Esileht Hobinurk Sooviks head kudumisraamatut

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sooviks head kudumisraamatut

Postitas:

Kas keegi oskab öelda kas raamatupoodides on olemas sellist head ja tarka kudumisraamatut kus oleks võimalikult paljude asjade kudumisõpetus sees (nt mütsid, labakindad, sallid, kampsunid, sõrmkindad jne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 18:09; 12.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea ühtegi kudumisraamatut, mis oleks põhjalikum kui internet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi mõned aastad tagasi leidisn netist mingi lehe, eesti keelne, müüdi erinevaid lõngu ja oli väga palju kudumismustreid, osad ka eesti keelde tõlgitud olid. Väga palju oli Skandinaavia stiilis, lõngad olidki vist Norrast või Taanist? Teab keegi äkki mida mõtlen, enam ise ei ole leidnud seda lehte üles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 20:06; 12.10 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, praegu kasutangi interneti tarkuseid 🙂 Seda küll ainult eestikeelsete lehtede abil, sest teistest keeltest kahjuks aru ei saa 🙁 Kuid kuna sain kingituseks raamatupoe kinkekaardi, siis mõtlesin selle eest endale ühe hea kudumisraamatu osta. Oskab keegi öelda kas Kudumise entsüklopeedia on asjalik raamat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 18:09; 12.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi mõned aastad tagasi leidisn netist mingi lehe, eesti keelne, müüdi erinevaid lõngu ja oli väga palju kudumismustreid, osad ka eesti keelde tõlgitud olid. Väga palju oli Skandinaavia stiilis, lõngad olidki vist Norrast või Taanist? Teab keegi äkki mida mõtlen, enam ise ei ole leidnud seda lehte üles.

Ma arvan, et mõtled seda http://www.garnstudio.com/lang/ee/kategori_oversikt.php
On küll eestikeelne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi mõned aastad tagasi leidisn netist mingi lehe, eesti keelne, müüdi erinevaid lõngu ja oli väga palju kudumismustreid, osad ka eesti keelde tõlgitud olid. Väga palju oli Skandinaavia stiilis, lõngad olidki vist Norrast või Taanist? Teab keegi äkki mida mõtlen, enam ise ei ole leidnud seda lehte üles.

Ma arvan, et mõtled seda http://www.garnstudio.com/lang…..ersikt.php
On küll eestikeelne.

Aitäh abi eest, ongi sama leht!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 20:06; 12.10 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lemmikraamat on see:
http://www.apollo.ee/kudumine-2.html

see on küll läbi müüdud, aga kuskil nägin reklaami, et pidavat uus trükk välja tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Sooviks head kudumisraamatut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.