Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soovin armastust, hellust, tähelepanu, kallistusi ja suudlusi…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovin armastust, hellust, tähelepanu, kallistusi ja suudlusi…

Postitas:
Kägu

…aga kusagilt ei saa. Suhe lapse isaga on ammu karidel, aga elame majanduslikel põhjustel koos. Hellust (s.t suudlusi, puudutusi, pai, kallistusi, seksi vms pole juba aastaid tunda saanud). Laps kallistab küll, aga see pole see. Tunnen end naisena täiesti läbi kukkununa. Tunnen, et pole üldsegi enam ilus, ihaldusväärne, polegi nagu naine. Lihtsalt rääkiv kodumasin, keedan, koristan, käin tööl, kasin ja õpetan last… Tühi ja mõttetu masina tunne on. Ma ei ole kaalus juurde võtnud, kortsu läinud, ega midagi seesugust. Lihtsalt seda tunnet, et olen kellegi jaoks huvitav, ilus, põnev – enam pole. Kaua sa ikka jaksad endale peeglis naeratada ja motiveerida, et täna tuleb ilus päev? Ma ei lähe ju ometi peole \”kontrollima\”, kas mõni joogine isane mu siredaid sääri kiimase pilguga vahib. Loomulikult vahib, kui jook on hinge alla tõmmatud ja kui säärase külmaga sääred paljaks jäetud, aga see ei kata ju helluse, hoolivuse jms vajadust. Juhuseksi ma kindlasti ei kavatse proovida. Ma ei taha hädatappu, tahan tõelist tunnet…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Soovin armastust, hellust, tähelepanu, kallistusi ja suudlusi…

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…aga kusagilt ei saa. Suhe lapse isaga on ammu karidel, aga elame majanduslikel põhjustel koos. Hellust (s.t suudlusi, puudutusi, pai, kallistusi, seksi vms pole juba aastaid tunda saanud). Laps kallistab küll, aga see pole see. Tunnen end naisena täiesti läbi kukkununa. Tunnen, et pole üldsegi enam ilus, ihaldusväärne, polegi nagu naine. Lihtsalt rääkiv kodumasin, keedan, koristan, käin tööl, kasin ja õpetan last… Tühi ja mõttetu masina tunne on. Ma ei ole kaalus juurde võtnud, kortsu läinud, ega midagi seesugust. Lihtsalt seda tunnet, et olen kellegi jaoks huvitav, ilus, põnev – enam pole. Kaua sa ikka jaksad endale peeglis naeratada ja motiveerida, et täna tuleb ilus päev? Ma ei lähe ju ometi peole \”kontrollima\”, kas mõni joogine isane mu siredaid sääri kiimase pilguga vahib. Loomulikult vahib, kui jook on hinge alla tõmmatud ja kui säärase külmaga sääred paljaks jäetud, aga see ei kata ju helluse, hoolivuse jms vajadust. Juhuseksi ma kindlasti ei kavatse proovida. Ma ei taha hädatappu, tahan tõelist tunnet…[/tsitaat]

esimene kord elus soovitan teda ja teen seda täiest südamest: sul on vaja yxikmeest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

yxikmees otsib lastetut endiselt.
mina soovitan armukest

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest. Kahjuks kumbki neist ei sobi 😛 Yxikmees on liiga tuntud, et tema kõrval end näidata ja armukesega nii väikeses linnas polegi võimalik kohtuda (seal hulgas armukest üldse leida). Siiski – tänud reageerimise eest!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas raha on piisavalt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…aga kusagilt ei saa. Suhe lapse isaga on ammu karidel, aga elame majanduslikel põhjustel koos. Hellust (s.t suudlusi, puudutusi, pai, kallistusi, seksi vms pole juba aastaid tunda saanud). Laps kallistab küll, aga see pole see. Tunnen end naisena täiesti läbi kukkununa. Tunnen, et pole üldsegi enam ilus, ihaldusväärne, polegi nagu naine. Lihtsalt rääkiv kodumasin, keedan, koristan, käin tööl, kasin ja õpetan last… Tühi ja mõttetu masina tunne on. Ma ei ole kaalus juurde võtnud, kortsu läinud, ega midagi seesugust. Lihtsalt seda tunnet, et olen kellegi jaoks huvitav, ilus, põnev – enam pole. Kaua sa ikka jaksad endale peeglis naeratada ja motiveerida, et täna tuleb ilus päev? Ma ei lähe ju ometi peole \”kontrollima\”, kas mõni joogine isane mu siredaid sääri kiimase pilguga vahib. Loomulikult vahib, kui jook on hinge alla tõmmatud ja kui säärase külmaga sääred paljaks jäetud, aga see ei kata ju helluse, hoolivuse jms vajadust. Juhuseksi ma kindlasti ei kavatse proovida. Ma ei taha hädatappu, tahan tõelist tunnet…[/tsitaat]

Aga sinu elus ei paista ruumigi olevat sellisele inimesele, kes saaks pakkuda kõike seda mida sa otsid. elad mehega, oled end kodumasinaks taandanud ja ainus meelelahutusvariant on klubi koos kõige seal kaasnevaga – joogid, mõttetu flirt jne.
Ma pole mingi suur juht ja õpetaja ka mitte, aga ehk oleks aeg oma elus kõigepealt iseendale kui isiksusele ruumi teha ja siis selle käigus on võibolla rohkem võimalusi leida selline inimene oma ellu ka? ja kui ei leiagi siis vähemalt ei mandunud sa aastast aastasse kodumasinana?

Please wait...
Postitas:
Kägu

juhuseks ei pea olema \”räpane\” ja ilma helluseta. vahel on juhuseks rohkem hingele pakkuv kui pikk pysisuhte seks… soovitan proovida enne kui seisukoha vötad. muidugi tuleb partnerit valida

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki pead tantra koolitusele minema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallis teemamalgataja. Sa oled mu hinge sugulane. Meil on kaks last. väliselt oleme ideaalne paar. Saame hasti labi, ei kisa ei karju, probleeme ei ole. Aga hing on tuhi… Mees kunagi ei puuduta mind, voi ei suudle voi ei vota umbert kinni., teda lihtsalt ei huvita.. Olengi koristaja ja kokk..Seksist ma ei raagigi.. Ma olen aru saanud et mina teda muuta ei saa… Ukskord kaisin valjas sobrannaga, ja jain mehele silma.. Nuud kohtume jalle laupaeval.. ei kavatse ka seksida suvalisega aga ta on minus aratanud jalle ules selle tunde et olen ilus ja ihaldav, olen naine.. see tunne on hea ja ma VAJAN SEDA, muidu muutun kibestunuks vanamutiks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lööks ennast ülesse, küll siis mees oma silmad avab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olin suhtes kus oli seks, piisavalt seksi, lausa palju seksi. Aga vaid seks oligi, ei olnud kallistamisi muul ajal ja hellusi ja suudlusi. Mina tegin enda elu ruumikamaks, kraamisin ikka korraliku puhtuse majja, et uus mees sai tulla. Nüüd on kõik komponendid 🙂 Seega jagan eelkõneleja soovitust, tee ruumi heale asjale!

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soovin armastust, hellust, tähelepanu, kallistusi ja suudlusi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.