Esileht Beebi ja mitmikud Soovita beebivoodit/-hälli

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovita beebivoodit/-hälli

Postitas:
Kägu

Esimene laps oma võrevoodit ei tunnistanud ja magas kaisus, nüüd tahaks võimalusel siiski beebi enda kõrvale oma voodisse magama saada. Tavaline võrevoodi hetkel mugavalt tuppa aga ei mahuks, seega- soovitage, milline beebivoodi või -häll oleks kõige mugavam enda voodile võimalikult lähedale sättida?
Hetkel vaadanud nt chicco next to me, tutti bambini cozee ja snuzpodi… ei oska aga valida, ehk on kogemusi jagada.

Tänuline!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti pole keegi vooditaskut kasutanud? Ise tahaks ka nende kohta mingit arvamust kuulda.

Kaalume ka mehega, mida konkreetselt osta. Vaatasime voodite mõõtmeid ja näiteks Trolli võrevoodid ei ole palju suuremad kui vooditaskud, samas tunduvad kuidagi stabiilsemad ja vastupidavamad. Mind paneb tõsiselt mõtlema see, et vooditaskut saab kasutada masimaalselt pool aastat, pigem ostaks selle raha eest ühe palju kvaliteetsema voodi, mida saab kasutada pikemat aega.

Üks tõsiselt väike voodi on Stokke Sleepi, mida saab ka laiendada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mis siin muljetada? Vaatadki mõõdud üle, et mis koju sobib. Vooditasku on eelkõige mõeldud väikesesse elamisse või kui on teada, et ei soovi beebit eraldi voodisse panna – siis on oma voodi laiendus. Edasi ongi vaja voodi kõrgus üle vaadata, et oleks oma voodiga samal kõrgusel.

Neid on erinevates mõõtudes ja mida pikem sisemõõt, seda kauem saab kasutada. Aastane laps on umbes 77-86 cm pikk, seega kui on sisemõõt 85-90 cm, siis on kasutusaeg ikka pikem kui 6 kuud, muidugi sõltub kõik lapsest. Aga tingimusel, et kasutada seda üks külg maas – sest kui tõstad küljed üles ja beebi juba istub/seisab toe najal, siis on vooditasku serv liiga madal (samuti on tal seal kitsas). Kui üks külg on nagunii maas, võiks eeldada, et beebil ei teki huvi ja vajadust teisest küljest üle ronida ja maha kukkuda – aga no jumal seda teab, beebi mõttekäik on müstiline. Kitsastes oludes, kui vooditasku väline külg on nagunii nt vastu seina, ei teki seda probleemi.

Tuleb kindlasti vaadata ka kandevõimet, kui see on antud. Aastane laps kaalub seal 10-12 kg ringis keskmiselt, 6-kuune siis kuskil 7-9 kg. Puit on siinkohal kindlasti kindlam kui üliõhuke metall.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eelmistega on olnud tavaline võrekas oma voodi vastas, ilma küljeta, aga seekord ostsin väiksema. Valituks osutus 100x50cm mõõtudega ehk siis veidi väiksem tavavoodist, aga mitte päris hällimõõtu. Just et veidi kauem kasutada saaks. Ühe külje jätan külge monteerimata ja ongi olemas. Beebi sünnib lähima kuu jooksul, eile panin korraks voodi kokku ka, väga lihtne oli seda üksinda teha, võttis u 10 minutit. Ühtlasi tundub, et kui laps kasvab ja vaja teist külge ka kasutada, siis põhi kõige madalamal on piisavalt sügav, et laps niipea üle ei roni.

Selline siis: https://poolehinnaga.ee/toode/obaby-bantam-space-saver-puidust-valge-vooditasku-beebivoodi-madratsiga/

Samast kohast ostsin ka suurema, 140×70 voodi beebituppa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kõrgesse asendisse saab võrevoodeid panna? Mul on endal kontinentaalvoodi 70cm kõrge, kas beebi saab kuidagi samale kõrgusele ka?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kõrgesse asendisse saab võrevoodeid panna? Mul on endal kontinentaalvoodi 70cm kõrge, kas beebi saab kuidagi samale kõrgusele ka?

Sõltub voodist, neid on erinevaid. 70 cm on ikka väga kõrge (köögipinnad on ju umbes nii kõrgel) ja ei tea, et päris nii kõrgele saaks panna, isegi ratastel voodi puhul (rattad annavad kõrgust juurde). Lisaks see kõige kõrgemas asendis oleks kasutusaeg ju väike – kohe, kui beebi hakkab keerama, võib ta ka teiselt poolt end üle serva keerata (võreka serva sa ikka 1,5 m kõrgusele tõsta ei saa).

Küll saad kõrgust soovi korral reguleerida ka lisamadratsiga võrekas! Aga pead arvestaama, et asi peab olema beebile turvaline – kõik servad, kust on võimalik üle ääre kukkuda, peavad olema piisavalt kõrged. St kui beebi keerab end juba ise kõhuli, peaks madratsi ja serva vahe olema ikka vähemalt 30 cm, kui juba istub ja seisab toe najal, siis ei tohiks ta saada vabalt kaenlaalusega servale toetada, vaid õlekõrgusel peaks olema. Praktiliselt ongi nii, et kui laps hakkab istuma, peaks serv ülemisse asendisse ja põhi täitsa alla, kui just väga lühike laps pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie puurisime võrevoodi voodipõhja kinnitamiseks lihtsalt uued augud sellisele kõrgusele, et see koos madratsiga meie voodiga täpselt samale kõrgusele jääks.

 

70 cm on aga kõrge voodi küll (ehkki mitte köögitasapinna kõrgune, need jäävad ikka üldiselt 90 cm kanti ikka) – nii et tasuks tõesti valmis olla voodipõhja langetamiseks kohe, kui laps end püsti tõmbama hakkab.

+1
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovita beebivoodit/-hälli