Esileht Koolilaps Soovitage eelkooli

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Soovitage eelkooli

Postitas:
Anonymous

<p style=”text-align: left;”>Laps läheb kooli, kus endal eelkooli ei ole. Kas on häid eelkoole, kus saab käia ilma antud kooli minemata? Või ehk pakub mõni huvikool sellist teenust? Tallinnas.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski eelkool ei nõua ega eelda, et laps peab hiljem samasse kooli minema. Kõige rohkem olen ma head kuulnud Kullo eelkooli kohta. Enda laps käib hetkel Loova Tuleviku Kooli eelkoolis ja Kesklinna Põhikooli eelkoolis. Esimeses meeldib talle rohkem, sest teevad lõbusamaid ja lihtsamaid asju. Kesklinna Põhikooli oma on rohkem koolilik ja annab tugeva ettevalmistuse.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:01; 20.02 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Nupula eelkooli, tegutseb Arigato spordiklubi majas Haaberstis. Mul suurem laps käis küll juba mõned aastad tagasi, aga vaevalt, et palju muutunud on. Väikesed rühmad ja meie õpetaja oli küll väga armas ja tore. Eesmärk oli saada kooliks korralik ettevalmistus ja katsetada ka kesklinna koolidesse. Laps oli tubli ja õpib soovitud koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullo eelkool on võrreldes koolide juures tegutsevate eelkoolidega pikem ja odavam (4h vs 2h)

Tondirabas toimuvad ka eelkoolid, aga sealse kohta ma ei tea, kas eestikeelne rühm on olemas. Vist on.

Mul laps käib Kullo eelkoolis, täitsa okei eelkool, eesti keel, matemaatika, kunst ja laulmine. Seal saab valida ka sellise eelkooli, kus on lisaks inglise keel ja valida selle vahel, kas on üks või kaks korda nädalas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 15:31; 19.02 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis on eelkooli eesmärk?

Kesklinna põhikooli eelkool on väga tugev, matemaatika ja loogika ülesannete poolest. Eesti keel on seal teisejärguline. Aga kui soov on õppida Reaalkoolis, siis kindlasti võiks seal käia ka eelkoolis. Sisseastumiskatsetel on ikkagi ülirasked ülesanded, mille peale isegi täiskasvanu ei tuleks. Aga lapsed on uskumatult võimekad! Ja eelkool annab suuna kätte.

Häid eelkoole on palju, kus lihtsalt harjutada tundides paigal püsimist ja keskendumist. Kui eesmärk ei ole katsetel särada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 09:53; 19.02 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui soov on õppida Reaalkoolis, siis kindlasti võiks seal käia ka eelkoolis.

Teemaalgataja kirjutas, et laps läheb sellisesse kooli, millel endal ei ole eelkooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 15:31; 19.02 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui tähte närida,siis eelkool ei olegi Reaalkoolil. Eelkool on Kesklinna Põhikoolil 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 09:53; 19.02 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullos oli aastaid tagasi küll väga range ja ebasõbralik õhkkond ning õpetaja, aga ma usun, et see inimene on nüüd pensionil. Minu laps käis hambad ristis lõpuni välja, aga paar last lahkusid just sel põhjusel.  Kui laps käib lasteaias ja ei ole soovi katseteks drillida, siis ma viiksin lapse parem mõnesse talle sobivasse huviringi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullos oli aastaid tagasi küll väga range ja ebasõbralik õhkkond ning õpetaja, aga ma usun, et see inimene on nüüd pensionil. Minu laps käis hambad ristis lõpuni välja, aga paar last lahkusid just sel põhjusel. Kui laps käib lasteaias ja ei ole soovi katseteks drillida, siis ma viiksin lapse parem mõnesse talle sobivasse huviringi.

Väga kahju kuulda. Selline nõmedik võib juba eos lapse koolirõõmu rikkuda ja ta kooliminekut kartma panna.

Kesklinna põhikooli eelkool on väga tugev, matemaatika ja loogika ülesannete poolest. Eesti keel on seal teisejärguline.

Ma näen oma lapse pealt, et pole see eesti keel seal nii teisejärguline midagi. Suvel mu laps alles õppis tähti, aga viimane iseseisev kodutöö, mis tööraamatust teha tuli, oli A4 pikkune tekst läbi lugeda ja selle põhjal küsimustele vastata. Mida aeg edasi, seda rohkem on neil funktsionaalset lugemist ja õigekirja. Minu arvates saab sellest eelkoolist ühtviisi hea ettevalmistuse nii matemaatikas kui eesti keeles.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:01; 20.02 08:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Soovitage eelkooli