Esileht Ilu ja tervis Soovitage dieeti inimesele, kel pole aega midagi mõõta, kaaluda jmt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Soovitage dieeti inimesele, kel pole aega midagi mõõta, kaaluda jmt

Postitas:

Ja süüa teha ka ei viitsi eriti. Kas sellisel juhul oleks abiks see intervallpaast? Või lihtsalt muud moodi vähem söömine? Kõik lihtlabased variandid on teretulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.10 22:02; 06.10 00:23; 06.10 20:04; 07.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intervall- ehk vahelduvpaast on hea laisk dieediviis küll. Pole vahet kas sa lihtsalt jätad hommikusöögi ära või peale kl 18 ei söö või jälgid täpselt, et kõik toidukorrad 8 või 6 või 4 tunnises vahemikus – mis iganes sulle kõige paremini sobib. Aga see pole imerelv, sissesöödud kalorid peavad ikkagi ärakulutatud kaloritele alla jääma, nii et kui sa söömisaknas 2x rohkem sööd kui muidu, siis kasu sellest pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum. Vähenda söögikoguseid. Laon peast suvaliselt. Nt hommikul müsli. 2 tunni pärast 1 õun. Lõunaks lõhe ja aedvili. 2 tunni pärast 1-2 puuvilja. Õhtul nt supp. Saia-kartuli jätad välja, eks või natu-natu. Ei õgi, ei maiusta, võimled. Mõtled, mis pole toekad toidud ja neid söödki.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intervall- ehk vahelduvpaast on hea laisk dieediviis küll. Pole vahet kas sa lihtsalt jätad hommikusöögi ära või peale kl 18 ei söö või jälgid täpselt, et kõik toidukorras 8 või 6 või 4 tunnises vahemikus – mis iganes sulle kõige paremini sobib. Aga see pole imerelv, sissesöödud kalorid peavad ikkagi ärakulutatud kaloritele alla jääma, nii et kui sa söömisaknas 2x rohkem sööd kui muidu, siis kasu sellest pole.

Mulle see intervallpaast tundub sobivat. Esimest korda elus luban endale kõiki toite mida hing ihaldab (varem piirasin kartulit, praktiliselt ei söönud pastat, saia, leiba, pannkooki) ja kaal püsib ilma isudeta. Enamasti söön kaks korda päevas, kl 11 ja kl 17 ning need on korralikud head söögid, mida naudin aeglaselt ja mis lõpevad täieliku rahuldustundega. Näksimine toidukordade vahel ja õhtune külmkapiukse paugutamine ei tule enam mõttessegi, sest need ei käi reeglitega kokku. Meeldibki just see, et nüüd saan endale toitu LUBADA, varem pidin endale kogu aeg pooli toite KEELAMA. Muidugi, väga sotsiaalsetele inimestele, kes tahavad sõbrannaga kohvitada ja mehega või külalistega õhtul veinitada ja koos õhtusööki valmistada, see ilmselt ei sobi eriti.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt hommikul müsli. 2 tunni pärast 1 õun. Lõunaks lõhe ja aedvili. 2 tunni pärast 1-2 puuvilja. Õhtul nt supp. Saia-kartuli jätad välja, eks või natu-natu.

Ma pigem olen seda tüüpi, et kl 10 tuunikala sandwich ja kohv, kell 13 klaas suhkruvaba kokat, kell 14 sandwich singi, tomativiilude ja munaga + kohv ja kell 19 suurem ports riisi ja kanakarrit. 😀

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.10 22:02; 06.10 00:23; 06.10 20:04; 07.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aru saanud, et kõige lihtsam on mitte süüa. Aega ka ei võta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule intervallpaast ei mõjunud, söön esimest korda kuskil kella 12 ajal niigi ja siis lõpetasin kell 20.00, Mitte üks gramm ei läinud alla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtul pärast 18 ei söö. Vähem süsivesikuid, st puuvilju ja valgest jahust tooteid piirata. Ei olegi vaja midagi mõõta ja kaaluda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 08:20; 08.10 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõõta, kaaluda ja süüa teha ei viitsi, siis peadki paks edasi olema. Ja ma ei räägi seda irooniaga, vaid ütlen seda, kui endine paks. Järelikult sind ei häiri veel su ülekaal piisavalt. Kui kunagi sinna punkti jõuad, siis sead prioriteedid paika.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 11:21; 06.10 13:27; 06.10 13:57; 06.10 15:05; 06.10 15:30; 06.10 16:20; 06.10 21:07; 07.10 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum. Vähenda söögikoguseid. Laon peast suvaliselt. Nt hommikul müsli. 2 tunni pärast 1 õun. Lõunaks lõhe ja aedvili. 2 tunni pärast 1-2 puuvilja. Õhtul nt supp. Saia-kartuli jätad välja, eks või natu-natu. Ei õgi, ei maiusta, võimled. Mõtled, mis pole toekad toidud ja neid söödki.

Miks seda lõhet peab sööma koguaeg? Ja kartul on ka paha, kartulis kõige vähem kaloreid ja kartul ongi pmst aedvili. Söö kartulit, vähe liha, juustu ja kui võileibadest suudetakse loobuda, siis on kõva edasiminek käes. Aga kaalulangetus ei tule kunagi kohe, seepärast kõik ei viitsigi punnitada. Kui nädalaga kilo ei lange, siis dieet ei tööta ja elatakse vanamoodi edasi. Aga kaalulangetus on elustiil, st kui kaal on langenud soovitud tasemele, siis tulebki edaspidi sama vähe süüa, sest vana elustiili juurde naastes, tulevad kohe kilod tagasi. Kui elustiili ei suudeta muuta, siis pole mõtet ka dieeti pidada. Eks need õgimishood ikka tulevad, inimesed ei ole rauast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tõstad toidu ette, siis pool lükka pannile/kastrulisse tagasi. Kaalu vähenemist hinda püksivöö järgi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:15; 06.10 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtul pärast 18 ei söö. Vähem süsivesikuid, st puuvilju ja valgest jahust tooteid piirata. Ei olegi vaja midagi mõõta ja kaaluda.

Et kui enne 18 söön meeletu koguse toitu, terve päeva näksin, aga peale 18 mitte, siis kohe kaal langeb? Ei ole nii, Toitumisnõustaja don ammu selle müüdi ümber lükanud. Loeb ikka, palju sa päeva jooksul kokku tarbid + kulutad, mitte mis kell sa seda teed.

vahetult enne magamaminemist söömine mõjub organismile, seedimisele halvasti, kuid otseselt ei mõjuta kaalu, vaid võib muid tervisehädasid põhjustada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:15; 06.10 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lihtlabane variant on see, et ei söö üldse neid paljukiidetud puuvilju. Jajah, ma tean, et vitamiinid, mineraalid ja kiudained, aga samas ka hulk fruktoosi. Fruktoose ei ole nagu glükoos, sest fruktoos ei saada ajju signaali, et oled üldse söönud. Vahepalaks õun, täiesti mõttetu, organism ei saa üldse aru, et on midagi saanud, aga tegelt oled saanud suhkrut ja vett, süda vesine, tahaks nüüd päris sööki ka.

Parem jäta see õun söömata või võta natuke mingit pärissööki, millega suudad piiri pidada.

Issand kui loll sa oled, vabanda otsekohesuse eest. Õunas on nii palju häid vitamiine ja seda fruktoosi on seal nii vähe ja ei mõjuta sinu dieedipidamist mitte kuidagi. Kui soovid vähem fruktoosi õunast, söö neid rohelisi õunu, nendes on kõige vähem kaloreid.

Puuviljadest ei ole võimalik end paksuks süüa.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lihtlabane variant on see, et ei söö üldse neid paljukiidetud puuvilju. Jajah, ma tean, et vitamiinid, mineraalid ja kiudained, aga samas ka hulk fruktoosi. Fruktoose ei ole nagu glükoos, sest fruktoos ei saada ajju signaali, et oled üldse söönud. Vahepalaks õun, täiesti mõttetu, organism ei saa üldse aru, et on midagi saanud, aga tegelt oled saanud suhkrut ja vett, süda vesine, tahaks nüüd päris sööki ka.

Parem jäta see õun söömata või võta natuke mingit pärissööki, millega suudad piiri pidada.

Issand kui loll sa oled, vabanda otsekohesuse eest. Õunas on nii palju häid vitamiine ja seda fruktoosi on seal nii vähe ja ei mõjuta sinu dieedipidamist mitte kuidagi. Kui soovid vähem fruktoosi õunast, söö neid rohelisi õunu, nendes on kõige vähem kaloreid.

Puuviljadest ei ole võimalik end paksuks süüa.

Vabanda nüüd otsekohesust, aga sina oled loll.
Puuviljad on VÄGA suured kaalukasvatajad, süües banaani või viinamarju, võid kindel olla, et sul kaal kasvab. Puuviljasuhkur on väga korralik kaalukergitaja.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 11:21; 06.10 13:27; 06.10 13:57; 06.10 15:05; 06.10 15:30; 06.10 16:20; 06.10 21:07; 07.10 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lihtlabane variant on see, et ei söö üldse neid paljukiidetud puuvilju. Jajah, ma tean, et vitamiinid, mineraalid ja kiudained, aga samas ka hulk fruktoosi. Fruktoose ei ole nagu glükoos, sest fruktoos ei saada ajju signaali, et oled üldse söönud. Vahepalaks õun, täiesti mõttetu, organism ei saa üldse aru, et on midagi saanud, aga tegelt oled saanud suhkrut ja vett, süda vesine, tahaks nüüd päris sööki ka.

Parem jäta see õun söömata või võta natuke mingit pärissööki, millega suudad piiri pidada.

Issand kui loll sa oled, vabanda otsekohesuse eest. Õunas on nii palju häid vitamiine ja seda fruktoosi on seal nii vähe ja ei mõjuta sinu dieedipidamist mitte kuidagi. Kui soovid vähem fruktoosi õunast, söö neid rohelisi õunu, nendes on kõige vähem kaloreid.

Puuviljadest ei ole võimalik end paksuks süüa.

Vabanda nüüd otsekohesust, aga sina oled loll.

Puuviljad on VÄGA suured kaalukasvatajad, süües banaani või viinamarju, võid kindel olla, et sul kaal kasvab. Puuviljasuhkur on väga korralik kaalukergitaja.

Jäägu sulle sinu teadmine. Siin ei ole midagi milles võistelda. Banaanis on palju kaaliumit, see on kasulik sinu südamele. Viinamarjades on palju oksüdante jne.

Õunas polüfenoole …

Viimasel ajal on hakatud uurima õuna polüfenoolide toimet vere suhkrusisalduse reguleerimisele. Need polüfenoolid on võimelised süsivesikute seedimist ja imendumist mõjutama mitmel moel. Kvertsetiin ja teised flavonoidid takistavad teatud ensüümide toimimist, mistõttu keerulisemaid süsivesikuid lõhustatakse lihtsuhkruteks aeglasemas tempos ning vereringe koormus suhkrute vastuvõtmisel väheneb. Ka vähendavad polüfenoolid glükoosi seedeelundkonnast imendumise kiirust. Insuliin on hormoon, mida on vaja vere suhkrutaseme langetamiseks. Polüfenoolid aitavad pankreasel rohkem insuliini toota, tänu sellele on vere suhkrutase stabiilsem.

Inimesed ongi paksud kuna ei söö puuvilju vaid söövad pelmeene, liha liha liha liha liha, siis õlist tilkuvaid friikartuleid, burkse jne. Siis palju alkoholi ka otsa.

Kõige naljakam on see, kui sa neid puuvilju ei söö, kukuvad sul keskeas hambad suust, hakkavad kõik logisema ja tulevad lurinal välja.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lihtlabane variant on see, et ei söö üldse neid paljukiidetud puuvilju. Jajah, ma tean, et vitamiinid, mineraalid ja kiudained, aga samas ka hulk fruktoosi. Fruktoose ei ole nagu glükoos, sest fruktoos ei saada ajju signaali, et oled üldse söönud. Vahepalaks õun, täiesti mõttetu, organism ei saa üldse aru, et on midagi saanud, aga tegelt oled saanud suhkrut ja vett, süda vesine, tahaks nüüd päris sööki ka.

Parem jäta see õun söömata või võta natuke mingit pärissööki, millega suudad piiri pidada.

Issand kui loll sa oled, vabanda otsekohesuse eest. Õunas on nii palju häid vitamiine ja seda fruktoosi on seal nii vähe ja ei mõjuta sinu dieedipidamist mitte kuidagi. Kui soovid vähem fruktoosi õunast, söö neid rohelisi õunu, nendes on kõige vähem kaloreid.

Puuviljadest ei ole võimalik end paksuks süüa.

Vabanda nüüd otsekohesust, aga sina oled loll.

Puuviljad on VÄGA suured kaalukasvatajad, süües banaani või viinamarju, võid kindel olla, et sul kaal kasvab. Puuviljasuhkur on väga korralik kaalukergitaja.

aga mina mõtlen alati, kas võileib või õun ja kaalukauss langeb õunale. Minu arvamus on, et õun on raudselt lahjem ja kui maha tahan võtta, siis valin õhtuks õuna ja olgu neid siis kas või 5 tükki, mulle mõjub kaalu alandavalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lihtlabane variant on see, et ei söö üldse neid paljukiidetud puuvilju. Jajah, ma tean, et vitamiinid, mineraalid ja kiudained, aga samas ka hulk fruktoosi. Fruktoose ei ole nagu glükoos, sest fruktoos ei saada ajju signaali, et oled üldse söönud. Vahepalaks õun, täiesti mõttetu, organism ei saa üldse aru, et on midagi saanud, aga tegelt oled saanud suhkrut ja vett, süda vesine, tahaks nüüd päris sööki ka.

Parem jäta see õun söömata või võta natuke mingit pärissööki, millega suudad piiri pidada.

Issand kui loll sa oled, vabanda otsekohesuse eest. Õunas on nii palju häid vitamiine ja seda fruktoosi on seal nii vähe ja ei mõjuta sinu dieedipidamist mitte kuidagi. Kui soovid vähem fruktoosi õunast, söö neid rohelisi õunu, nendes on kõige vähem kaloreid.

Puuviljadest ei ole võimalik end paksuks süüa.

Vabanda nüüd otsekohesust, aga sina oled loll.

Puuviljad on VÄGA suured kaalukasvatajad, süües banaani või viinamarju, võid kindel olla, et sul kaal kasvab. Puuviljasuhkur on väga korralik kaalukergitaja.

Jäägu sulle sinu teadmine. Siin ei ole midagi milles võistelda. Banaanis on palju kaaliumit, see on kasulik sinu südamele. Viinamarjades on palju oksüdante jne.

Õunas polüfenoole …

Viimasel ajal on hakatud uurima õuna polüfenoolide toimet vere suhkrusisalduse reguleerimisele. Need polüfenoolid on võimelised süsivesikute seedimist ja imendumist mõjutama mitmel moel. Kvertsetiin ja teised flavonoidid takistavad teatud ensüümide toimimist, mistõttu keerulisemaid süsivesikuid lõhustatakse lihtsuhkruteks aeglasemas tempos ning vereringe koormus suhkrute vastuvõtmisel väheneb. Ka vähendavad polüfenoolid glükoosi seedeelundkonnast imendumise kiirust. Insuliin on hormoon, mida on vaja vere suhkrutaseme langetamiseks. Polüfenoolid aitavad pankreasel rohkem insuliini toota, tänu sellele on vere suhkrutase stabiilsem.

Inimesed ongi paksud kuna ei söö puuvilju vaid söövad pelmeene, liha liha liha liha liha, siis õlist tilkuvaid friikartuleid, burkse jne. Siis palju alkoholi ka otsa.

Kõige naljakam on see, kui sa neid puuvilju ei söö, kukuvad sul keskeas hambad suust, hakkavad kõik logisema ja tulevad lurinal välja.

Ma ei vajagi seda teadmist, tegelen profispordi tasemel fitnessiga ja toitumise osas võin ma sulle kõik toitained pulkadeks võtta lahti. Fakt on see, et puuviljad kaalu kasvatavad ja kaalulangetusperioodi ajal pole soovitav neid palju süüa.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 11:21; 06.10 13:27; 06.10 13:57; 06.10 15:05; 06.10 15:30; 06.10 16:20; 06.10 21:07; 07.10 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt hommikul müsli. 2 tunni pärast 1 õun. Lõunaks lõhe ja aedvili. 2 tunni pärast 1-2 puuvilja. Õhtul nt supp. Saia-kartuli jätad välja, eks või natu-natu.

Ma pigem olen seda tüüpi, et kl 10 tuunikala sandwich ja kohv, kell 13 klaas suhkruvaba kokat, kell 14 sandwich singi, tomativiilude ja munaga + kohv ja kell 19 suurem ports riisi ja kanakarrit. ????

Kaks saiapätsikest päevas korralikuma söögi asemel. Siit pole ju väga keeruline välja mõelda, mida sa tegema peaks.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 14:21; 07.10 12:22; 08.10 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt hommikul müsli. 2 tunni pärast 1 õun. Lõunaks lõhe ja aedvili. 2 tunni pärast 1-2 puuvilja. Õhtul nt supp. Saia-kartuli jätad välja, eks või natu-natu.

Ma pigem olen seda tüüpi, et kl 10 tuunikala sandwich ja kohv, kell 13 klaas suhkruvaba kokat, kell 14 sandwich singi, tomativiilude ja munaga + kohv ja kell 19 suurem ports riisi ja kanakarrit. ????

Hommikusööki ei söö, päevad järad võileibasid ja õhtul vohmid kõhu süsivesikuid täis. Nii tõesti kaal ei lange ega hakkagi kunagi langema.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vajagi seda teadmist, tegelen profispordi tasemel fitnessiga ja toitumise osas võin ma sulle kõik toitained pulkadeks võtta lahti. Fakt on see, et puuviljad kaalu kasvatavad ja kaalulangetusperioodi ajal pole soovitav neid palju süüa.

Söö kasvõi naelu. Võta kaks keskmist banaani, koori nad ära ja pane kaalule, palju saad? 80g
Suhkur jah

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuviljad on VÄGA suured kaalukasvatajad, süües banaani või viinamarju, võid kindel olla, et sul kaal kasvab. Puuviljasuhkur on väga korralik kaalukergitaja.

Need kaaluteemad jõuavad siin vist alati selliste juttudeni välja. Ei tõuse see kaal, kui süüakse vähem kaloreid kui kulutatakse. Vahet pole, kas need kalorid saadakse puuviljadest või võileibadest või mõlemast. Iseasi tõesti, et kõik valikud pole tervislikud jne, aga (terve inimese) kaal langeb, kui ta sööb vähem kui kulutab.

Teemaalgataja, söö lihtsalt vähem ja ongi kõik 😀 Mis nippi siin enam sinusugusele anda on? Olen ise samasugune ja võtsingi nii kaalust alla, et sõin vähem (alates selle aasta maikuust). Ei kaalunud ega mõõtnud midagi, olin/olen normaalkaalus, aga meeldib selline saledapoolsem olla ikkagi ehk normaalkaalu alumises otsas. Esimesed paar kuud oli raskem, sest kõht jäi tühjaks (mitte küll iga päev), aga nüüd olen kogustega enam-vähem harjunud. Ehk siis lohutuseks saangi öelda, et see natuke piinav tühja kõhu tunne tõenäoliselt ei kesta igavesti, tuleb lihtsalt mõnda aega vastu pidada. Kusjuures alguses mõtlesin küll, et issand, kas peangi elu lõpuni “piinlema”, aga nüüd saab tõesti kõht ka väiksematest kogustest täis.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 15:02; 06.10 16:59; 06.10 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vajagi seda teadmist, tegelen profispordi tasemel fitnessiga ja toitumise osas võin ma sulle kõik toitained pulkadeks võtta lahti. Fakt on see, et puuviljad kaalu kasvatavad ja kaalulangetusperioodi ajal pole soovitav neid palju süüa.

Söö kasvõi naelu. Võta kaks keskmist banaani, koori nad ära ja pane kaalule, palju saad? 80g

Suhkur jah

Üks keskmine pisem banaan kaalub umbes 150g, kaks banaani seega 300g. 100g banaani annab 89kcal, kaks banaani seega 267kcal. Mina sööks kahe pisema banaani asemel sellise kalorihulga asemel midagi toitvamat.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 11:21; 06.10 13:27; 06.10 13:57; 06.10 15:05; 06.10 15:30; 06.10 16:20; 06.10 21:07; 07.10 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vajagi seda teadmist, tegelen profispordi tasemel fitnessiga ja toitumise osas võin ma sulle kõik toitained pulkadeks võtta lahti. Fakt on see, et puuviljad kaalu kasvatavad ja kaalulangetusperioodi ajal pole soovitav neid palju süüa.

Söö kasvõi naelu. Võta kaks keskmist banaani, koori nad ära ja pane kaalule, palju saad? 80g

Suhkur jah

Üks keskmine pisem banaan kaalub umbes 150g, kaks banaani seega 300g. 100g banaani annab 89kcal, kaks banaani seega 267kcal. Mina sööks kahe pisema banaani asemel sellise kalorihulga asemel midagi toitvamat.

Koos koortega kaalud? Ilma koorteta keskmise suurusega banaan kaalub mingi 40 grammi juures.
Sa ei ole kordagi banaani kaalunud, ega? Fitnessi staar:)

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ä

Ma ei vajagi seda teadmist, tegelen profispordi tasemel fitnessiga ja toitumise osas võin ma sulle kõik toitained pulkadeks võtta lahti. Fakt on see, et puuviljad kaalu kasvatavad ja kaalulangetusperioodi ajal pole soovitav neid palju süüa.

Söö kasvõi naelu. Võta kaks keskmist banaani, koori nad ära ja pane kaalule, palju saad? 80g

Suhkur jah

Üks keskmine pisem banaan kaalub umbes 150g, kaks banaani seega 300g. 100g banaani annab 89kcal, kaks banaani seega 267kcal. Mina sööks kahe pisema banaani asemel sellise kalorihulga asemel midagi toitvamat.

Koos koortega kaalud? Ilma koorteta keskmise suurusega banaan kaalub mingi 40 grammi juures.

Sa ei ole kordagi banaani kaalunud, ega? Fitnessi staar:)

Keskmine ilma kooreta banaan kaalub umbes 100g. Aga no jumal sinuga, kaalu või ära kaalu sina, fakt on see, et puuviljad kaalu tõstavad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 11:21; 06.10 13:27; 06.10 13:57; 06.10 15:05; 06.10 15:30; 06.10 16:20; 06.10 21:07; 07.10 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmine ilma kooreta banaan kaalub umbes 100g. Aga no jumal sinuga, kaalu või ära kaalu sina, fakt on see, et puuviljad kaalu tõstavad.

Kuidas sa siis fitnessiga jõuad tegeleda kui puuvilju üldse ei tarbi? Nendes on kasulikud ained sinu kehale mis aitavad kehal üle saada lihaspõletikest ja kiiremini taastuda. Või siis lihtsalt paugutadki nö kehavaenulikult ja aastate pärast on tervis väga halb ja jooksed ainult mööda arste.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmine ilma kooreta banaan kaalub umbes 100g. Aga no jumal sinuga, kaalu või ära kaalu sina, fakt on see, et puuviljad kaalu tõstavad.

Kuidas sa siis fitnessiga jõuad tegeleda kui puuvilju üldse ei tarbi? Nendes on kasulikud ained sinu kehale mis aitavad kehal üle saada lihaspõletikest ja kiiremini taastuda. Või siis lihtsalt paugutadki nö kehavaenulikult ja aastate pärast on tervis väga halb ja jooksed ainult mööda arste.

Mina ei ole see fitness-sportlane, kuid endiselt väidan, et kaalulangetajale on puuviljad saatanast. Kõike seda head, mis on puuviljades, saab kätte ka kohalikest marjadest, kuid ilma fruktoosilaksuta.

Miks ütlevad paljud, et suvel on kaalulangetamine lihtne, kuid sügisel läheb käest ära. Üks põhjus on see, et pugitakse õunu, ploome, pirne, arbuusi (perekooliski küsitakse, kus on magusat arbuusi saada) ja arvatakse, et ollakse jube tervislikud.

Ja kordan: fruktoos ei suurenda rasvkoe hormooni leptiini sekretsiooni. Leptiin mõjutab söömiskäitumist reguleerivaid kontrollikeskusi ajus, edastades organismile signaali, et rasvavarud on küllaldased, söömist tuleb piirata ning energia kulutamist suurendada, mis tähendab, et ohtralt puuvilju süües pidurdusmehhanism ei tööta ja üleliigsed varud salvestuvad rasvkoes ning lõpuks maksas, tekib rasvamaks.

Ärge saage valesti aru, veidi puuvilju on täiesti normaalne, kuid ma räägin kaalu langetamisest, sellele puuviljade tarbimine kaasa ei aita, pigem pidurdab.

Jäägu sulle su arvamus ja ela sellega. Aga tulla öelda teistele, ärge puuvilju sööge, see on jama soovitus.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmine ilma kooreta banaan kaalub umbes 100g. Aga no jumal sinuga, kaalu või ära kaalu sina, fakt on see, et puuviljad kaalu tõstavad.

Kuidas sa siis fitnessiga jõuad tegeleda kui puuvilju üldse ei tarbi? Nendes on kasulikud ained sinu kehale mis aitavad kehal üle saada lihaspõletikest ja kiiremini taastuda. Või siis lihtsalt paugutadki nö kehavaenulikult ja aastate pärast on tervis väga halb ja jooksed ainult mööda arste.

Mina ei ole see fitness-sportlane, kuid endiselt väidan, et kaalulangetajale on puuviljad saatanast. Kõike seda head, mis on puuviljades, saab kätte ka kohalikest marjadest, kuid ilma fruktoosilaksuta.

Miks ütlevad paljud, et suvel on kaalulangetamine lihtne, kuid sügisel läheb käest ära. Üks põhjus on see, et pugitakse õunu, ploome, pirne, arbuusi (perekooliski küsitakse, kus on magusat arbuusi saada) ja arvatakse, et ollakse jube tervislikud.

Ja kordan: fruktoos ei suurenda rasvkoe hormooni leptiini sekretsiooni. Leptiin mõjutab söömiskäitumist reguleerivaid kontrollikeskusi ajus, edastades organismile signaali, et rasvavarud on küllaldased, söömist tuleb piirata ning energia kulutamist suurendada, mis tähendab, et ohtralt puuvilju süües pidurdusmehhanism ei tööta ja üleliigsed varud salvestuvad rasvkoes ning lõpuks maksas, tekib rasvamaks.

Ärge saage valesti aru, veidi puuvilju on täiesti normaalne, kuid ma räägin kaalu langetamisest, sellele puuviljade tarbimine kaasa ei aita, pigem pidurdab.

Jäägu sulle su arvamus ja ela sellega. Aga tulla öelda teistele, ärge puuvilju sööge, see on jama soovitus.

Mis mõttes teistele? Me vastame inimesele, kes küsis kuidas kaalust alla saada. Puuviljadega seda ei tee.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 11:21; 06.10 13:27; 06.10 13:57; 06.10 15:05; 06.10 15:30; 06.10 16:20; 06.10 21:07; 07.10 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes teistele? Me vastame inimesele, kes küsis kuidas kaalust alla saada. Puuviljadega seda ei tee.

Kuidas sa siis ei tee kui kaloraazi arvestad välja ja toitud selle järgi. Isegi puhtalt burgerite ja coca-colaga võtab kaalust kenasti alla kui kaloraaz on paigas. Sa võid ainult suhkrust elada kui kaloraaz on õige.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.10 11:29; 06.10 13:23; 06.10 13:36; 06.10 14:49; 06.10 15:14; 06.10 15:39; 06.10 16:10; 06.10 16:23; 07.10 14:30; 07.10 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, söö lihtsalt vähem ja ongi kõik ???? Mis nippi siin enam sinusugusele anda on?

Teemaalgatajasugusele just on vaja “nippe” anda, sest mida ta oma senise toitumise juures vähem sööb? Pool võileiba? Tal on vaja oma toitumist MUUTA mitte vähem süüa.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.10 16:35; 06.10 19:12; 07.10 18:30; 07.10 18:32; 08.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajasugusele just on vaja “nippe” anda, sest mida ta oma senise toitumise juures vähem sööb? Pool võileiba? Tal on vaja oma toitumist MUUTA mitte vähem süüa.

Ta ütles ka, et tal ei ole aega midagi mõõta-kaaluda ja ta ei viitsi ka süüa teha. Minu arust on suhteliselt realistlik tal oma eesmärk saavutada nii, et ta lihtsalt sööb vähem ja aeg-ajalt kannatab tühja kõhtu. Ebarealistlik on oodata, et ta mingid muud suured muutused toitumises ära teeb, kui ta ei viitsi toiduga tegeleda. Igasugune muu nipp ja nõuanne viib ju selleni, et on vaja toiduga praegusest rohkem tegelema hakta. Praegu on tal enam-vähem silme ees, mida ta tavaliselt sööb ja sealt saabki siis vähemaks võtta. Kui ta peaks neid tavapäraseid toite asendama hakkama, siis peaks ta ikka planeerima ja midagi mõõtma-kaaluma, uut tüüpi toitude kogustega arvestama, uusi toite tegema hakkama. See on see, mida ta jutu järgi teha ei viitsi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 15:02; 06.10 16:59; 06.10 22:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage dieeti inimesele, kel pole aega midagi mõõta, kaaluda jmt