Esileht Väikelaps Soovitage hambaarsti lapsele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Soovitage hambaarsti lapsele

Postitas:

Palun soovitage Tartus kannatlikku ja toredat hambaarsti 2-aastasele lapsele. Mõtlesin, et võiks hakata tasapisi teda hambaarstiga harjutama, aga kuna oleme Tartus alles vähe elanud, siis endal kogemus puudub, keda valida. Soovitatavalt Karlova, kesklinna piirkond. Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külli Tehvand, Tähe Hambakliinik- Käin oma 2a seal teiste soovitusel ja olen rahul:)Laps kes on paras kapriisne tegi isegi suu esimesel korral lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga super hambaarstid on Cardensis. Meie pere arst on seal dr. Kirsimägi. Algul käisin seal ainult lapsega, siis juba ise ja lõpuks kupatasin ka mehe tema juurde 😀 Sealsed arstid ongi spetsialiseerunud väikelaste hammastele ja oskavad imehästi lapsi hambaarsti külaskäigul juhendada ja rääkida.
Soovitan soojalt 🙂
http://www.cardens.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie käime ka Cardensis, arst on Anu Marrandi, kuid hetke on ta lapsega kodus. Teistega ka sea hea kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga Tartu Maxilla hambakliinikust dr.Kivilood. Väha hea, sõbralik, lahke, saab lastega super hästi hakkama. SOOVITAN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan oma hambaarsti, dr. Kati Kurul-Tihhanovi Med&Dentis. Asub Sangari majas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Aleksandri tn lõpus (Denslux?) dr. Triin Toomelit – super! Lisaks ei pahandanud ka registratuuritädi, kui laps seal edasi-tagasi ringi kõndis, kuni mul parandati hammast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 12:03; 28.02 12:05; 18.07 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan Aleksandri tn lõpus (Denslux?) dr. Triin Toomelit – super! Lisaks ei pahandanud ka registratuuritädi, kui laps seal edasi-tagasi ringi kõndis, kuni mul parandati hammast.[/tsitaat]

Dr soovitan siiski ka lapsele 🙂 Minu laps istus kenasti suu lahti seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 12:03; 28.02 12:05; 18.07 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan oma vana kommentaari, et dr Toomel oli super nii minu kui ka lapsega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 12:03; 28.02 12:05; 18.07 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Tähe Hambakliinikust Angelika Arand’dit. Olen lapsega seal käinud juba 8 aastat ja väga tore arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Soovitage hambaarsti lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.