Esileht Ilu ja tervis Soovitage head juuksurit Tallinnas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Soovitage head juuksurit Tallinnas

Postitas:

Palun soovitage Tallinnas (või Harjumaa idasuunas) head juuksurit. Tahan lõigata soengu, mul on pikk kitsas nägu ja hetkel peaaegu pepuni kergelt lokkis juuksed (lokid algavad ca õlgadedest, juukseotsad on täitsa krussis, samas pea peal pole üldse lokke). Tahan soengut/värvi, mis muudaks nöo visuaalselt ümaramaks. Juuksur võiks aimata, kuidas mu lokid phe või teise soengu puhul reageerivad. Näiteks tukka, mida soovitatakse pikliku nöo puhul, ei saa ma lõigata, kuna see hoiab totaalselt omasoodu ja iga hommik sirgendada ma ka ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur Kati, kes töötab Pärnu mnt salongis, Hiiu pubi lähedal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lokid hakkavad õlgadest selle pärast, et pealaelt nad langevad allapoole, kuna juuksed pikad ja rasked.
visuaalselt annab teha nägu õige lõikusega ja õigete värvitoonide lisamisega näoäärtesse 🙂 selle asja nimi on kontuurimine.
https://www.google.ee/search?biw=1707&bih=827&tbm=isch&sa=1&q=long+face+hairstyle&oq=long+face+&gs_l=psy-ab.1.1.0i19k1l4.21516.25109.0.27146.19.15.0.0.0.0.85.891.14.15.0.dummy_maps_web_fallback…0…1.1.64.psy-ab..7.11.679.0..0j0i67k1.84.kG0AhIxWyig

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage head juuksurit Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.