Esileht Ajaviite- ja muud jutud soovitage ¨ampooni

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: soovitage ¨ampooni

Postitas:
Kägu

Tere,endal juuksed lühikesed (poolde kaela) ja koiavad kräsus ja ebaühtlaselt.Millise sarja tooteid soovitate? Kas kasutada peale ¨ampooni ja palsami veel midagi juustesse jäetavat?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: soovitage ¨ampooni

Gliss Kur sarjast on keegi proovinud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
chicita

Joico Moisture Recovery ¨ampoon ja palsam, enne föönitamist pihusta juustesse Joico Silk Result, föönitamisel kasuta lapikut harja.
Mina saan nii oma lokkis ja kahuseid juukseid kontrolli all hoida.Lokkis juuksed ontavaliselt kuivad, seega sobivad niisutavad tooted.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Soovitage mulle ka palun midagi. Olen siin iseseisvalt üritanud otsida, aga ei midagi. Mul on juuksed viimasel ajal kuidagi hapraks ja õhukeseks jäänud. Lapsel on ka paksem pats kui minul.
Mul on rasune peanahk, tigi tooted mulle ei sobi. Pean pesema juukseid iga päev, aga sooviks pesta ülepäeva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul muutusid ka talvega juuksed talvega hapraks ja kergelt katkevateks. Hakkasin kasutama takjajuureõli ja pesen praegu pead Dove Nourishing ¨ampooniga, lisaks balsam ja nagu tegi juuste olukorra veidi paremaks.

Please wait...
Postitas:
Madlikeseke

Kas ainult ¨ampoonist piisab? Äkki on asi mingite ainete puuduses ja tuleks mõnda aega juukseid ja küüsi tugevdavaid vitamiine süüa?
Üle öö ilmselt paremaks ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Prismas müüdav Natural Sea Beauty muda¨ampoon ja balsam. Suurema kollased pudelid sinise korgiga. superhead!

Please wait...
Postitas:
Kägu

minule sobivad Syossi tooted.

Please wait...
Postitas:
karmen925

Apteekides on müüa platsentaga shampoon ja palsam, juurde soovitan veel platsenta kapsleid ja vitamiinidest on väga head(järele proovitud ja tõhusad) Merz Special. Lisaks soovitan maski takjajuure õliga(samuti saadaval apteekides). Õli natuke soojendada, kilemüts pähe ja käterätt ka veel ümber, et soe oleks ja nii võid hoida mitu tundi, kasvõi terve päev. Või kui päeval pole võimalik siis ööseks.

Please wait...
Postitas:
karmen925

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitage mulle ka palun midagi. Olen siin iseseisvalt üritanud otsida, aga ei midagi. Mul on juuksed viimasel ajal kuidagi hapraks ja õhukeseks jäänud. Lapsel on ka paksem pats kui minul.
Mul on rasune peanahk, tigi tooted mulle ei sobi. Pean pesema juukseid iga päev, aga sooviks pesta ülepäeva.[/tsitaat]
Apteekides on müüa platsentaga shampoon ja palsam, juurde soovitan veel platsenta kapsleid ja vitamiinidest on väga head(järele proovitud ja tõhusad) Merz Special.

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]karmen925 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]

Apteekides on müüa platsentaga shampoon ja palsam, juurde soovitan veel platsenta kapsleid ja vitamiinidest on väga head(järele proovitud ja tõhusad) Merz Special.[/tsitaat]

Olen varem ka kuulnud midagi platsenta shampoonidest ja googeldades leidsin need, kas on samad? http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1137434

Please wait...
Postitas:
karmen925

[tsitaat] [small]karmen925 kirjutas:[/small]

Olen varem ka kuulnud midagi platsenta shampoonidest ja googeldades leidsin need, kas on samad? http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1137434%5B/tsitaat%5D
Jah, samad! 😀

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]karmen925 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]

Jah, samad! :D[/tsitaat]

Suur tänu, ostan need 🙂

Please wait...
Postitas:
karmen925

[tsitaat] [small]karmen925 kirjutas:[/small]

Suur tänu, ostan need :)[/tsitaat]
pole tänu väärt ja head kasutamist!

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud soovitage ¨ampooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.