei suitsetanud. Ja siis loobus päevapealt. Suitsetas paki lõpuni ja kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaaa 🙂 Ja kui tema vastu sooviks, et isadepäeval sa keevitaksid temaga innukalt ühe õhtu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paraku ei ole ma nii kõrgepalgaline, et saaksin selle ise ära osta ilma, et see eelarvet mõjutaks. Siis jääks mul muudest maksudest ja kuu söögirahast kõvasti puudu. Meil on omad kokkulepped, kes milliseid kulutusi kannab. Suuremad ostud tuleb eelnevalt ikkagi läbi arutada. Mehel on muidugi palju suurem palk, aga tema arvates on see jälle mõttetu kulutus, naisel on ju käed otsas ja soe vesi jookseb kraanist…

Oleks mul endal võimalik, oleksin ammu ostnud, aga kui poole oma palgast masina peale panen ja pärast igapäevasteks asjadeks mehelt pean juurde küsima, siis ei jõua seda õiendamist ära kuulata…Muidu ta ei koonerda, nt katki läinud pesumasina asemel ostis kohe ise uue, aga just nõudepesumasina osas on ta eriti põhimõtteline.

Mehel on muidugi suurem palk… hmmm. Aga miks sinul ei ole suuremat palka? Ehk seetõttu, et veedadoma aega tehes mõttetuid tegevusi.
Arvutame natuke.
Kui palju aega sa oma päevast kulutad nõude pesemisele? Ma kujutan ette, et päeva peale tuleb kokku ca 30mi kuni tund aega. Kui on suurem pere, siis tund, aga ehk oled ka nii osavnäpp, et teedki selle 30min ära. Arvestame siis 30min.
Kui palju maksab sinu 30min tööd? Palju sa tööl selle eest saaksid? Ma arvestaks, et tund aega tööd on minimaalselt 5 EUR (tegelikult tahtsin kirjutada 10, aga olgem siis tagasihoidlikud). Kui oled osavnäpp ja päevas on nõudepesu aeg tõesti ainult 30min, siis iga päev “teenid” sellega 2.50. Kümne päevaga 25EUR ja saja päevaga 250EUR. Odavamaid nõudepesumasinaid saaks selle 3 kuu teenistuse eest ju küll juba osta, kasutatudi müüakse isegi 150 eest….

Aga nüüd on ka küsimus, et mida sa selle 30 minutiga päevas muud saaksid ära teha, et pooletunni töö hind oleks kõrgemgi veel? Kuskilt näiteks lugesin/kuulsin, et kui inimene harjutab iga päev 30min uut muusikariista, siis kolme kuu pärast oskab ta juba (lihtsamaid palasid) mängida. Muusika on hea ka muidu aju arenguks ja ehk tuleb sellest veelgi häid ideid ja kõrgem palk professionaalselt…

Prioriteedid, naine. mida sa oma eluga õigupoolest tahad teha? Nõusid pesta või…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda kommentaari oli küll õudne lugeda! Tõesti on veel tänapäeval mõnes peres sellised suhted, et mees ütleb, et naisel on käed otsas? Ma loodan, et mees ometi ise ei kasuta akutrelli, vaid vanamoelisel viisil kruvikeerajaga kõik kruvid majas kinni keerab?

Haha, ma esimest korda mööblit kokku pannes arvasin, et saame ka kruvikeerajaga hakkama, aga elukaaslane arvas, et ma olen segane ja läks poodi akutrelli ostma. Siis ma tunnistasin, et tal oli tõesti õigus, tõenäoliselt keeraks siiani neid kruve. Samuti arvasin kunagi, et mis see käsitsi nõude pesemine ära ei ole, on ju koguaeg hakkama saadud. Praegu ei kujuta ette elu ilma nõudepesumasinata, see hoiab konkreetselt selle “köögis orjamise” ära, sest söögitegemine on ju pigem tore, pärast koristada on kehv.

Ise sooviksingi, et ta valmistaks ise mulle ühe suure õhtusöögi, mis oleks parem kui minu tehtud toit 😛 Kuna mulle meeldib süüa teha, siis ta ei pea seda ise tegema ja kui teeb, siis väga tavalisi asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaaa 🙂 Ja kui tema vastu sooviks, et isadepäeval sa keevitaksid temaga innukalt ühe õhtu.

Mis su probleem on, haige oled või? Kui meil peaks majas midagi päriselt keevitada vaja olema, palkame spetsialisti muidugi. See pole mingi isehakanute töö.

Kui see oli eufemism millegi muu kohta, siis mis su ajus nii nihkes on, et sa asju õigete nimedega ei või nimetada?

Ja eriti haige on, et sa pidasid vajalikuks tantsusoovi miinustada. Otsi abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on nii tohutult kahju, et see postitus nüüd alles siin on. Müüsin eelmine nädal oma täiesti töökorras paar aastat vana nõudeka 50€ga FB grupis maha, lihtsalt seetõttu, et otsustasime 60cm-se asemel 45cm-se osta. Ma oleks päris ausalt kohe tahtnud selle Teile kinkida.
Jälgige pakkumisi, ehk leiate samal moel soodsalt vähekasutatud nõudeka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

praegu on osta.ee peal mõned nõudepesumasina pakkumised:
https://www.osta.ee/kasutatud-noudepesumasin-119464903.html
https://www.osta.ee/integreeritav-noudepesumasin-electrolux-esl67040r-119119535.html
https://www.osta.ee/noudepesumasin-beko-119513258.html

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma soovin teda ennast ja ainult teda, ilusas pakendis ja lipsuga, terve päev ja täpselt nii nagu mina seda soovin. 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted Soovid mehele