Esileht Kodunurk Soovitage autot

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Soovitage autot

Postitas:
Kägu

Mis vastaks sellistele soovidele – oleks väike, aga võimas. Minule ei meeldi sõita suurte autodega, mehel on maatur, sõidan küll vajadusel, aga parema meelega on väikse pesukotiga. nüüd tahaks maanteel sõiduks parema kiirendusega, turvalisemat autot, kuna pean sõitma mööda Eestit, samas aga mnööverdama ja parkima linnades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vali välja suuruselt sobivad margid ja mudelid ning kõige lihtsam on minna autosalongidesse ja hakata proovisõite tegema. Mina tegin ca 10 autoga enne kui välja valisin. Proovisõiduautod aitas valida abikaasa- tema teab mida jälgida auto juures. Soovitada ei oska, sest mul vastupidi – peale maasturiga sõitmist ei soovi enam “madalat” autot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mini Cooper S või D, vastavalt sellele, kas oled bensiini või diisliusku. Korralik koostekvaliteet, püsib hästi teel, sõidurõõm on garanteeritud. Olen enda Miniga ka pikemaid otsi sõitnud (Läti-Leedu) ja minu jaoks on mugavam kui mehe maasturiga sõites. Muidugi sellega tuleb arvestada, et tagaiste on kujuteldav ja täiskasvanud inimest sinna  istuma ei pane, algklassilaps mahub. Ja pagasnik on ka selline, et ühe käsipagasimõõdus kohvri mahutab ära, aga mitte midagi rohkemat. Aga minu jaoks on sõidurõõm rohkem väärt ja kui vaja mööblit või inimesi vedada, siis võtan mehe auto.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bemmi kupee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot ostetakse vast ikka lemmikmargi järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot ostetakse vast ikka lemmikmargi järgi.

Meie peres pole nii. Abikaasale meeldib katsetada erinevaid autosid.  Kui rahaline olukord lubaks, siis ta ostaks muidugi BMW, aga anname endale aru, et kui jaksame osta, siis garantiita autot ei jaksa remontida

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Golf.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bemmi kupee

Mul on, Eelmine oli bemmi cabrio.

Väga säästlik 3l mootoriga auto, keskmine kütusekulu 7-8, linnast väljas 5 kandis. Mul on 4-s seeria.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kia Ceed GT Line

Cupra Leon

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on nende väikeste pesukottidega maanteel väga ebamugav sõita. Näiteks küljetuulega nügib ikka korralikult teelt välja.

Mul endal on keskmise suurusega sedaan. Ja ausalt, isegi sellega oli siin suuremate tuulte ja libeda teega raske sõita. Suurest rekast mööda sõit tõmbab ka korralikku õhukeerisesse.

Linnas vast on jah mugav väikese autoga – hea parkida jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli väike volvo, väga mõnus ja kiire

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk mõni sportlikuma mootoriga VW Golf.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kogemusest võin soovitada Volvo s40-t. Hetkel mul on see. See on pisem(lühem ja kitsam) 60 ja 80st.  S80 on ka kunagi ammu olnud. See üsna lai.

Samuti olen mõnda aega ema Kia Rioga sõitnud. See on tõesti pisike punn ja ehtne linnaauto just parkimise mõttes. Aga maanteel minu üllatuseks hätta ei jäänud, hoolimata oma väikese mootori ja kw poolest. Isegi Soome kiirteedel. Sisemüra on ehk veidi suurem, kui teistel autodel, aga seda on enamus “pesukoti” tüüpi autodel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väikesel autol ei peagi niipalju võimsust olema kui suurtel. Reisidel isegi 1.2 mootoriga punnidega mägedes ronitud – samas teed nii kitsad, et sõidavad ka kohalikud sellistega kuna suurematega kohati ei mahugi.
Eestis enamasti linnasõit, kui maantel 90-120 siis ei ole suurt vahet ei minekus, kiirenduses ega võimsuses tegelikult tunda. Vähemalt uuematel.

Uuumad golfid on päris mõnusad – kõigi mugavustega ja “nutikad”. Teised punnid on citroenid nt c1. Honda jazz ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimsusest oleneb möödasõit. Kas saad asja tehtud kiiresti ja ohutult või nii nagu enamasti – pikaldaselt võetakse hoog üles ja siis venitakse teosammul mööda. Samahästi võiks edasi sõita möödasõidetava järgi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimsusest oleneb möödasõit. Kas saad asja tehtud kiiresti ja ohutult või nii nagu enamasti – pikaldaselt võetakse hoog üles ja siis venitakse teosammul mööda. Samahästi võiks edasi sõita möödasõidetava järgi

Võimsused erineva suuruse ja raskusega autodel ei ole samad ehk möödaminek ei olene ainult võimsusest. Eriti Eesti kiirusepiirangutega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuumad golfid on päris mõnusad – kõigi mugavustega ja “nutikad”. Teised punnid on citroenid nt c1. Honda jazz ka.

Ma VW Golfi Citroen C1-ga ei võrdleks. Need on ikka erinevast klassist autod. VW Golfiga võiks võrrelda Kia Ceedi- Honda Civicut, Toyota Corollat, Peugeot 308, Renault Megani.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väiksematest autodest on uut Skoda Fabiat palju kiidetud ja 1.5 mootoriga olema võimsust küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuumad golfid on päris mõnusad – kõigi mugavustega ja “nutikad”. Teised punnid on citroenid nt c1. Honda jazz ka.

Ma VW Golfi Citroen C1-ga ei võrdleks. Need on ikka erinevast klassist autod. VW Golfiga võiks võrrelda Kia Ceedi- Honda Civicut, Toyota Corollat, Peugeot 308, Renault Megani.

Ei võrrelnudki ju – võinoh niipalju, et golf (mitte variant) on pisemat mõõtu autod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta väike linnamaastur. Väga hea on Volkswagen T-Cross. Sobib hästi maanteel ja linnas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina bemmi küll ei valiks. Juba maine tõttu. Enne ostaks mersu või audi. Õnneks mu mees ka bmw fänn pole ja seega ei teki tal ideed seda osta.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina bemmi küll ei valiks. Juba maine tõttu. Enne ostaks mersu või audi. Õnneks mu mees ka bmw fänn pole ja seega ei teki tal ideed seda osta.

Mis maine? Bemmiga sõidavad rikkad inimesed. Väga hea maine on. Kui sul Kolmas Eesti kimab mingi peldikutega, siis see on teie küla probleem.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta väike linnamaastur. Väga hea on Volkswagen T-Cross. Sobib hästi maanteel ja linnas.

ei ole eriti hea kiirendusega ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina bemmi küll ei valiks. Juba maine tõttu. Enne ostaks mersu või audi. Õnneks mu mees ka bmw fänn pole ja seega ei teki tal ideed seda osta.

Auto ostetakse tehniliste parameetrite järgi, mitte, et nunnu ja punane. Bemmi maine on hea, mõni bemmi sõitja võib olla idikas. Nagu iga automargi sõitja.

P.S. mis see su mees asjasse puutub?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta väike linnamaastur. Väga hea on Volkswagen T-Cross. Sobib hästi maanteel ja linnas.

Mis asi on seal väga hea? Hind? Sest muu on väga halb. Olematu võimsus, manuaal, jube disain. Pappkast jalgrattal.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina bemmi küll ei valiks. Juba maine tõttu. Enne ostaks mersu või audi. Õnneks mu mees ka bmw fänn pole ja seega ei teki tal ideed seda osta.

Mis maine? Bemmiga sõidavad rikkad inimesed. Väga hea maine on. Kui sul Kolmas Eesti kimab mingi peldikutega, siis see on teie küla probleem.

Rikkad sõidavad pigem Mersuga kui bemmiga. Mina ei sõida iialgi bemmiga. See on välistatud. Ma muidu olen kunagi olnud sundseisus ja üsna lühikest aega pidanud bemmiga sõitma. Tol hetkel oli see üsna uus auto. Jättis sellise mulje, et see mark on mitte minu jaoks. Ma muide sõidangi Mersu maasturiga, enne seda oli Lexuse maastur.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkad sõidavad pigem Mersuga kui bemmiga. Mina ei sõida iialgi bemmiga. See on välistatud. Ma muidu olen kunagi olnud sundseisus ja üsna lühikest aega pidanud bemmiga sõitma. Tol hetkel oli see üsna uus auto. Jättis sellise mulje, et see mark on mitte minu jaoks. Ma muide sõidangi Mersu maasturiga, enne seda oli Lexuse maastur.

Kas sa oled seesama imelik, kes igas võimalikus perekooli teemas kuulutab, et on miljonär?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkad sõidavad pigem Mersuga kui bemmiga. Mina ei sõida iialgi bemmiga. See on välistatud. Ma muidu olen kunagi olnud sundseisus ja üsna lühikest aega pidanud bemmiga sõitma. Tol hetkel oli see üsna uus auto. Jättis sellise mulje, et see mark on mitte minu jaoks. Ma muide sõidangi Mersu maasturiga, enne seda oli Lexuse maastur.

Kas sa oled seesama imelik, kes igas võimalikus perekooli teemas kuulutab, et on miljonär?

Ma ei ole miljonär ja tõenäoliselt sellist summat ei saaks ka kokku kui kõik vara maha müüa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkad sõidavad pigem Mersuga kui bemmiga. Mina ei sõida iialgi bemmiga. See on välistatud. Ma muidu olen kunagi olnud sundseisus ja üsna lühikest aega pidanud bemmiga sõitma. Tol hetkel oli see üsna uus auto. Jättis sellise mulje, et see mark on mitte minu jaoks. Ma muide sõidangi Mersu maasturiga, enne seda oli Lexuse maastur.

Kas sa oled seesama imelik, kes igas võimalikus perekooli teemas kuulutab, et on miljonär?

Lisaks on tal ka meeeeeees ja tema mees bemmiga ei sõida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ütle üldse mitte paha pärast, aga arvan, et kui TA elu on muutunud ses mõttes, et maanteel vaja rohkem liigelda kui enne, samas tuleb ka linnas sõita, siis vast võiks valida ikka turvalisema suurema (stabiilsema, raskema, võimsama) auto ja seejuures pigem lihvida linnas manööverdamise ja parkimise oskusi. Minule tundub, et teema iva seisneb selles, et maantteauto ja pisike linnapunn tuleks kokku panna (sest ei osata manööverdada ega parkida), aga sellest saaks ikkagi mingi poolkõva variant, mille juures maanteeturvalisus kannataks.

Olen viimased 17a sõitnud Volvo sedaanidega, praegu on lausa S90, mis on S80-st omakorda veel pikem, rääkimata S40-st ja 60-st. Gabariitidega tuleb mõned päevad harjuda ja arvestada ja pole ma veel mitte kunagi kusagil linnas parkimata jätnud, ka talvel mitte. Kui sedaan ei meeldi (paljudele ei meeldi), siis saaks pargimaastureid palju väiksemate mõõtudegagi. Pesukotist S90-sse hüpata oleks muidugi kõhe. Tahtsin lihtsalt öelda, et lase pisikese auto mõõtudest lahti ja õpi parkima.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Soovitage autot