Esileht Tööelu, raha ja seadused. soovitajad (küsite ise, kas tööandja, töökaaslane)?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: soovitajad (küsite ise, kas tööandja, töökaaslane)?

Postitas:

Kas olete küsinud tööandjalt soovitust ise või on seda teile pakutud? Kas olete andnud soovitajaks ka töökaaslase?
Eriti kui teid on koondatud või nö vallandatud. Ka siis kui ei oldud töötaja tööga rahul, kuid ametlikult kirjutatakse asi koondamiseks.

Teiseks, kas soovitajana olete andnud oma töökaaslase kontakti? või ikkagi ülemuse? Kas on ka juhuseid, et tööandja ei ole nõus olema soovitaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole kunagi ühtegi soovitajat olnud, eks eelmisest töökohast on ikka uus tööandja küsinud aga sellist klassikalist soovituskirja never.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mind kui kauaaegset kolleegi (samuti juht, aga teine valdkond) on palutud soovitajaks, kui inimene ei soovi veel oma otsesele ülemusele äraminekuplaanist rääkida.
Ja personalifirma on ka ühendust võtnud ning pikalt-laialt usutlenud.

Nimest ja telefonist piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole otsest ülemust soovitajaks palunud. Sest seni olen tööd otsinud ikka nii, et ülemus ei tea. Küll aga olen mõne kolleegi palunud. Nt praegugi otsin uut tööd ja ühe teise osakonna juhataja on mul soovitajaks märgitud.

Kindlasti palun alati soovitajaks kellegi usaldusväärse, kelle kohta ka tean, et ta ei räägi edasi.

Kui mul töökohavahetus õnnestub, siis kaalun küll ülemusega rääkida, et kas ta on nõus tulevikus minu soovitaja olema, kui nt paari aasta pärast soovin uuesti edasi liikuda vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. soovitajad (küsite ise, kas tööandja, töökaaslane)?