Esileht Ilu ja tervis Soovitage elektrilist hambaharja

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soovitage elektrilist hambaharja

Postitas:

Milline on hea hambahari? Pole kunagi omanud aga mitmed hambaarstid on soovitanud ja nüüd mõtlengi, et ehk peaks ka ära proovima. Kõige rohkem huvitab kas neil hambaharjadel on kõigil harjased medium ( mulle isiklikult liiga kõva ) või saab valida ka softi või extra softi vahel? Ja kas puhastab ka siis paremini?
Telekas reklaamib mingit uut philips sonicare hambaharja, mida sellest arvata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen eluaeg olnud tihe hambaarsti külastaja, kuna hambad on tõesti kohutavad.
olen proovinud mitmeid hambaharju.
ütlen ausalt, et philipsil maksab nimi. sama või parema harja saab oral b-lt poole odavamalt.
mul on oral b pro 3000. hea hambahari. saab osta palju erinevaid otsikuid .
aga minuarust on kõigi nende elektriliste hambaharjade miinus see, et nad hambavahesid päris puhtaks kahjuks ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib kindlasti Philips rohkem kui OralB ja nimega pole sellel mingit pistmist. Philipsitel peab aku vastu tunduvalt kauem ja pesevad hambad puhtamaks. Ja selle kõige kallima Sonicare DiamondCleani, mis Eesti poodides tõesti 350 maksab, tellisin ma ühest välismaisest netipoest natuke rohkem kui 100 euro eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hea üks hambaari ikka olla saab? Minul nt ajab elektriline tagumisi hambaid harjates südame pahaks. Hambavahede jaoks on hambaniit tegelikult. Muidu- teeb puhtaks küll, aga kui aus olla, siis tegelikult ma ei tunne, et tavalise harjaga oluliselt viletsam oleks. (Aga tegelikult ma ju ei tea). See on muidugi mugav, et elektrilised nt töötavad täpselt 2 minutit, ise harjates kiputakse sageli aega ju vähendama (vähemalt mõned) ja seega saab ka tulemus kehvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage elektrilist hambaharja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.