Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage beebimonitori

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Soovitage beebimonitori

Postitas:

Mul oleks vaja suveks osta beebimonitori. Mida te soovitaks? Mul ei ole vaja kaamerat, ega temperatuuri mõõtjat jne. Vaja oleks aga sellist, mis on kindel, pidev ühendus, mitte ainult, kui laps häält teeb ja võimalus lapsega rääkida.
Nimelt olen tööl tagasi, mul on 5a ja 3a lapsed, suvel oleme kõik, koos vanavanematega maakodus ja meie pere magab teises majas, kui vanavanemad, sama hoovi peal. Kuna eeskätt väiksem laps on suur magaja ja sel ajal, kui emme tööle põrutab, võib tema alles teist külge keerata, siis oleks vaja vanavanematele mingit beebimonitori, et nad lapsi teisest majast kuuleks, kui ma teel tööle.
Kunagi on meil olnud mingi brittoni monitor, saime kingiks, kui suurem laps sündis, aga see kord töötas, kord mitte, selle peale ei saanud kindel olla.
Meil on majade vahe kuskil 50m, aga meie maja on paksudest maakividest. See on küll vaid esimene korrus, teisel korrusel, kus on magamistuba, see on juba tavaline maja ja tavaline katusealune.
Cobrat on kiidetud, aga see on ju raadiosaatja, mis ei taga ilmselt pidevat ühendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit leiad oma perekonna jaoks sobiva monitori. https://www.aliexpress.com/premium/baby-monitor.html?d=y&origin=y&blanktest=0&SearchText=baby+monitor&tc=ppc&initiative_id=SB_20180328042205&isViewCP=y&catId=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Britton bc50

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soovitage beebimonitori

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.