Esileht Ilu Soovin küünte osas nõu ja soovitusi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soovin küünte osas nõu ja soovitusi

Postitas:

Ma olen eluaeg olnud diabeetik ja kui mul tekib tilluke haav, siis see paraneb nädalaid.  Olen käinud 15 aastat ainult oma kosmeetiku juures maniküüris-pediküüris, aga tal on väga pikad järjekorrad. Ma reisin tihti töö tõttu ja osalen sageli koosolekutel, ise ma maniküüri teha ei oska, vaevu oskan kuidagi lakkida, aga mul on vaja, et küüned oleksid koguaeg korras. Tahaksin, et mu küüned ei näeks välja võltsid ja kindlasti ei tohi pikad olla, aga samas tahaks leida maniküürijat Tallinnas kes oskab ilusasti 3-4 nädala tagant mu küüned korda teha ja kes oskab hoida väga hästi puhtust, ei kasuta masinaid ja saaks aeg-ajalt hooldusse võtta.

Kui on üsna keskmises korras küüned, kas te paneksite geelküüned või kuidas need püsivalt ilusaks saavad? Ma ei ole aastaid muud teinud kui tavalist maniküüri. Kui tunnete Tallinnas, keda julgeksite 100% soovitada, et teeb puhtalt ja hoolikalt, siis võiksite ka nimed siia kirjutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Helista Tallinna Kristiine Keskuse jalaravi kliinikusse el 59 19 1116, kes pakub diabeetikutele pediküüri ja küsi, äkki oskavad nemad sulle soovitada ka diabeetikule maniküüritegijat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kotka Tervisemaja jalaravikliinikus tehaksegi ravimaniküüri ka. Tel 600 5660 või 5684 6330 info@jalaravikliinik.ee

Kotka Tervisemaja » Uus teenus Jalaravi Kliinikus – ravimaniküür

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Soovin küünte osas nõu ja soovitusi