Esileht Ilu ja tervis Soovitage dieeti

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Soovitage dieeti

Postitas:

Ikka peab elustiili muutma. Proovi Fitlapi, väga tõhus ja normaalsed toidud. Veinitamise ka lõpetasin. Olen alates juulist kaotanud 13 kg.

Kuidas kellele. Mina olen kahe kuuga kaotanud ühe kilo. Ja seda täpselt kavas olles, ei sobi see Fitlap kõigile midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

S66mine on siiski yks suuremaid naudinguid siin elus ja kui pead elu l6puni n2ljapajukil olema, siis on ikka masendav kyll.

Sama on alkoholi, suitsetamise, narkootikumidega. On palju inimesi kes neid aineid eluks üldse ei vaja ja on palju neid kes vajavad ja elu oleks muidu masendav. Söömisega on ka see, kas on ta nauding või mingi mõttetu ollus päevaenergia saamiseks. Palju on inimesi kes haaravad midagi hambusse ja ei märkagi mida söövad, pole neil ka kaalumuret. Teine hüsteeriselt soovib tervislikult toituda ja on ülekaaluline ja lõputus nõiaringis, õnnelik ikka pole.

Inimesed elavad end mõttetult depressiooni kui tahavad kõike nautida, aga ka head väljanäha. See on võimatu. Tuleb leppida sellega mis endale meeldib ja sellega rahul olla. oled siis ülekaaluline või sale… see on sinu keha, sinu roll elus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 13:49; 13.10 13:52; 16.10 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 2. kuud lchf peal. Esimese nädalaga kadus 3 kilo, teisega ka 3 ja nüüd järjepidevalt iga nädal 500-800 grammi.

Väsimus on kadunud, magusaisu ja näksimine ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage dieeti