Esileht Kodunurk Soovitage head ja kauapüsivat WC -sse õhu värskendajat

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Soovitage head ja kauapüsivat WC -sse õhu värskendajat

Postitas:

Soovitage tõeliselt head õhuvärskendajat WC-sse . Ma mõtlen mitte aerosoli vaid sellist mis seisks ikka mõne nädala hea lõhnaga. OLen proovinud neid lõhnalehti,mis käivad autodesse,need kaotavad nii ruttu lõhna. MIs oleks hea ja kaua püsiv?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole pesemises. Ma küsisin ,mis jätab hea ja meeldiva lõhna. Pesen ma üle päeviti . KÜSIMUS ON ÕHUVÄRSKENDAJAS,mitte koristamises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asi pole pesemises. Ma küsisin ,mis jätab hea ja meeldiva lõhna. Pesen ma üle päeviti . KÜSIMUS ON ÕHUVÄRSKENDAJAS,mitte koristamises.[/tsitaat]

No aga on ju pesemises asi, kui ilma \”värskendajata\” õhk värkse pole. Need värskendajad on ainult haisu peitmiseks ja tervislikkusest on ka asi kaugel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]sirtsu11 kirjutas:[/small]

No aga on ju pesemises asi, kui ilma \”värskendajata\” õhk värkse pole. Need värskendajad on ainult haisu peitmiseks ja tervislikkusest on ka asi kaugel…[/tsitaat]

Jah, pesemises ja selles, et meespere pissib ilmselt seistes? Või tõmmatakse vett lahtise kaanega? Mõlemal juhul pihustub aromaatseseid osakesi vääramatult ümbritsevatele pindadele. Kui nii, siis tulebki kas peale igat nende käiku küürida, lõhnaga leppida või seda peita proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on juba üle kuu aja sellised väikesed nagu ¸eleee pallikesed topsis, kuu ajaga on natuke vähenenud ja väga mõnus õrn lõhn on wc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

zelee pallid jah head. ma praegu kasutan apelsiniõli naturaalne ilmselt kuna looduspoest- tilgutan natuke vaibale ja ka potti kui pesen.

aga thnx selle info eest, et vett tõmmates peab olema kaan kinni, ise ma ei teadnud. pesen ka 1-2 korda nädalas ja on puhas kuid ikkagi mingi kerge lõhn mind häirib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ambi Pure (vist) omad on sellises läbipaistvas totsikus. Pisikesed pallid, läbipaistvad ja siis teine värv. Mul hetkel mingi roosade pallide (lille lõhn) variant. Jube hästi kestab ja ei häiri samas. Olen kasutanud ka sinakate pallidega, see selline klassikaline männi või midagi taolist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, pesemises ja selles, et meespere pissib ilmselt seistes? [/tsitaat]
Ära hakkab tüütama, et alati mehi süüdistatakse. Naine on sama suur või suuremgi pritsija, vahe on ainult piiskade asukohas.
On ka lõhnu, mis ei teki pesematusest või uriinist. Näiteks väikeses ruumis tekkiv umbsus või ventilatsiooni kaudu tulevad lõhnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim õhupuhastaja on riistapuu nimega aken.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Parim õhupuhastaja on riistapuu nimega aken.[/tsitaat]Paljudes kortermajades ei ole WCs ega vannitoas akent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhu saab värskeks ka tikku tõmmates. mul wc-s tikutoos selleks puhuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värskendajaid ja löhnu ei kasutata ainult selleks, et peita muid löhnu…
Vaid selleks, et on mõnus ja see on nagu osa sisustust. Ega sa löhnaõli ka ei kasuta selleks, et mingit haisu peita….. vöi ehk keegi kasutabki…
Pesukappides on eri löhn, magamistoas jälle eri, esikus kah…. Löhnad on nörgad, toimivad ka \”teraapiana\”. Näiteks magamistoas rosmariin, hea uni tuleb.

Vannitoas on endal hetkel Pentiki firma roosilõhn, (selline pudel kus on need pikad tikud).Loomulik ja hea löhn. Sobib ka wc’s kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Soovitage head ja kauapüsivat WC -sse õhu värskendajat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.