Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Soovimatult lapseootele

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Soovimatult lapseootele

Postitas:

Hei!

Jäin pillidega rasedaks. Vahetasin beebipillid minipillide vastu ja ämmaemand ei öelnud, et esimene kuu peaks ka topelt kaitset kasutama. Ehk oh üllatust, olen rase. Pille võtsin korralikult. Vb nihkus 30min siia sinna aga olin hoolas. Pille kaua võtnud ja harjumus sees.

Nüüd ei tea mida teha. Kaasa mul last ei soovi. Kui laps jääb siis jään lapsega üksi. Mina ise olen alati abordi vastane olnud, kuid pole kunagi arvanud, et ise seda kaaluma pean. Esimene reaktsioon oli, et teen aborti, nüüd on 1,5nädalat möödas ja ma ei ole kindel, et tahan seda teha. Samas elu saaks olema raske. Pole oma kodu veel, töö on mitteametlik. Plaan oli minna teisele ringile ülikooli jne. Jah mu pere oleks toeks kuid ka nemad räägivad, et kes see lapsega naist enam tahab jne.
tahtsin uurida kaht varianti

1. Mis toetused, tugisüsteemid on noorele üksikemale?

2. Kas ja kuidas saaks last lapsendada anda? Mitte lastekoju ja kasuperesse vaid umbes nagu asendusema variant, kas Eestis toimib midagi sellist?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 00:26; 19.04 10:26; 22.04 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama, mis igale teisele emale. Lhp sa minns ei saa, vanemahüvitis miinimum. Lapse isalt elatis.

Ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks laps küll ei takista uut suhet leidmast. Ilmselgelt on praegune suhe lõppenud kui meest ei huvita mis lapsest saab. Isegi kui lapsest loobud saad ise ka aru, et sellisel suhtel tulevikku pole. Kui vanavanemad aitavad pole see lapse kasvatamine nii raske midagi. Mõnel on küll mees kõrval, kuid abi tast pole. Seega päris paljud naised kasvatavad pm üksi. Üksikemale eraldi toetusi pole, on emapalk ja isalt makstav toetus. Ja kui isa ei maksa siis maksab riik. Mille hiljem isalt sisse kasseerib.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. Kas ja kuidas saaks last lapsendada anda? Mitte lastekoju ja kasuperesse vaid umbes nagu asendusema variant, kas Eestis toimib midagi sellist?

Misasja sa siis tahad? Mis vahe on asendusemal ja kasuperel?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. Kas ja kuidas saaks last lapsendada anda? Mitte lastekoju ja kasuperesse vaid umbes nagu asendusema variant, kas Eestis toimib midagi sellist?

Misasja sa siis tahad? Mis vahe on asendusemal ja kasuperel?

Asendusema annab oma lapse kohe peale sündi teise perre. Surrogaatema, ehk juba raseduse ajal saab kindlaks, kuhu perre ta läheb. Mina tutvun vanematega jne.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 00:26; 19.04 10:26; 22.04 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Toetusi ja lapsehoolduspuhkuse rahasid hakkad saama miinimumi järgi. Küll aga kui sa EI märgi sünnitunnistusele isa nime siis hakkad saama üksikvanema toetust. (Samas isalt saadav elatisabi miinimum on 220€)

Üksikvanema lapse toetuse suurus on 19,18 eurot kuus.

Maksame seda samal perioodil kui lapsetoetust, kui sinu lapse sünniaktis puuduvad andmed lapse isa kohta või sinu lapse teine vanem on tunnistatud ametlikult tagaotsitavaks.

https://sotsiaalkindlustusamet.ee/et/lapsed-ja-pere/perehuvitiste-liigid#%C3%9Cksikvanema%20lapse%20toetus

2. Surrogaatlus on eestis ebaseaduslik.

KarS § 132 lg 1 alusel on võõra munaraku või sellest valmistatud inimloote ülekandmine naisele, kes peale sündi plaanib lapse ära anda, karistatav.[5] Kuigi ei surrogaatema ega ka naist, kes soovib surrogaadi abil emaks saada, ei ole Eesti seaduste järgi võimalik karistada, on asendusemadus siiski ebaseaduslik. Täna kehtiva seaduse alusel on võimalik karistada meditsiinitöötajat, kes protseduuri läbi viib. Tuleb ära märkida, et seaduse tänane sõnastus ei keelusta traditsioonilist asendusemadust, sest seaduse sõnastuse järgi ei ole karistatav seemneraku ülekandmine naisele, kes peale sündi plaanib lapse ära anda.

https://et.wikipedia.org/wiki/Asendusemadus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. Kas ja kuidas saaks last lapsendada anda? Mitte lastekoju ja kasuperesse vaid umbes nagu asendusema variant, kas Eestis toimib midagi sellist?

Misasja sa siis tahad? Mis vahe on asendusemal ja kasuperel?

Asendusema annab oma lapse kohe peale sündi teise perre. Surrogaatema, ehk juba raseduse ajal saab kindlaks, kuhu perre ta läheb. Mina tutvun vanematega jne.

Väga tugev naine peab ikka sellise asja jaoks olema..

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Oi kui palju naisi ma tean, kes endal kõrvale on tubli ja toetava mehe leidnud, olles enne üksikema. Kui oled ikka väärt ja armastatud naine, siis pole ükski laps takistuseks. Õnneks on selliseid suure südamega ja hoolivaid mehi palju. Küll sa leiad endale sellise kõrvale. Praegune ei tundu kahjuks seda olevat.</p>

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisan omalt poolt, et ka minul ja mu abikaasal pole oma kodu. On üsna palju peresid või ka üksikemasid, kes elavad üüripinnal. See ei ole takistanud meil lapsi saamast. Ma ei loobu kinnisvara puudumise pärast lapsest. Ma usun, et kui väga tahta, siis saab igal juhul hakkama!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:57; 21.04 21:10; 23.04 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minul juhtus kunagi sama lugu, tahtsin last alles jätta, kuid kaasa polnud nõus ja nüüd proovin tulutult rasestuda juba 2 aastat. Kahetsen väga, et aborti tegin, ma oleks kindlasti üksi hakkama saanud ja lisaks praegusel uuel elukaaslasel on samuti eelmisest suhtest laps, mul oleks kindlasti kergem olnud kui oleks endal ka olnud.. Nii kahju

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ja kuidas saaks last lapsendada anda? Mitte lastekoju ja kasuperesse vaid umbes nagu asendusema variant, kas Eestis toimib midagi sellist?

Palju on peresid, kes ootavad ja soovivad titte ning on lapsendamisjärjekorras. Terved imikud, kellest sünnitusmajas loobutakse, saavad kindlasti omale pere ja lapsendatakse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt , mul on eelmisest suhtest 2 last . Ja uue partneriga ootamas ühist last. Tal samuti on eelnevalt 1 laps. Ma ei leia, et “pagas” takistab olemast õnnelik.  Pigem ehk kahetsed võibolla ise hiljem kui annad lapse ära või teed abordi. See jätab jälje sinu kehasse!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt , mul on eelmisest suhtest 2 last . Ja uue partneriga ootamas ühist last. Tal samuti on eelnevalt 1 laps. Ma ei leia, et “pagas” takistab olemast õnnelik. Pigem ehk kahetsed võibolla ise hiljem kui annad lapse ära või teed abordi. See jätab jälje sinu kehasse!

Ma usun, et mõjutab ikka ka see millise partneriga laps saada. Näiteks ma ei kujutaks küll ette, et ma oma eelmise mehega lapse oleks saanud, see oleks katastroof. Mõne inimesega lihtsalt ei ole mõistlik ennast siduda. Niiet tegelikult siin foorumis raske kellegile nõu anda, kui me nende inimeste tausta ei tea.

Ja muidugi ei pruugi kõikidel minna nii, et ka laps ennast pärast hästi tunneks, kui mõlematel vanematel uued pered. Mul tutvusringkonnas on ikka neid, kellel ühised lapsed praeguse abikaasaga ja samas ka eelmisest suhtest laps. Seal peres ongi nii, et lapsel pole otsest kohta ei isa ega ema juures, peabki kuskil seal vahepeal olema.

Ühtedel tuttavatel on nii, et 5-aastane poiss elab 2 nädalat ühe vanema juures ja siis 2 nädalat teise juures. Sinna vahele mahub veel mõne kuu tagant nädal vanavanemate juures. Mis elu see on, kui lapsel praktiliselt kott uksetaga ja jälle peab kuhugile rändama…
<p style=”text-align: center;”>Igatahes mu kirjutise mõte on see, et kõik pole nii must-valge. Peab ikka väga kaaluma antud olukorda ja valima parima lahenduse.</p>

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Oi kui palju naisi ma tean, kes endal kõrvale on tubli ja toetava mehe leidnud, olles enne üksikema. Kui oled ikka väärt ja armastatud naine, siis pole ükski laps takistuseks. Õnneks on selliseid suure südamega ja hoolivaid mehi palju. Küll sa leiad endale sellise kõrvale. Praegune ei tundu kahjuks seda olevat.</p>

Eestlased ikka peavad neid mehi mõttetuteks ossideks, kes lastetut naist ei saa ja peavad leppima pagasiga. Mina, olles see pagasiga naine (2 last), sellega muidugi nõus pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt , mul on eelmisest suhtest 2 last . Ja uue partneriga ootamas ühist last. Tal samuti on eelnevalt 1 laps. Ma ei leia, et “pagas” takistab olemast õnnelik. Pigem ehk kahetsed võibolla ise hiljem kui annad lapse ära või teed abordi. See jätab jälje sinu kehasse!

Ma usun, et mõjutab ikka ka see millise partneriga laps saada. Näiteks ma ei kujutaks küll ette, et ma oma eelmise mehega lapse oleks saanud, see oleks katastroof. Mõne inimesega lihtsalt ei ole mõistlik ennast siduda. Niiet tegelikult siin foorumis raske kellegile nõu anda, kui me nende inimeste tausta ei tea.

Ja muidugi ei pruugi kõikidel minna nii, et ka laps ennast pärast hästi tunneks, kui mõlematel vanematel uued pered. Mul tutvusringkonnas on ikka neid, kellel ühised lapsed praeguse abikaasaga ja samas ka eelmisest suhtest laps. Seal peres ongi nii, et lapsel pole otsest kohta ei isa ega ema juures, peabki kuskil seal vahepeal olema.

Ühtedel tuttavatel on nii, et 5-aastane poiss elab 2 nädalat ühe vanema juures ja siis 2 nädalat teise juures. Sinna vahele mahub veel mõne kuu tagant nädal vanavanemate juures. Mis elu see on, kui lapsel praktiliselt kott uksetaga ja jälle peab kuhugile rändama…

<p style=”text-align: center;”>Igatahes mu kirjutise mõte on see, et kõik pole nii must-valge. Peab ikka väga kaaluma antud olukorda ja valima parima lahenduse.</p>

Soomes on see nii tavaline. Elan Soomes ja ei vaata viltu. Hulga rohkem vaatan viltu selliseid peresid, kus peale lahkuminekut isa kaob ära ja siis otsi tikutulega taga, et vahest harva nädalavahetusel tuleks kasv6i oma lapsi vaatama, rääkimata enda juurde v6tmisest. Ja selliseid peresid oi kui palju, väga palju. Mulle meeldib, et Soomes isad v6tavad samasuguse vastutuse nagu emad. Kes v6tab lapse enda juurde iga nv, kes iga teine nv v6i iga teine nädal, oleneb kuidas kokku lepitakse ja paremaks peetakse, aga enamasti isa v6tab selle vastutuse ja ei viili. Teine kord lapsel hulga lihtsam ja parem olla 1 nädal yhe ja teine nädal teise vanema juures. Emad, ärge olge egoistid, see laps ei ole vaid teie oma ja uskuge v6i mitte, aga on isasid, eriti Soomes, kes saavad vaat et paremini hakkama kui ema. Laps on ju 50/50, mitte ema ainuomand. Eesti on natuke vene ajas veel nende arusaamadega. Mees t6ugataksegi ka tihti peale lahkuminekut eemale ja manipuleeritakse lastega. Ei saa siin ka ainuyksi isasid syydistada.

 

Teemaalgatajale soovitus, et ära tee aborti. Raskuste ees v6ib avaneda erinevaid uksi ja v6imalusi, panna rohkem pingutama jne. Sul v6ib vabalt paari a pärast olla oma kodu, hea töökoht, hiljem kindlasti ka mees. Selles ma ei kahtle. Ka mina leidsin hiljem mehe, vaatamata sellele, et mul juba oli laps. Kui on 6ige mees, siis laps pole takistuseks. Ongi näha, kes v6tavad suhet t6siselt, need jäävad, ja kes mitte, need kaovad 😉

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 15:04; 20.04 17:53; 23.04 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski normaalne mees ei taha mingi võõra mehe lapsi kasvatada, ainult sellised, keda lastetud naised ei vaata. Ei ole mõtet enda ja lapse elu ära rikkuda, sünnitada ta teadmisega, et tal pole ega saa kunagi isa olema. Mõistlik oleks hetkel teha abort ja leida omale kaaslane, kes soovib sinuga pere luua.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski normaalne mees ei taha mingi võõra mehe lapsi kasvatada, ainult sellised, keda lastetud naised ei vaata. Ei ole mõtet enda ja lapse elu ära rikkuda, sünnitada ta teadmisega, et tal pole ega saa kunagi isa olema. Mõistlik oleks hetkel teha abort ja leida omale kaaslane, kes soovib sinuga pere luua.

Ykski normaalne inimene ei soovita teisele aborti teha. Mina olin kauaoodatud laps, lausa 15 aastat viljatust, ja kui l6puks syndisin, siis mu isa suri ootamatult. Minul t6esti isa ei olnud. See pole aga fakt, et teemaalgataja lapsel ei saa isa olema. Pole sugugi haruldane, kui bioloogilisel isal tuleb m6istus pähe peale lapse syndi v6i ellu tuleb veel parem ja vingem v66rasisa, kes on isa eest. Ja see, et normaalsed mehed ei vaata lastega naisi – in your dreams 😛

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 15:04; 20.04 17:53; 23.04 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.
Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.
Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.
Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustad abordi kasuks või mitte, aga see mees tuleb sul täiesti kindlalt maha jätta. Ta ju absoluutselt ei hooli sinust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.

Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.

Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.

Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

See igal eestlasel peab olema oma kodu.. Kodu omamine ei tee sinust paremat ema. Eks oma kodu oleks tore küll, aga selle puudumise pärast ei saa oma elu elamata jääda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:57; 21.04 21:10; 23.04 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.

Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.

Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.

Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

Mul on väga toetav pere. Vanemad elavad majas ja on nõus elu ümberkorraldama, et saaksin nende juures olla. Üürikas oleksin üksi ja vanemad soovitavad raha säästa. Nende juures oleks katus peakohal ja toit laual. Lisaks on nad igati abiks, sest alguses kindlasti raske.

Abordi aeg oli kolmapäev kuid ma mõtlesin ümber. Mees teadis seda kuid pole siiani selle teema vastu huvi tundnud. Ta ei teagi, kas läksin või ei.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 00:26; 19.04 10:26; 22.04 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.

Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.

Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.

Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

Mul on väga toetav pere. Vanemad elavad majas ja on nõus elu ümberkorraldama, et saaksin nende juures olla. Üürikas oleksin üksi ja vanemad soovitavad raha säästa. Nende juures oleks katus peakohal ja toit laual. Lisaks on nad igati abiks, sest alguses kindlasti raske.

Abordi aeg oli kolmapäev kuid ma mõtlesin ümber. Mees teadis seda kuid pole siiani selle teema vastu huvi tundnud. Ta ei teagi, kas läksin või ei.

Kalli! Seda on tore kuulda, et sul nii toetav pere on!

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:57; 21.04 21:10; 23.04 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.

Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.

Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.

Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

Mul on väga toetav pere. Vanemad elavad majas ja on nõus elu ümberkorraldama, et saaksin nende juures olla. Üürikas oleksin üksi ja vanemad soovitavad raha säästa. Nende juures oleks katus peakohal ja toit laual. Lisaks on nad igati abiks, sest alguses kindlasti raske.

Abordi aeg oli kolmapäev kuid ma mõtlesin ümber. Mees teadis seda kuid pole siiani selle teema vastu huvi tundnud. Ta ei teagi, kas läksin või ei.

1000 laiki Sulle, armas teemaalgataja! ????????????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.

Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.

Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.

Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

Mul on väga toetav pere. Vanemad elavad majas ja on nõus elu ümberkorraldama, et saaksin nende juures olla. Üürikas oleksin üksi ja vanemad soovitavad raha säästa. Nende juures oleks katus peakohal ja toit laual. Lisaks on nad igati abiks, sest alguses kindlasti raske.

Abordi aeg oli kolmapäev kuid ma mõtlesin ümber. Mees teadis seda kuid pole siiani selle teema vastu huvi tundnud. Ta ei teagi, kas läksin või ei.

you go girl! ..ja sellist meest pole kellegile vaja 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kauneid muinasjutte veeretavad, suure tõenäosusega eksivad. Jah, sa võid leida unelmate printsi, võita lotoga või mis iganes, aga mõtle loogiliselt- kõik see on väga ebatõenäoline.

Pigem läheb ikka sedapidi, et oled koos imikuga üürikas, mustalt töötamise tõttu saad minimaalset vanemapalka ja ossist mees laseb jalga.

Lapse peaks saama siis, kui tema ülalpidamiseks minimaalne, oma kodu ja normaalse sissetulekuga töökoht, on olemas. Vastasel juhil on see elu sul üks rist ja viletsus.

Siinsed abordivastased ei tule su last kasvatama, ei osta sulle kodu ega paku tasuvat tööd. Nad lihtsalt viibutavad sõrme ja moraalitsevad. Reaalsusega pead sa silmitsi seisma üksinda.

Mul on väga toetav pere. Vanemad elavad majas ja on nõus elu ümberkorraldama, et saaksin nende juures olla. Üürikas oleksin üksi ja vanemad soovitavad raha säästa. Nende juures oleks katus peakohal ja toit laual. Lisaks on nad igati abiks, sest alguses kindlasti raske.

Abordi aeg oli kolmapäev kuid ma mõtlesin ümber. Mees teadis seda kuid pole siiani selle teema vastu huvi tundnud. Ta ei teagi, kas läksin või ei.

Super! Ära kibestunud inimestest välja tee. M6ne jaoks 6nn peitubki materiaalsuses ja naabrist parem olemises. Sul niigi haridus olemas, saad vanemate abil teisegi, ja töökoha ning oma kodu… See ei ole mingi mission impossible sinu olukorras. Sul vanematega väga vedanud. Vähemalt ei ole Sa täiesti yksi. K6ik läheb hästi!

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 15:04; 20.04 17:53; 23.04 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga toetav pere. Vanemad elavad majas ja on nõus elu ümberkorraldama, et saaksin nende juures olla. Üürikas oleksin üksi ja vanemad soovitavad raha säästa. Nende juures oleks katus peakohal ja toit laual. Lisaks on nad igati abiks, sest alguses kindlasti raske.

Toetavad vanemad on väga suur väärtus ja lapselaps vanavanematele väga suur rõõm. MIna olen sarnases olukorras üksikemana lapse saanud ja täiskasvanuks kasvatanud. See on parim otsus mu elus. Hilisemat suhet laps ei takistanud kuidagi, elukaaslane toetas ja imetles tütart väga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ainult last hakka süüdistama. Vanavanematega koos kasvades on palju õnnelikum elu, kui s*ta mehega või kasvõi üksinda ühetoalises. Sul ja lapsel on vedanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Soovimatult lapseootele