Esileht Kodunurk Soovitage head keeduvorsti, mida kartulisalatile panna. Odav võiks ka olla…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Soovitage head keeduvorsti, mida kartulisalatile panna. Odav võiks ka olla…

Postitas:

kuigi see ei ole kõige olulisem:-) Olen näinud reklaami uue Rakvere keeduvorsti kohta, et palju liha sees jne. On keegi seda proovinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pane kartulisalatile enam üldse vorsti sisse. Milleks salati sisse veel vorsti kui tavaliselt pakutakse salati kõrvale niikuinii viinereid või muud lihast. Salatisse olen vahel pannud suitsuvorsi, see annab maitset ka aga tavaline keeduvorst kaob salati sisse lihtsalt öra, ja maitsetu asja kohta maksab liiga palju. Minu kaks kartulisalatit \”Värske kartulisalat, Kevadine\”: karul, sibul, värske kurk, värske tomat, paprika, keeduporgand, redist kui on, hapukoor, sool, pipar. \”kartulisalat munaga\”: kartul keedetud porgand, konservherned, mais, keedetud munad, marineeritud või hapukurk, sibul, hapukoor, majonees, sool, pipar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib saaremaa doktorivorst…mõnus suitsune maitse.
ja kui seda pole poes siis olen pannud vorsti \”lemmik\” naturaalsooles…ei mäleta, seda tootis, kuid on ka väga ok maitsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mulle meeldib saaremaa doktorivorst…mõnus suitsune maitse.
ja kui seda pole poes siis olen pannud vorsti \”lemmik\” naturaalsooles…ei mäleta, seda tootis, kuid on ka väga ok maitsega.[/tsitaat]Kui sulle vorsti maitse meeldib, mis sa siis sellest lõigud ja salati sisse ära segad?
Võta ja hammusta otsast ja naudi puhast maitset!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen Talleggi kanaviinereid.

Ja sellele, kes väitis, et NIIKUINII pakutakse salati kõrvale viinereid või lihakraami – ei käi see asi ikka NIIKUINII. See ikka iga inimese enda teha kuidas ja millega ta salatit sööb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mina panen kartulisalatiss eneid pitsakatte nime all müüdavaid vorsti- ja singikuubikuid, ükskõik mis sorti.

aga kui eriti head salatit tahan, siis küpsetan hoopis ahjus tüki liha ära ja panen seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta parem pisike tükk sinki. Natuke sinki juba annab väga hea maitse, palju parem maitse kui hunnik odavat maitsetut vorsti.
Kui ikka vorsti tahad siis osta tavalist suitsutatud ekeduvorsti, suitsumaitse on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere lastevorsti olengi enamjaolt salatisse pannud, ei tekita spetsiifilist kõrvalmaitset ja on üsna odav. Mina olen see, kes ei osta neid vorstitooteid, kus esimeseks koostisosaks on linnulihamass.Tunnen ka maitse järgi ära, kui keegi on salatisse valla või vot vorsti pannud, loomulikult ma ei hakka halvustama aga laveerin viisakalt söömisest kõrvale,maitsed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma paneks ka pigem tüki suitsusinki. Vöib ka väikese pekiga olla. Annab rohkem maitset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan piimavorsti. Suitsu- ja singimaitse mulle ei meeldi, rikub salati ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule meeldib \”kevadine\” eriti veel kui teha salat värske kurgiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina panen Talleggi kanaviinereid.

Ja sellele, kes väitis, et NIIKUINII pakutakse salati kõrvale viinereid või lihakraami – ei käi see asi ikka NIIKUINII. See ikka iga inimese enda teha kuidas ja millega ta salatit sööb.
[/tsitaat]

Ja mis siis ikka juhtub, kui ei pakutagi viinerit kõrvale ja salatis ka vorsti ei ole? Mis siis juhtub, ah? Minu meelest mitte midagi, kui üks lihakord elus vahele jääb.
Ma olen 100% esimese kommijaga nõus – see keeduvorsti salatisse lõikamine on lihtsalt raharaisk. Maitset seal ei tuvasta, sest tugevamaitselised ained (nagu hapukurk, majonees, sibul) tapavad selle roosa junni täiesti ära.
Minu soovitus oleks praeliha. Ei tule palju kallim, kui korralik tükk ahjus küpsetada, jääb veel niisamagi süüa ja võileiva peale järele.
Loomulikult palun teemaalgatajal mitte isiklikult võtta seda, et mina keeduvorstist midagi ei arva. Olen saanud salatit, kus öeldu järgi oli mingi tilliga vorst, ma ei mäleta enam tootjat. Kiideti kövasti, aga nagu öeldud – mina selle maitset üles ei leidnud. Ju ikka minu viga, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke vorst, mis kõlbab salatisse panna ja ei jäta ebameeldivat kõrvalmaitset on Saaremaa Lastevorst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Sikassaare sinki pannud, aga nõustun ka täiesti sellega, et ei pruugi sinna üldse mingit vorsti/sinki/liha panna. Sakslased teevad nii ja mulle meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen tavaliselt lastevorsti/ või doktorivorsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mingit vorsti kusagile, rikub salati. Teen kahte varianti: kui värske kurgiga, siis Sikasaare sink. Kui marineeritud kurgiga, siis iseküpsetatud praetükk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina panen kartulisalatiss eneid pitsakatte nime all müüdavaid vorsti- ja singikuubikuid, ükskõik mis sorti.
[/tsitaat]

Minu meelest on Nöo omad ainsad kindla peale minek. Olen üht-teist muud ka pruukinud, aga ei meeldi. Kui olen keeduvorsti pannud, siis tavaliselt Rakvere Lastevorsti. Külmast praelihast (sõnast \”praad\”, mitte \”praadimine\” mõistagi) kartulisalati sees ei arva midagi. Välja ei sülita, kui keegi sellega teinud on, aga ise küll ei pane. Kuid eks kartulisalat olegi selline asi, mida igaüks oma retsepti järgi teeb ja on valmis oma maitse-eelistusi peaaegu elu hinnaga kaitsma :D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere lastevorsti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Keeduvorstidest meeldib Rakvere Doktorivorst. Tekstuur on suht norm, sile ja tihke, mitte mingi pudi, nagu mõnel odavamal keeduvorstil.
Ma ei tea, aga millegi pärast need kõge lihasisaldusega tooted ei meeldi mulle. Olen pakkunud ka viilu maitsta oma koertele. Doktorivorst neile meeldib, kuid need kõrge lihasisaldusega tooted alstakse lihtsalt suust välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole eriline vorstifänn, aga ostsin prooviks Oskari piimavorsti, kuna pakend äratas tähelepanu. Ja üllatus oli suur. Täiesti mõistliku lihasisaldusega (vist 72%) ja maitselt meenus kohe lapsepõlves söödud piimavorst. Lisaks salatisse on ta ideaalne, kuna pole nö plöts, mida halb lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen kartulisalatisse keedusinki. Kindlasti koge ei odavat ega kallist keeduvorsti jahutoodete letist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Saaremaa Kevadine (ja soovitavalt suitsutamata). Mulle ka suitsumaitse ei meeldi salatis. Aga Kevadine vorst ja värske kurk on super!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Soovitage head keeduvorsti, mida kartulisalatile panna. Odav võiks ka olla…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.