Esileht Pereelu ja suhted Sooviksin nõu

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sooviksin nõu

Postitas:

Ei oskagi kuidagi alustada.. Probleem juba aastaid mu ühe parima sõbrannaga kes elab kuskil pilve peal ja ei saa aru kuidas temaga lihtsalt mängitakse! Mehel on aastaid juba alkoholiga probleeme, iga õhtu möödub õlle pudeli seltsis, nädalavahetusteti kaob paariks päevaks kodust minema, ei võta oma naise kõnesid vastu ning alandab teda pidevalt oma sõprade ees.Mina olen siis see kelle õlanajal sõbranna koguaeg nutab. Mul on sellest ausalt öeldes siiber. Olen mitmeid kordi talle öelnud et jätku to jobu ja pühendugu ainult endale ja lapsele.. Laps sündis neil kolm kuud tagasi. Peale lapse sündi on kõik läinud aina hullemaks.Laps polnud kuunegi kui visati vanaema poole hoida ja mindi peole. Sõbranna teeb mehele tagasi ja on hakanud ka tipsutama alkoholi, unistab pidudest jne. Mitmeid kordi olen teda tartu ööklubidest öösel koju tassinud( puudub transport). Kuula siis kuidas ta purjus peaga räägib kui halb ema ta on jne.. Olen maininud ainult et ta võiks natukene vähemaks neid joomisi võtta kuna laps ikkagi nii väike ja terve elu eees. Oma lapsega ta enam hakkama ei saa.Laps on pidevas stressis, nutab pidevalt, rahutu. Mul on kurb seda kõrvalt vaadata. Midagi ma enam oma sõbrannale öelda ka ei saa kuna nüüdseks on tal pidevalt ettekääne et olen kade et ma ise juua ja laaberdada ei saa.. (Olen (26a) ise õnnelikus abielus ja 1 aastaste kaksikute ema, pidutsemine pole juba aastaid minu rida ja ma ei tunnegi rõõmu sellest. Mees rõhub juba et võiks lõpetada selle 20 aastase sõpruse sõbrannaga, kuna asi kisub väga inetuks juba. Kuid ma ei tea mida teha. Kuidas teie sellises situatsioonis välja tuleksite, ehk oskab keegi nõu anda!

Tervitades K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mõte oli, et aidata saab seda, kes tahab ise end aidata… Kahjuks ei oskagi head nõu anda, aga mõistetav, et oled mures ja süda valutab. Kuidas sõbrannal oma emaga suhted, kas ema nõuandeid ei kuula – ehk saad ise emaga rääkida?
Neutraalse kõrvaltvaatajana – sõbranna on täiskasvanud inimene, saab ise endaga hakkama, tundub, et muretsema peab pigem väikse lapse pärast, kellest siin olukorras kõige rohkem kahju on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tema emaga rääkinud juba mitmeid kordi. Tema arvab sama et tütar piisavalt vana, et otsuseid langetada ja ma ei peaks oma pead vaevama kuna see ei vii nagunii mitte kusagile! Tema on ammu loobunud ja ei sekku nende vahelisse suhetesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joob enda purju ja siis annab lapsele rinda? Kui nii, siis on jah halb ema, alkohol kahjustab lapse aju. Rääkida tuleks sellest aga kaine peaga. Kui sõbranna järgmine kord kurtma tuleb, siis püüa ta psühholoogile saata – sassis peresuhted koos alkoholiga on tõsine probleem ja siin võib sinu aitamisoskustest väheks jääda. Sõbrannast lihtsalt eemale hoida minu süda ei lubaks, sest mängus on lapse tervis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube, kuhu me jõudnud oleme. Sarnaseid lugusid tuleb välja juba iga päev. Sina teda aidata ei saa. Sel lihtsal põhjusel, et ta ei taha su abi. Vaene laps. Jälle üks õnnetu inglike taevast õnnetusse visatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll veider lugu selles mõttes, et tavaliselt on joodikute kaassõltlasteks-\”päästjateks\”-võimaldajateks nende abikaasad. Aga siin on joodikust mees, kelle naine on samuti joodikustunud, ja nende mõlema kaassõltlaseks on naise sõbranna…

Teemaalgataja, niimoodi sõbranna käitumist enda õlgadele võttes sa teda tegelikult ei aita. Sa ainult võimaldad tal muudkui edasi ja sügavamale vajuda, ja süüdi jääd muidugi alati sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 17:20; 05.02 17:25; 05.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kerli125 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen tema emaga rääkinud juba mitmeid kordi. Tema arvab sama et tütar piisavalt vana, et otsuseid langetada ja ma ei peaks oma pead vaevama kuna see ei vii nagunii mitte kusagile! Tema on ammu loobunud ja ei sekku nende vahelisse suhetesse. [/tsitaat]Kas ema oma lapselapsest sugugi ei hooli? Kas ema ei saa last oma hooldada võtta, et tütar käiks teda vaatamas ainult siis, kui on vormis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 17:20; 05.02 17:25; 05.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah
http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/pihtimus-sobranna-jatab-oma-lapse-hooletusse-et-mehele-katte-maksta.d?id=67750147

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 17:20; 05.02 17:25; 05.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei saagi aidata, lepi sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palvetan sinu sõbranna ja ta lapse eest! Küll näed, et muutused tulevad. 🙂

Soovitan edaspidi lohutamise asemel olla brutaalselt aus. Sest lohutust ta ei vaja, vaid mõistusele tulemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Sooviksin nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.