Esileht Ilu ja tervis soovitage günekoloogi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: soovitage günekoloogi

Postitas:

Palun soovitage tarka, toredat ja kaasaegse väljaõppega günekoloogi. Mul on pidev jama seenega, kuid praegune naistearst ei tee mitte midagi peale käsimüügiravimite soovitamise. Lisaks on mul ka seljal vistrikud. Ma ei tea, kas see vistrikujama ja seen on omavahel seotud, äkki põhjustab seda vaskspiraal? Olen 35a. Või on mingi vanusest tingitud hormonaalne häire vms. Igasugused muud soovitused olen juba ammu ära katsetanud aga ikka juba peaaegu aasta olen pidevalt korduva seenerünnaku märklaud… :((( Tahaks, et üks arst mind korralikult uurida vaevuks. Kas peaks erasse minema? Kui palju selline uuring võiks maksta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli raseduse aeg ka probleeme seenega ja ka punnid ja muud asjad olid siis sellega seotud, arst kirjutas ikka retseptiga tupeküünlaid ja siiani pole peale raseduse 2 aastatt sellega enam probleeme olnud. Soovitan siis uue arsti endale vaadata ja vaata mis saab. Vaata mõne arsti nr välja ja helista kellegile teisele konsultatsiooniks, ehk annab nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaheta meest 😉 minul mõjus, ausalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel aitab, kui suhkur toidust täielikult välja jätta. Suhkur teatavasti toidab seent päris priskelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Fertilitases oma kaks aastat kestnud seene ja bakteriaalse vaginoosiga. Määrati plasmade uuring ja tuligi välja ureoplasma. Sõime mehega koos kuuri antibiootikume ja sain seenest lahti. Ole tänatud, dr. Peil! Uuringud olid kallid ja kahtlustan, et just sellepärast neid haigekassa rahade eest tegema ei kiputagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piimhappebakterite kuur. Suukaudne.
Soovit näit Biolattet, mida müüakse Herne tn ökopoes. Seal mitmeid erinevaid tooteid. Neil on ka põhjalik tutvustav raamatuke.

Aitab lihtsalt organismi tasakaalu paika saada ilma antibiotsita. Aga maksab ka ühtteist:((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis soovitage günekoloogi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.