Esileht Kodunurk Soovin osta espressomasinat

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Soovin osta espressomasinat

Postitas:

Olen hakanud mõtlema, et soetaks ka omale kohvimasina, tuttavatel on ja päris mõnus seda piimavahuga kohvi juua. Kuna väga suured kohvijoojad meie pere pole, siis mingit ulme summat ei tahaks masina alla panna. Olen mõelnud et max 500.-. Kas selle raha eest saaks midagi mõistlikku? Ja mida üldse masina juures vaadata, olen kuulnud, et see piimavooliku süsteem, mingi variant pidid parem olema. Elan kahjuks väkelinnas ja meil poes 2 masinat müügis, kallis Jura ja Philips 370.-. Pole kuulnud, et kellegil Philips on, aga hind väga ok. Ainult kaupmeest ei julge ka usaldada. Nii et igasugused soovitused teretulnud, kiitke/ laitke oma masinaid.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 15:21; 08.02 16:43; 08.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitusi võid saada niipalju,et otsus muutub 10 korda raskemaks. Miks mitte osta seesama masin, mis tuttaval on, kui oled selle kohvi joonud ja piimavaht ka meeldis!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka internetipoest välja valida ja tellida või suuremasse linna minna ostma.
Philipsiga paljud rahul. Soodsamatest ka Nivona masinad head.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi saab, aga ennem peaks ikka teadma millist tahan ja eeltöö tehtud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 15:21; 08.02 16:43; 08.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendel juba väga vanad mudelid, selliseid enam ei toodeta 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 15:21; 08.02 16:43; 08.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hakanud mõtlema, et soetaks ka omale kohvimasina, tuttavatel on ja päris mõnus seda piimavahuga kohvi juua. Kuna väga suured kohvijoojad meie pere pole, siis mingit ulme summat ei tahaks masina alla panna. Olen mõelnud et max 500.-. Kas selle raha eest saaks midagi mõistlikku? Ja mida üldse masina juures vaadata, olen kuulnud, et see piimavooliku süsteem, mingi variant pidid parem olema. Elan kahjuks väkelinnas ja meil poes 2 masinat müügis, kallis Jura ja Philips 370.-. Pole kuulnud, et kellegil Philips on, aga hind väga ok. Ainult kaupmeest ei julge ka usaldada. Nii et igasugused soovitused teretulnud, kiitke/ laitke oma masinaid.

Saan aru, et sind vaimustab peamiselt vahustatud piim ja kohvi kvaliteet iseenesest ei ole oluline. Soovitan osta lihtsalt piimavahustaja.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 18:02; 09.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on Stollar the Slim masin, Euronicsis maksis 460€. aga selgunud on see, et ma seda piimakohvi eriti ei tahagi, tavaline kohvikoor on ikka kõige õigem asi kohvi sees.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eriti suured kohvijoojad pole siis masinasisene vahustamissüsteem on liiga tüütu element. Seda peab absoluutselt iga korra järelt puhastama ja see ei ole enamasti lihtsalt nupuvajutus. Oleneb suuresti ka, kuidas masin piima hoiustab. Vahustajaotsikud odavatel masinatel on nii nõrga rõhuga, et mingit kohviku-kvaliteeti ei tasu loota – suristab sul lihtsalt piima soojaks ja suurte mullidega vahuks, mis vajub umbes minutiga ära.
Kuulikindlam on osta ainult kohvile-espressole orienteeritud masin. Vähem hooldust ja lihtsam. Sinna kõrvale näiteks Jura piimavahustaja, mis ise vurritab ja soojendab samal ajal sulle piima, kui sa omale kruusi kohvi jaoks valid. 🙂

Käsivahustajad, need 8 eurosed, vajavad ikka rohkem kannatust ja eraldi soojendamist ja pead ikkagi seda vurri oskama kasutada, et sealt tuleks korralik tihe vaht, mis ei vaju kiirelt ära. Ise tegin sellega paar aastat ja on hea odav alternatiiv, kui viitsid jamada. Selles mõttes on see Jura masin väga asja eest ja lihtne kiire puhastada. Ise sain selle kingiks ja vabalt võid sellega ka kakaod teha näiteks. Kui vahustatult ei taha, siis vahetad otsiku välja (need on kaasas) ja saad mugavalt ja kiirelt sellegi valmis. Võid nii sooja kui ka külma piimavahtu teha.

https://www.kafo.ee/toode/jura-automaatne-piimavahustuskann/

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pere ei ole suur kohivjooja siis kulutage see 500€ parem mõne naudguruingu peale, mida pere palju naudib ja kõik on õnnelikumad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on veel piimavahustajaid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 18:02; 09.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Soovin osta espressomasinat