Esileht Beebi ja mitmikud sooviks hõid nippe kuida tissist võõrutada:)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: sooviks hõid nippe kuida tissist võõrutada:)

Postitas:

Soovin hakata last tissist võõrutama.Aga ei tea kuida seda teha.ta on mul ikka täiega tissi sõltlane:D…Tahab nii päeval kui öösel.öösel aind tissi otsas olekski.Päeval olen ikka proovinud et ei anna.Aga kui ikka tissi tusk on peal siis enne tasa ei jää kui saab.Kuida teised on tissist võõrutanud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäid sõbrad tissid haigeks, plaaster oli kummalgi peal. Tirts siis iga päev paitas ja uuris neid ja rääkis nendega, et nad terveks saaksid. Hoidis põske nende vastas. Päev-päevalt jäi seda vähemaks, lõpuks mõni päev küsis, et kas nüüd on terved. Ütlesin, et läheb veel aega. Plaastrid muidugi peal enam ei olnud. Kui siis lõpuks terveks said, rääkisime, et tema on nii suur tüdruk, et küll tissi enam ei joo. aga ta võib neid paitada ja nende vastas pikutada. seda ta ka tegi mõnikord. Minu arvates läks tal see valutult (ta ju ise otsustas, et haigest tissist ei saa juua, ja siis ise otsustas, et on nii suur, et enam ei võta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal pole veel vaja, aga olen siin mõelnud, et kas pudel ei aita võõrutada?
Alguses ju räägitakse, et ära anna pudelit, sest siis ei viitsi laps enam rinnast imeda. Kas võõrutamise ajal see siis samamoodi ei töötaks? Või on rind üheaastasele nii tugev emotsionaalne teema, et pudel ei aita? Kellel kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issi läks lapsega kaheks päevaks ära. Järkjärguline võõrutamine oli täielik piin nii mulle kui lapsele. Mul süda koguaeg härdas ja niikui lapsel silma all olin, oli kisa lahti, kui üritasin vahesid pikemaks teha.
Äkkvõõrutus läks üllatavalt täiesti valutult. Issi pakkus lapsele palju meelelehutust (oli oma vanemate juures, seal veel üks beebi ja palju mängimist). Kui koju tagasi tulid teise päeva õhtul, siis tunnikese jauras laps põrandal, aga see oli ka enamvähem kõik.
Nüüd, nädal hiljem, vahel enne sööki jaurab, aga paar minutit ainult.
Ja kui enne sõi paar lusikat lisa päevas, siis nüüd sööb nagu loom 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna määris ketsupi tissile:) Minuarust päev ja öö ja oligi kõik. Nii kui laps otsima hakkas jooksis kööki, ketsup tissile ja siis kusus last, et tule tissule ja laps tegi väkk ja igal järgmisel korral oli juba kahtlustavam. Öösiti magas kaisus, emmel oli totsikuga ketsup kaasas voodis:) Nii kui laps sahmima hakkas tegi tissi ketsupiga, laps väkk ja oligi kõik:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud sooviks hõid nippe kuida tissist võõrutada:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.