Esileht Pereelu ja suhted Soovid mehele

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Soovid mehele

Postitas:

Kui mehele endale kangesti meeldiks käsitsi nõusid pesta, siis saaks veel aru… aga ma ei tea küll millises sajandis teie pere (või ainuüksi mees) elab.

Paraku ei ole ma nii kõrgepalgaline, et saaksin selle ise ära osta ilma, et see eelarvet mõjutaks.

Jummel, kas selleks, et nõudepesumasin osta ja paigaldada lasta, peab olema KÕRGEPALGALINE?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi küsib, mida ma sooviksin, siis mul ei tuleks omal algatusel kunagi pähe soovida mingit asja. Päriselt on see, mida mehelt soovid ju lähedus, ühised ettevõtmised, ühoised jutuajamised. Mis te nende asjadega teete, tänapäeval, mil enamus inimesi käib tööl ja saab hädavajalikud asjad endale ise osta?

siin vist peaaegu keegi ei maininudki mingeid asju ju. ei tea muidu ka eriti töölkäivaid inimesi, kes hädavajalikke asju sünnipäevaks sooviks. ikka kingitakse ju kas midagi erilist, kas siis veidi luksuslikumat või harludast või eritellimust või ise tehtut või tihti ka elamusi.

samas, see lähedus ja jutuajamised on ka pigem vastarmunute esimene eelistus. kui ikka oled kaua koos olnud, tead juba ette, mida teine milleski arvab või millegi peale ütleb. kui enam voodi jaoks üldse võimekust ja soovi on, siis on ka see pigem igapäevane, mitte midagi, mida kingiks sooviks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 17:27; 15.02 19:16; 15.02 23:57; 20.02 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mulle meeldiks kui mees oleks kordki romantiline ja koristaks kodu ära, teeks valmis (või telliks koju, mul vahet pole) hea õhtusöögi ja hiljem teeks hea massaaži selleks otstarbeks mõeldud hästilõhnava õliga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 16:57; 21.02 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teeks valmis (või telliks koju, mul vahet pole) hea õhtusöögi ja hiljem teeks hea massaaži

Ma tahaks enne poole päevast masseerimist ja siis midagi head süüa. Ja siis võiks edasi masseerida. Mul kere ja jalad nii pinges.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis sooviks nõudepesumasinat. Just nii praktiline soov ongi ????

Siiani on mees selle ostule kategooriliselt vastu, tema arvates on nõudepesemine naise töö ja masin laisa inimese mõttetu luksus.

Jeerum, naine! Mine poodi ja osta endale see nõudepesumasin! Kui mees arvab, et nõudepesemine on naise ülesanne, siis ärgu oma nina sinna toppigu, et kas naisel on nuustik või masin.

Kui mehele endale kangesti meeldiks käsitsi nõusid pesta, siis saaks veel aru… aga ma ei tea küll millises sajandis teie pere (või ainuüksi mees) elab.

Paraku ei ole ma nii kõrgepalgaline, et saaksin selle ise ära osta ilma, et see eelarvet mõjutaks. Siis jääks mul muudest maksudest ja kuu söögirahast kõvasti puudu. Meil on omad kokkulepped, kes milliseid kulutusi kannab. Suuremad ostud tuleb eelnevalt ikkagi läbi arutada. Mehel on muidugi palju suurem palk, aga tema arvates on see jälle mõttetu kulutus, naisel on ju käed otsas ja soe vesi jookseb kraanist…

Oleks mul endal võimalik, oleksin ammu ostnud, aga kui poole oma palgast masina peale panen ja pärast igapäevasteks asjadeks mehelt pean juurde küsima, siis ei jõua seda õiendamist ära kuulata…Muidu ta ei koonerda, nt katki läinud pesumasina asemel ostis kohe ise uue, aga just nõudepesumasina osas on ta eriti põhimõtteline.

Mehel on muidugi suurem palk… hmmm. Aga miks sinul ei ole suuremat palka? Ehk seetõttu, et veedadoma aega tehes mõttetuid tegevusi.

Arvutame natuke.

Kui palju aega sa oma päevast kulutad nõude pesemisele? Ma kujutan ette, et päeva peale tuleb kokku ca 30mi kuni tund aega. Kui on suurem pere, siis tund, aga ehk oled ka nii osavnäpp, et teedki selle 30min ära. Arvestame siis 30min.

Kui palju maksab sinu 30min tööd? Palju sa tööl selle eest saaksid? Ma arvestaks, et tund aega tööd on minimaalselt 5 EUR (tegelikult tahtsin kirjutada 10, aga olgem siis tagasihoidlikud). Kui oled osavnäpp ja päevas on nõudepesu aeg tõesti ainult 30min, siis iga päev “teenid” sellega 2.50. Kümne päevaga 25EUR ja saja päevaga 250EUR. Odavamaid nõudepesumasinaid saaks selle 3 kuu teenistuse eest ju küll juba osta, kasutatudi müüakse isegi 150 eest….

Aga nüüd on ka küsimus, et mida sa selle 30 minutiga päevas muud saaksid ära teha, et pooletunni töö hind oleks kõrgemgi veel? Kuskilt näiteks lugesin/kuulsin, et kui inimene harjutab iga päev 30min uut muusikariista, siis kolme kuu pärast oskab ta juba (lihtsamaid palasid) mängida. Muusika on hea ka muidu aju arenguks ja ehk tuleb sellest veelgi häid ideid ja kõrgem palk professionaalselt…

Prioriteedid, naine. mida sa oma eluga õigupoolest tahad teha? Nõusid pesta või…

Päriselt ka myyakse Eestis kasutatud masinaid 150e? Ma tõsiselt imestan, elan ise võõrsil ja kasutatud saab poolega sellest vähemalt kätte..Enamasti 50e ka korralikud kallimad masinad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teeks valmis (või telliks koju, mul vahet pole) hea õhtusöögi ja hiljem teeks hea massaaži

Ma tahaks enne poole päevast masseerimist ja siis midagi head süüa. Ja siis võiks edasi masseerida. Mul kere ja jalad nii pinges.

Ah mulle sobiks mõlemat pidi, ma ei ole kuigi nõudlik ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 16:57; 21.02 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis sooviks nõudepesumasinat. Just nii praktiline soov ongi ????

Siiani on mees selle ostule kategooriliselt vastu, tema arvates on nõudepesemine naise töö ja masin laisa inimese mõttetu luksus.

Jeerum, naine! Mine poodi ja osta endale see nõudepesumasin! Kui mees arvab, et nõudepesemine on naise ülesanne, siis ärgu oma nina sinna toppigu, et kas naisel on nuustik või masin.

Kui mehele endale kangesti meeldiks käsitsi nõusid pesta, siis saaks veel aru… aga ma ei tea küll millises sajandis teie pere (või ainuüksi mees) elab.

Paraku ei ole ma nii kõrgepalgaline, et saaksin selle ise ära osta ilma, et see eelarvet mõjutaks. Siis jääks mul muudest maksudest ja kuu söögirahast kõvasti puudu. Meil on omad kokkulepped, kes milliseid kulutusi kannab. Suuremad ostud tuleb eelnevalt ikkagi läbi arutada. Mehel on muidugi palju suurem palk, aga tema arvates on see jälle mõttetu kulutus, naisel on ju käed otsas ja soe vesi jookseb kraanist…

Oleks mul endal võimalik, oleksin ammu ostnud, aga kui poole oma palgast masina peale panen ja pärast igapäevasteks asjadeks mehelt pean juurde küsima, siis ei jõua seda õiendamist ära kuulata…Muidu ta ei koonerda, nt katki läinud pesumasina asemel ostis kohe ise uue, aga just nõudepesumasina osas on ta eriti põhimõtteline.

Kohutav! Sellise lontrusega elad koos??!! Minu mees peseb nõud kui vaja käsitsi, täidab nõudekat, üleüldse teeb kõik. Raha on meil ühine, ostame seda, mida vaja ja ei ole mingit kobinat kunagi. Rikkad ei ole. Jube, milliste meestega olete nõus elama, vuihhh!!!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et ta ostaks mulle Prantsuse Rivierale villa. Selle jaoks pole mul endal hetkel raha.
http://www.frenchrivieraonly.com/7041-Mougins-Village-Panoramic-sea-view.html

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviksin, et teeme oma elamises korraliku remondi ning et läheme kogu perega vähemalt nädalasele välisreisile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin oma naisele võimaluste piires peaaegu kõiki neid asju… Nõudepesumasinat ei jõudnud osta, sest tol ajal olid muud kohustused aga käsitsi pesin nõusid küll. Maja ehitamine oli ja on tänini majanduslikult ebarealistlik. Laste imikueas ei olnud mul probleem mähkmeid vahetada jne. Tegin kõike, lahterdamata midagi meeste- ja naistetöödeks. Ometi selgus karm tõsiasi, et mina pole “see inimene”. Mina sobivat ainult lastele elatist maksma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldiks kui mees oleks kordki romantiline ja koristaks kodu ära

Romantika supernäide.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:22; 16.02 11:37; 09.03 12:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Soovid mehele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.