Esileht Kodunurk Soovitage head kodukokka Tallinnas

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Soovitage head kodukokka Tallinnas

Postitas:

<p style=”text-align: right;”>

</p>

Oi kui tore et sa minu majandusliku seisu ja pangakontot ekraanist anonüümsest foorumist tead, irv. ma elan kõige kõrgema elustandardiga maas ja olen ka selle kodanik. Mu töö on panganduses ja suhtlen väga palju väga rikaste, ja väga tagasihoidlike inimestega. Tõeline rikkus ongi kui seda ei pea teistele ja endale välja panema, nouveau riched ongi väga põlatud, ka iseloomu pärast. Aga hea inimene eks sa siis ise ikka vaene oled (nii mõttelaadis kui ka pangakontol) kui niimoodi pead vastama ja enda väärtust anonüümses foorumis teiste kuklal tõstma!

Kuidagi jäi see kommentaar kahe silma vahele, aga aitäh hea nalja eest! ????????????

Eriti toredad olid need vastuolulused laused:

ma elan kõige kõrgema elustandardiga maas ja olen ka selle kodanik. Mu töö on panganduses ja suhtlen väga palju väga rikaste, ja väga tagasihoidlike inimestega.

Tõeline rikkus ongi kui seda ei pea teistele ja endale välja panema, nouveau riched ongi väga põlatud, ka iseloomu pärast. Aga hea inimene eks sa siis ise ikka vaene oled (nii mõttelaadis kui ka pangakontol) kui niimoodi pead vastama ja enda väärtust anonüümses foorumis teiste kuklal tõstma!

Rumalus (peale kirjavigade muidugi) ajab ikka nii upakile, et enam ise ka ei pane tähele, millist vastuolu ja piinlikku jaburust suust tuleb. Et kui sina fantaseerid, millises “maas” (????????????) sa ennast kuningannaks mõtled ja targutad lõppu, et “tõeliselt rikas” ei pea ennast anonüümses keskkonnas kiitma, siis see on ok, teise inimese puhul tuleb aga moralistina näppu viibutada, sest tõeliselt rikas istub toas kuss ja kannab tuvihalli kittelkleiti, et mitte kogemata rikas välja näha? Tõeliselt hea huumor!

Kui sa nüüd tähele panid, siis mina pole mitte poolt silpigi enne eelpool tsiteeritud õela käo ülbitsemist rahast rääkinud. Küll aga nendin, et kui vaja, jaksan maksta. Sina vihastusid ( Mind ajab jah vihale, kuidas TA nagu need uued rikkad rahaga uhkeldavad ja sellele inimesele viha täis vastab kuigi ei olnudki eriti jube vastus ja inimene rahast ei rääkinudki. Viisakalt teeninud raha rikkad inimesed ehk privaatkokka ei vajagi nt. ) igaks juhuks, lahterdasid mu meelevaldselt “uueks rikkaks” ning rahaga uhkeldajaks (!?).

Seda kõike tehes oma oletuste põhjal, kui mina teemaalgatajana polnud mitte mingit tasu välja pakkunudki! .

Lisaks kahtlustad, et minu raha pole “viisakalt” teenitud.

Lõpuks – aga sellest ma kirjutasin juba eelmises kommentaaris – väidad, et mina olevat alustanud ebaviisakat plärtsumist.

Ühesõnaga kogu su 7 kommentaari on segi ja vastuolulised ning väga-väga üleolevad. Põhjust ma ei tea, aga aiman.

Minu Eesti keel vigane ongi sest olen väliseestlane, selle peale oled mõelnud?

Sinu kommentaar

Ma ei ole kuskil mingist revolutsioonist kirjutanud. Tahan iseendale ja oma perele koju kokka. Sealjuures pole see sinu asi, mida me sööme.
Sul lõid silmad kilama ainult rahanumbreid välja mõeldes, mis paraku tekitas vist frustratsiooni, sest ma tõesti jaksan heale kokale 100€ kord maksta. Sinul seda võimalust ei ole ja see sind vihastabki.

See ülbus oleks igal pool maailmas rahaga lehvitamine ja uhklemine stiilis et mina saan lubada ja sina mitte ja see on rõve.

Terve see sinu teema siin on tegelikult juba üleüldse ülbe mõttelaadiga. Bolt ja wolt on reaalselt ja ökonoomselt sinu probleemi lahendanud, aga sina tahad inimest koju kes sulle kokaks, eks. Asi on ikka vähem meele järele toidu tegemises, kui mingi orja palkamiseks, keda kamandada saaks, arvan. Kõik normaalsed soovitused eirakse mingi jama põhjusega. Aga kui sa endale orja koju tahad, ja temale siis 100€ maksad, et ennast paremini tunda lase aga käia, vähemalt annad inimestele tööd. Kindlasti saab siis see kokk ka kuulda, kuidas tema silmad raha teenides kilama lähevad. Ja kui bolt ja wolt ei istu, siis eritellimusel toitu tellida lemmikrestoranist muidugi ka ei saa, sest siis ei saa ju koka ees ülbe olla, eksole ja teda ringi kamandada.

Sa oled ilmselt väga hea manipuleerija, et enda ülbet kommentaari kokale, kus inimene sinu arust ajas silmad kilama 100€ nähtes salgad, kui inimene oli sulle täitsa normaalselt vastanud. Asi on ikka ennast üles tõstmises mingi raha lehvitamisega ja mitte reaalses probleemis et kuidagi maitsvat toitu koju ei saaks (mis eriti Tallinnas kindlasti probleem ei ole!) Kuskil asulas saaks sellest probleemist veel kuidagi aru.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis salapärane maa see on, kus on kõige kõrgem elustandard? Switzerland?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kujutan ette, et pensionil olev normaalsete kokaoskustega tavaline üksik inimene võib sellise kaubaga küll nõus olla, kui söögi võib teha kord päevas (õhtusöök). Palgaks u 800 euri kuus+toiduainete hind. Gurmeekokka sellise palgaga ei saa. (800 seepärast, et nädalavahetustel on ka töö, seega puhata ja ära sõita ei saa.)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan iseendale ja oma perele koju kokka. Sealjuures pole see sinu asi, mida me sööme.
Sul lõid silmad kilama ainult rahanumbreid välja mõeldes, mis paraku tekitas vist frustratsiooni, sest ma tõesti jaksan heale kokale 100€ kord maksta.

Tundub, et mingi tädi on end anonüümses foorumis lausa Eestimaa kuningannaks ära mõelnud.
Aga mis seal siis ikka, mine pane oma makaron keema, hakkliha praadima ja tule reaalsusesse tagasi.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 13:47; 26.11 10:11; 26.11 16:51; 27.11 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kujutan ette, et pensionil olev normaalsete kokaoskustega tavaline üksik inimene võib sellise kaubaga küll nõus olla, kui söögi võib teha kord päevas (õhtusöök). Palgaks u 800 euri kuus+toiduainete hind. Gurmeekokka sellise palgaga ei saa. (800 seepärast, et nädalavahetustel on ka töö, seega puhata ja ära sõita ei saa.)

Kus ta nädalavahetusel töötab? Kellegi teise juures?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.11 18:22; 25.11 15:18; 25.11 15:22; 26.11 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mingi tädi on end anonüümses foorumis lausa Eestimaa kuningannaks ära mõelnud. Aga mis seal siis ikka, mine pane oma makaron keema, hakkliha praadima ja tule reaalsusesse tagasi.

Oot, kas 100.- hea teenuse eest maksta on tõesti palju? Mul käis tuntud kokk sünnipäeval kodus mulle ja sõbrannadele grillimas paar h koos tutvustamisega, selle hind oli 250.-

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.11 18:22; 25.11 15:18; 25.11 15:22; 26.11 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>

</p>

Oi kui tore et sa minu majandusliku seisu ja pangakontot ekraanist anonüümsest foorumist tead, irv. ma elan kõige kõrgema elustandardiga maas ja olen ka selle kodanik. Mu töö on panganduses ja suhtlen väga palju väga rikaste, ja väga tagasihoidlike inimestega. Tõeline rikkus ongi kui seda ei pea teistele ja endale välja panema, nouveau riched ongi väga põlatud, ka iseloomu pärast. Aga hea inimene eks sa siis ise ikka vaene oled (nii mõttelaadis kui ka pangakontol) kui niimoodi pead vastama ja enda väärtust anonüümses foorumis teiste kuklal tõstma!

Kuidagi jäi see kommentaar kahe silma vahele, aga aitäh hea nalja eest! ????????????

Eriti toredad olid need vastuolulused laused:

ma elan kõige kõrgema elustandardiga maas ja olen ka selle kodanik. Mu töö on panganduses ja suhtlen väga palju väga rikaste, ja väga tagasihoidlike inimestega.

Tõeline rikkus ongi kui seda ei pea teistele ja endale välja panema, nouveau riched ongi väga põlatud, ka iseloomu pärast. Aga hea inimene eks sa siis ise ikka vaene oled (nii mõttelaadis kui ka pangakontol) kui niimoodi pead vastama ja enda väärtust anonüümses foorumis teiste kuklal tõstma!

Rumalus (peale kirjavigade muidugi) ajab ikka nii upakile, et enam ise ka ei pane tähele, millist vastuolu ja piinlikku jaburust suust tuleb. Et kui sina fantaseerid, millises “maas” (????????????) sa ennast kuningannaks mõtled ja targutad lõppu, et “tõeliselt rikas” ei pea ennast anonüümses keskkonnas kiitma, siis see on ok, teise inimese puhul tuleb aga moralistina näppu viibutada, sest tõeliselt rikas istub toas kuss ja kannab tuvihalli kittelkleiti, et mitte kogemata rikas välja näha? Tõeliselt hea huumor!

Kui sa nüüd tähele panid, siis mina pole mitte poolt silpigi enne eelpool tsiteeritud õela käo ülbitsemist rahast rääkinud. Küll aga nendin, et kui vaja, jaksan maksta. Sina vihastusid ( Mind ajab jah vihale, kuidas TA nagu need uued rikkad rahaga uhkeldavad ja sellele inimesele viha täis vastab kuigi ei olnudki eriti jube vastus ja inimene rahast ei rääkinudki. Viisakalt teeninud raha rikkad inimesed ehk privaatkokka ei vajagi nt. ) igaks juhuks, lahterdasid mu meelevaldselt “uueks rikkaks” ning rahaga uhkeldajaks (!?).

Seda kõike tehes oma oletuste põhjal, kui mina teemaalgatajana polnud mitte mingit tasu välja pakkunudki! .

Lisaks kahtlustad, et minu raha pole “viisakalt” teenitud.

Lõpuks – aga sellest ma kirjutasin juba eelmises kommentaaris – väidad, et mina olevat alustanud ebaviisakat plärtsumist.

Ühesõnaga kogu su 7 kommentaari on segi ja vastuolulised ning väga-väga üleolevad. Põhjust ma ei tea, aga aiman.

Minu Eesti keel vigane ongi sest olen väliseestlane, selle peale oled mõelnud?

Sinu kommentaar

Ma ei ole kuskil mingist revolutsioonist kirjutanud. Tahan iseendale ja oma perele koju kokka. Sealjuures pole see sinu asi, mida me sööme.

Sul lõid silmad kilama ainult rahanumbreid välja mõeldes, mis paraku tekitas vist frustratsiooni, sest ma tõesti jaksan heale kokale 100€ kord maksta. Sinul seda võimalust ei ole ja see sind vihastabki.

See ülbus oleks igal pool maailmas rahaga lehvitamine ja uhklemine stiilis et mina saan lubada ja sina mitte ja see on rõve.

Terve see sinu teema siin on tegelikult juba üleüldse ülbe mõttelaadiga. Bolt ja wolt on reaalselt ja ökonoomselt sinu probleemi lahendanud, aga sina tahad inimest koju kes sulle kokaks, eks. Asi on ikka vähem meele järele toidu tegemises, kui mingi orja palkamiseks, keda kamandada saaks, arvan. Kõik normaalsed soovitused eirakse mingi jama põhjusega. Aga kui sa endale orja koju tahad, ja temale siis 100€ maksad, et ennast paremini tunda lase aga käia, vähemalt annad inimestele tööd. Kindlasti saab siis see kokk ka kuulda, kuidas tema silmad raha teenides kilama lähevad. Ja kui bolt ja wolt ei istu, siis eritellimusel toitu tellida lemmikrestoranist muidugi ka ei saa, sest siis ei saa ju koka ees ülbe olla, eksole ja teda ringi kamandada.

Sa oled ilmselt väga hea manipuleerija, et enda ülbet kommentaari kokale, kus inimene sinu arust ajas silmad kilama 100€ nähtes salgad, kui inimene oli sulle täitsa normaalselt vastanud. Asi on ikka ennast üles tõstmises mingi raha lehvitamisega ja mitte reaalses probleemis et kuidagi maitsvat toitu koju ei saaks (mis eriti Tallinnas kindlasti probleem ei ole!) Kuskil asulas saaks sellest probleemist veel kuidagi aru.

Issand! Sa oled päriselt olemas? ????????????????

Mine nüüd oma kõrge elustandardiga maasse (????) ja ära tule ennast siia rohkem ärritama. Soovitus, proua “väliseestlane” (loe: asulaelanik).

NB! Miks sa oma piinlikke vastuolusid ei taha kommenteerida?
Miks sa ei suuda välja raalida, kes tüli alustas?
Miks sa käid mul kannul ja ärritad iseennast? ????

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 21.11 14:51; 23.11 08:53; 24.11 07:54; 24.11 18:15; 24.11 18:19; 25.11 07:50; 25.11 07:54; 25.11 08:18; 25.11 23:44; 26.11 00:00; 27.11 15:02; 28.11 12:17; 28.11 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kujutan ette, et pensionil olev normaalsete kokaoskustega tavaline üksik inimene võib sellise kaubaga küll nõus olla, kui söögi võib teha kord päevas (õhtusöök). Palgaks u 800 euri kuus+toiduainete hind. Gurmeekokka sellise palgaga ei saa. (800 seepärast, et nädalavahetustel on ka töö, seega puhata ja ära sõita ei saa.)

Minu sooviks oli E-R, kord päevas õhtusöök. Nädalavahetused-pühad mitte, käime siis ise väljas söömaa. Nii ka kirjutasin ????

Sain soovitud inimese, alustab detsembris. Töötasu jätan siinkohal mainimata, sest see 8 x kirjutanud kägu läheb muidu lõhki. Enamgi veel – kuna ta on oletamise ja fantaseerimise meister, siis ajab ta MTA kodulehed umbe, sest ma pole ju oma raha “viisakalt” teeninud. Tema teab! Kõrge elustandardiga proua pankur ei saa lubada valskust (milles ta mind kahtlustab). Oma piinlikku lollust lõpetada aga ka ei saa, sest ma nii mõnusalt ärritan teda ja kohe on vaja vastama tulla (+ meilile kaebuseid saata ????).

Anna Plutus mõnele ka kuplialust rikkust! ????????

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 21.11 14:51; 23.11 08:53; 24.11 07:54; 24.11 18:15; 24.11 18:19; 25.11 07:50; 25.11 07:54; 25.11 08:18; 25.11 23:44; 26.11 00:00; 27.11 15:02; 28.11 12:17; 28.11 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna Plutus mõnele ka kuplialust rikkust! ????????

sulle oleks seda küll juurde vaja

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 12:44; 26.11 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB! Miks sa oma piinlikke vastuolusid ei taha kommenteerida?
Miks sa ei suuda välja raalida, kes tüli alustas?
Miks sa käid mul kannul ja ärritad iseennast? ????

Sest sa oled üsna selgelt läbinähtav valetaja.
Lisaks veel vaene.
Vaevalt, et endaga hästi toimetulev ja rahulolev inimene kuskil anonüümselt mingit roppröökurit mängimas käiks.
Ja püüaks iga hinna eest olematut tõestada.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 13:47; 26.11 10:11; 26.11 16:51; 27.11 08:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sest sa oled üsna selgelt läbinähtav valetaja. Lisaks veel vaene. Vaevalt, et endaga hästi toimetulev ja rahulolev inimene kuskil anonüümselt mingit roppröökurit mängimas käiks. Ja püüaks iga hinna eest olematut tõestada.

Perekoolis on arvamus, et rikkad siin ei käi ja kui käivad, siis peavad vait olema 😀 Ja kui oled miljokas, siis oled ka valetaja. Sest miljonär ei käiks perekoolis 😀 Püha lihtsameelsus.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.11 18:22; 25.11 15:18; 25.11 15:22; 26.11 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>

</p>

Oi kui tore et sa minu majandusliku seisu ja pangakontot ekraanist anonüümsest foorumist tead, irv. ma elan kõige kõrgema elustandardiga maas ja olen ka selle kodanik. Mu töö on panganduses ja suhtlen väga palju väga rikaste, ja väga tagasihoidlike inimestega. Tõeline rikkus ongi kui seda ei pea teistele ja endale välja panema, nouveau riched ongi väga põlatud, ka iseloomu pärast. Aga hea inimene eks sa siis ise ikka vaene oled (nii mõttelaadis kui ka pangakontol) kui niimoodi pead vastama ja enda väärtust anonüümses foorumis teiste kuklal tõstma!

Kuidagi jäi see kommentaar kahe silma vahele, aga aitäh hea nalja eest! ????????????

Eriti toredad olid need vastuolulused laused:

ma elan kõige kõrgema elustandardiga maas ja olen ka selle kodanik. Mu töö on panganduses ja suhtlen väga palju väga rikaste, ja väga tagasihoidlike inimestega.

Tõeline rikkus ongi kui seda ei pea teistele ja endale välja panema, nouveau riched ongi väga põlatud, ka iseloomu pärast. Aga hea inimene eks sa siis ise ikka vaene oled (nii mõttelaadis kui ka pangakontol) kui niimoodi pead vastama ja enda väärtust anonüümses foorumis teiste kuklal tõstma!

Rumalus (peale kirjavigade muidugi) ajab ikka nii upakile, et enam ise ka ei pane tähele, millist vastuolu ja piinlikku jaburust suust tuleb. Et kui sina fantaseerid, millises “maas” (????????????) sa ennast kuningannaks mõtled ja targutad lõppu, et “tõeliselt rikas” ei pea ennast anonüümses keskkonnas kiitma, siis see on ok, teise inimese puhul tuleb aga moralistina näppu viibutada, sest tõeliselt rikas istub toas kuss ja kannab tuvihalli kittelkleiti, et mitte kogemata rikas välja näha? Tõeliselt hea huumor!

Kui sa nüüd tähele panid, siis mina pole mitte poolt silpigi enne eelpool tsiteeritud õela käo ülbitsemist rahast rääkinud. Küll aga nendin, et kui vaja, jaksan maksta. Sina vihastusid ( Mind ajab jah vihale, kuidas TA nagu need uued rikkad rahaga uhkeldavad ja sellele inimesele viha täis vastab kuigi ei olnudki eriti jube vastus ja inimene rahast ei rääkinudki. Viisakalt teeninud raha rikkad inimesed ehk privaatkokka ei vajagi nt. ) igaks juhuks, lahterdasid mu meelevaldselt “uueks rikkaks” ning rahaga uhkeldajaks (!?).

Seda kõike tehes oma oletuste põhjal, kui mina teemaalgatajana polnud mitte mingit tasu välja pakkunudki! .

Lisaks kahtlustad, et minu raha pole “viisakalt” teenitud.

Lõpuks – aga sellest ma kirjutasin juba eelmises kommentaaris – väidad, et mina olevat alustanud ebaviisakat plärtsumist.

Ühesõnaga kogu su 7 kommentaari on segi ja vastuolulised ning väga-väga üleolevad. Põhjust ma ei tea, aga aiman.

Minu Eesti keel vigane ongi sest olen väliseestlane, selle peale oled mõelnud?

Sinu kommentaar

Ma ei ole kuskil mingist revolutsioonist kirjutanud. Tahan iseendale ja oma perele koju kokka. Sealjuures pole see sinu asi, mida me sööme.

Sul lõid silmad kilama ainult rahanumbreid välja mõeldes, mis paraku tekitas vist frustratsiooni, sest ma tõesti jaksan heale kokale 100€ kord maksta. Sinul seda võimalust ei ole ja see sind vihastabki.

See ülbus oleks igal pool maailmas rahaga lehvitamine ja uhklemine stiilis et mina saan lubada ja sina mitte ja see on rõve.

Terve see sinu teema siin on tegelikult juba üleüldse ülbe mõttelaadiga. Bolt ja wolt on reaalselt ja ökonoomselt sinu probleemi lahendanud, aga sina tahad inimest koju kes sulle kokaks, eks. Asi on ikka vähem meele järele toidu tegemises, kui mingi orja palkamiseks, keda kamandada saaks, arvan. Kõik normaalsed soovitused eirakse mingi jama põhjusega. Aga kui sa endale orja koju tahad, ja temale siis 100€ maksad, et ennast paremini tunda lase aga käia, vähemalt annad inimestele tööd. Kindlasti saab siis see kokk ka kuulda, kuidas tema silmad raha teenides kilama lähevad. Ja kui bolt ja wolt ei istu, siis eritellimusel toitu tellida lemmikrestoranist muidugi ka ei saa, sest siis ei saa ju koka ees ülbe olla, eksole ja teda ringi kamandada.

Sa oled ilmselt väga hea manipuleerija, et enda ülbet kommentaari kokale, kus inimene sinu arust ajas silmad kilama 100€ nähtes salgad, kui inimene oli sulle täitsa normaalselt vastanud. Asi on ikka ennast üles tõstmises mingi raha lehvitamisega ja mitte reaalses probleemis et kuidagi maitsvat toitu koju ei saaks (mis eriti Tallinnas kindlasti probleem ei ole!) Kuskil asulas saaks sellest probleemist veel kuidagi aru.

Lugupeetud väliseestlane ! Arvatavasti oled siis Eesti matsidel hetkel külas ? Sinu IP aadress on registreeritud Eestis ehk siis kuulub Eestis olevale arvutile 🙂

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.11 14:39; 24.11 14:42; 24.11 15:27; 24.11 16:30; 24.11 17:48; 26.11 15:23; 26.11 18:21; 26.11 18:46; 26.11 19:36; 27.11 12:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Lugupeetud väliseestlane ! Arvatavasti oled siis Eesti matsidel hetkel külas ?

Vaata, inimene, siis on kaks olulist asja:
1. Sinusugune, kel on juurdepääs foorumi kasutajate andmetele, ei TOHI siia midagi manitsevat postitada. Ega üldse sellega kõvatada.
2. Väliseestlane võib vabalt praegu Eestis koroonavangis istuda.

Aga üldiselt tegid end praegu üsna tõsiselt täis.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 13:47; 26.11 10:11; 26.11 16:51; 27.11 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on jah esiteks andmete väärkasutamine ja ka moderaatorid peaksid olema läbi vaadatud, kui siin mingi inimene kellel oma sõnul  ligipääs on, mingeid ip aadresse hakkab lugema ja postitama. Mis minusse puutub, see siia kodukoka teemasse ei puutu. Mis see siis teemale juurde annab? Aga asi mis siia teemasse kindlasti puutub, on et TA siis palgatud kodukokkadele ei hakka ütlema, kuidas koka silmad raha teenides kilavad ja siis kokal frustratsioon tekib, et ise ei saa 100€ eest kokka palgata, mis on veelgi iseenesest eriline naljanumber. See viimane TA segane jutt MTA’st tõestab tegelikult ka inimese iseloomu, mis siin terves teemas peegeldab.

Kas mingi vaene või rikas inimene või väliseestlane välismaal, väliseestlane, kes siin viibib, või Tallinlane või asula elanik seda üles tõstab, on tegelikult ükskõik.

/irony

Ah oot! Vaeste sõna loeb kindlasti vähem kui rikkurite oma! Eestlase sõna võrreldes väliseestlasega kindlasti ka! Kõige nõrgem sõna on siis kindlasti vaesel, eestlasel asulaelanikul. Tema juttu ei tasu üldse ju ära kuulda.

/irony off

No kohe arsaadav et niigusune liik inimesi bolti ei taha kasutada, ja siis endale selle vaese eestlase asulaelaniku endale kodukokaks err orjaks võtavad.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud väliseestlane ! Arvatavasti oled siis Eesti matsidel hetkel külas ?

Vaata, inimene, siis on kaks olulist asja:

1. Sinusugune, kel on juurdepääs foorumi kasutajate andmetele, ei TOHI siia midagi manitsevat postitada. Ega üldse sellega kõvatada.

2. Väliseestlane võib vabalt praegu Eestis koroonavangis istuda.

Aga üldiselt tegid end praegu üsna tõsiselt täis.

Antud foorumi andmete ja IP aadressi leidmisel ei ole midagi ühist. Sellist asja võiks ikka pheen üliharitud pangapreili teada. IP aadress saab ka siis leida kui oled suvalisse kohta sisenenud netimaailmas. Mine hari ennast ja häbene oma haritust ehk siis harimatust.

Miks ma kohe arvasin, et järgmine su postitus on *jah olen Eestis puhkusel* 🙂 🙂 🙂 Kaua siis siin kohutavas s..ta lepikus ka olla kannatad enne kui oma pheenele töökohale tagasihoidlike rikkuritega martiinisid jooma tõttad ?

Ei ma ei lõpeta seda teemat. Nii palju saab siin ühe kohtlase arvel nalja teha. Mida rohkem me hagu alla paneme seda mõnusamalt rohelisemaks sa lähed 🙂

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.11 14:39; 24.11 14:42; 24.11 15:27; 24.11 16:30; 24.11 17:48; 26.11 15:23; 26.11 18:21; 26.11 18:46; 26.11 19:36; 27.11 12:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ma ei lõpeta seda teemat. Nii palju saab siin ühe kohtlase arvel nalja teha. Mida rohkem me hagu alla paneme seda mõnusamalt rohelisemaks sa lähed ????

Sina oled ka kindlasti kõikide kodukokkade unistuste tööandja. NOT

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ei ma ei lõpeta seda teemat. Nii palju saab siin ühe kohtlase arvel nalja teha. Mida rohkem me hagu alla paneme seda mõnusamalt rohelisemaks sa lähed ????

</p>

<p style=”text-align: left;”>Sina oled ka kindlasti kõikide kodukokkade unistuste tööandja. NOT</p>

Mina ei ole kodukokka soovinud ja ei soovi ka, kokka soovis TA. 🙂 Segasin siia teemasse ennast ainult selle pärast et TA-d hakati sopaga loopima ainult selle tõttu, et ta soovib kokka ja tal on koka palkamiseks vahendid. Mõnel vaesel tigedikul ei mahtunud see hinge ! TA’d sõimati orjapidajaks jms. Minul käib kodus abiks koristaja (on olnud juba peaaegu 10 aastat minuga), minu pere ei pea teda orjaks, pigem on ta juba pereliige ja ma olen ülimalt tänulik talle ,et ta teeb mõistliku tasu eest minu kodus ära toimetused, mis mulle ei meeldi.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.11 14:39; 24.11 14:42; 24.11 15:27; 24.11 16:30; 24.11 17:48; 26.11 15:23; 26.11 18:21; 26.11 18:46; 26.11 19:36; 27.11 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ei ma ei lõpeta seda teemat. Nii palju saab siin ühe kohtlase arvel nalja teha. Mida rohkem me hagu alla paneme seda mõnusamalt rohelisemaks sa lähed ????

</p>

<p style=”text-align: left;”>Sina oled ka kindlasti kõikide kodukokkade unistuste tööandja. NOT</p>

Mina ei ole kodukokka soovinud ja ei soovi ka, kokka soovis TA. ???? Segasin siia teemasse ennast ainult selle pärast et TA-d hakati sopaga loopima ainult selle tõttu, et ta soovib kokka ja tal on koka palkamiseks vahendid. Mõnel vaesel tigedikul ei mahtunud see hinge ! TA’d sõimati orjapidajaks jms. Minul käib kodus abiks koristaja (on olnud juba peaaegu 10 aastat minuga), minu pere ei pea teda orjaks, pigem on ta juba pereliige ja ma olen ülimalt tänulik talle ,et ta teeb mõistliku tasu eest minu kodus ära toimetused, mis mulle ei meeldi.

Ja ma saan aru et kodukoka või ja eriti koristaja abilise võtmine on normaalne. Mõni inimene siin rääkis et võttis tippkoka sünnipäevaks, minu arust hea, ja kindlasti ka hea elamus. No ma ei olnud TA vastu, kuigi natuke imelik soov tundus, kuni siis see enda üles tõstmine tuli. Kas sa siis oled enda pereliigele-abilisele (kaasa arvatud potentsiaalsetele tööotsijatele nagu see kokk võib reaalselt olla) ka maininud, et tema endale seda koduabilist kindlasti ei saaks lubada ja et ta on selle peale kade ja vihane? Ma arvan et tööandjana on inimestel suur vastutus, ka inimlikult.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ei ma ei lõpeta seda teemat. Nii palju saab siin ühe kohtlase arvel nalja teha. Mida rohkem me hagu alla paneme seda mõnusamalt rohelisemaks sa lähed ????

</p>

<p style=”text-align: left;”>Sina oled ka kindlasti kõikide kodukokkade unistuste tööandja. NOT</p>

Mina ei ole kodukokka soovinud ja ei soovi ka, kokka soovis TA. ???? Segasin siia teemasse ennast ainult selle pärast et TA-d hakati sopaga loopima ainult selle tõttu, et ta soovib kokka ja tal on koka palkamiseks vahendid. Mõnel vaesel tigedikul ei mahtunud see hinge ! TA’d sõimati orjapidajaks jms. Minul käib kodus abiks koristaja (on olnud juba peaaegu 10 aastat minuga), minu pere ei pea teda orjaks, pigem on ta juba pereliige ja ma olen ülimalt tänulik talle ,et ta teeb mõistliku tasu eest minu kodus ära toimetused, mis mulle ei meeldi.

Ja ma saan aru et kodukoka või ja eriti koristaja abilise võtmine on normaalne. Mõni inimene siin rääkis et võttis tippkoka sünnipäevaks, minu arust hea, ja kindlasti ka hea elamus. No ma ei olnud TA vastu, kuigi natuke imelik soov tundus, kuni siis see enda üles tõstmine tuli. Kas sa siis oled enda pereliigele-abilisele (kaasa arvatud potentsiaalsetele tööotsijatele nagu see kokk võib reaalselt olla) ka maininud, et tema endale seda koduabilist kindlasti ei saaks lubada ja et ta on selle peale kade ja vihane? Ma arvan et tööandjana on inimestel suur vastutus, ka inimlikult.

Vabanda aga ma ei saa aru mida sa täpsemalt mõtlesid selle all, et ma peaksin oma koristajale ütlema *tsitaat ka maininud, et tema endale seda koduabilist kindlasti ei saaks lubada ja et ta on selle peale kade ja vihane * Minu koristaja töötab mitmes peres ja tema sissetulek on piisavalt suur, et teda mitte vaesuriks nimetada (ma ei tea tema ülejäänud klientide tunnihinnet aga kui keskmine arvutada siis kindlasti netos üle 1500 saab ta iga kuu). Pigem kutsun ma teda meie majapidajannaks ja meie koduhaldjaks, ma suhtun temasse ülima austusega ja kui keegi peaks tema kohta halvasti ütlema siis olen mina esimene kes teda kaitsma jookseb.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.11 14:39; 24.11 14:42; 24.11 15:27; 24.11 16:30; 24.11 17:48; 26.11 15:23; 26.11 18:21; 26.11 18:46; 26.11 19:36; 27.11 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Vabanda aga ma ei saa aru mida sa täpsemalt mõtlesid selle all, et ma peaksin oma koristajale ütlema *tsitaat ka maininud, et tema endale seda koduabilist kindlasti ei saaks lubada ja et ta on selle peale kade ja vihane * Minu koristaja töötab mitmes peres ja tema sissetulek on piisavalt suur, et teda mitte vaesuriks nimetada (ma ei tea tema ülejäänud klientide tunnihinnet aga kui keskmine arvutada siis kindlasti netos üle 1500 saab ta iga kuu). Pigem kutsun ma teda meie majapidajannaks ja meie koduhaldjaks, ma suhtun temasse ülima austusega ja kui keegi peaks tema kohta halvasti ütlema siis olen mina esimene kes teda kaitsma jookseb.

Reaalselt on igal potentsiaalsel tööandjal vastutus ja seda TA paraku ei näita. Tsitaat Sul lõid silmad kilama ainult rahanumbreid välja mõeldes, mis paraku tekitas vist frustratsiooni, sest ma tõesti jaksan heale kokale 100€ kord maksta. Sinul seda võimalust ei ole ja see sind vihastabki.

See et foorum on üks maailm ja reaalsus teine, kus ju inimestega täiesti teistmoodi käitutakse, ei lähe ikka minu arust korda, eriti kui ilmselt vaesed inimesed siin 2. klassi inimesed on, kelle arvamusega ju ei arvestata. Siis kipub see minu arust küll orjamise poole. Mõtle lihtsalt kui sinu tööandja sinu nina all uhkeldaks, et sina ju endale ferraarit/seda maja/mis iganes lubada ei saa, ja seega nagu mingi teise klassi inimene oleksid. Kindlasti on siis ikka väga tore töökoht, eks. Õnneks on enamasti edukad ja suuremad ettevõtjad suht kaine mõistusega, kahjuks eriti kodutöölistel seda õnne iga kord ei ole. Tasub lugeda nt. kodutööliste lugudest Inglismaal, kus koduabilised levinud on ja paraku on see tihtipeale tõesti orjamise piiril.

Ma pooldan igati tööandjat, kes inimesest kes tööl käib, lugu peab, ei mõnita, normaalset, elamisväärset tasu annab ja teda ära ei kasuta. Olgu siis kasvõi kodukokk.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud foorumi andmete ja IP aadressi leidmisel ei ole midagi ühist. Sellist asja võiks ikka pheen üliharitud pangapreili teada. IP aadress saab ka siis leida kui oled suvalisse kohta sisenenud netimaailmas. Mine hari ennast ja häbene oma haritust ehk siis harimatust.

Vabandage väljendust, aga sa tola ei saa enam oma suures vahutamises ise ka aru, kellega sa räägid?
Vaata kägude kellaaegu ja arene ise pisut, sa mõistuse surnuaed.

PS. Oma suures “arengutasemes” võid minu IP ka siia kirja panna.
Ah sa ei oskagi?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 13:47; 26.11 10:11; 26.11 16:51; 27.11 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud foorumi andmete ja IP aadressi leidmisel ei ole midagi ühist. Sellist asja võiks ikka pheen üliharitud pangapreili teada. IP aadress saab ka siis leida kui oled suvalisse kohta sisenenud netimaailmas. Mine hari ennast ja häbene oma haritust ehk siis harimatust.

Vabandage väljendust, aga sa tola ei saa enam oma suures vahutamises ise ka aru, kellega sa räägid?

Vaata kägude kellaaegu ja arene ise pisut, sa mõistuse surnuaed.

PS. Oma suures “arengutasemes” võid minu IP ka siia kirja panna.

Ah sa ei oskagi?

Miks ma peaks kellegi andmeid siia üles panema ? Või kellegi poolt esitatud väljakutsele reageerima ? Kui õige mees oled siis esine oma nime all mitte ära varja ennast anonüümsuse kilbi taha.

Ananüümselt julgevad kõik kaagutada aga kui on väikseimgi võimalus, et neid võidaks tuvastada siis on saba sorgus nagu vettinud kalkunil.

Olge siis julged ja esinege oma nime all.

Aga jah mõne kohta siin peaks küll netikonstaablile teatama, sest sellist räiget solvamist ja viha õhutamist peaks ju kuidagi tõkestama.

minu ettepanek – muuta selles foorumis osalemine nimeliseks ja nagu võluväel kaovad need roppröökurid ära ja normaalsed inimesed saavad siit oma küsimustele adekvaatseid vastuseid ilma et neid orjapidajateks, lollideks rikkuriteks jne. kutsutaks.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.11 14:39; 24.11 14:42; 24.11 15:27; 24.11 16:30; 24.11 17:48; 26.11 15:23; 26.11 18:21; 26.11 18:46; 26.11 19:36; 27.11 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See viimane TA segane jutt MTA’st tõestab tegelikult ka inimese iseloomu, mis siin terves teemas peegeldab.

Olen TA ehk teemaalgataja ja selgitan sulle nüüd väga rahulikult uuesti üle:

Mina tegin teema, et otsin kodukokka. Juhin tähelepanu, et makstavast töötasust v -ajast polnud juttugi. Vastupidi – ma küsin, et mis oleks mõistlik palk.  Nii. Käod käisid vastamas (sh sina, ja su esimene kommentaar oli ok).

Siis ilmus kägu, kes teatas halvustavalt, et mu teema on arulage ja et vähemalt 50€ peaks tasu olema ning et TEMA võtaks suisa 100€. Ta “põhjendas” seda sellega, et mina ei oskavat toorainet poest osta ja mu noad on nürid. Mitte mingit soovitust ta ei andnud.

Sellisele rünnakule vastasin mina temale arusaadavas keeles ehk et loomulikult võtsin sisse kaitsepositsiooni. Küsisin, et kaua ta kavatseb kokata, et “päev” maksaks tal 100€ ja lisasin, et kui asi on seda väärt, siis võin ka sellise summa maksta, sest mul on see võimalus.

Läks mööda aegu, kui ilmusid sina, kes väitsid, et MINA olevat alustanud ebaviisaka suhtlemisega. Edasi läks asi tõesti absurdseks, kuna see õnnetu 100€ SAI REAALSUSEKS, mitte ei olnud enam näide või tolle käo “a mina küsiks küll niisuguse summa”. See oli nüüd juba ka ühe käo arvates kindel palk, kes irvitas, et kas ma tõesti maksaksin kokale 3000€ kuus (seda, mida nädalavahetuste ja pühade kohta kirjutan, ta muidugi lugeda ei osanud).

Edasi hakkasid sina ennast üles kruttima, ajades fakte ja kägusid sassi ning süüdistades mind rahaga lehvitamises, manipuleerimises, orjapidamises ja lõpuks teadsid väita, et minu raha on “mitte viisakalt” teenitud. Selle peale ma mainisingi MTA-d, et mine ja kaeba siis – vaatame, kes lolliks jääb.

Samuti hakkasid sa kraaklema neljanda käoga, kritiseerides, et “tõeliselt rikas inimene” ei uhkelda enda rikkuse ja rahaga, minnes kohe iseendaga vastuollu, kuna saime kõik lugeda, kui udupeene keskkonna sina endale oled ümber mõelnud. Minu arvamus – luuletanud.

Jah, ma tõin kirjavead jutusse, sest minu arusaamise kohaselt peaks intelligentne ja haritud inimene elementaarset õigekirja valdama. Selle peale muutusid sa kohe väliseestlaseks. Ok. Saan aru, kui inimene on 50+ aastat mujal riigis elanud, kus puudub igasugune kontakt emakeelse suhtluskonnaga. Sinul ei puudu: sa loed Perekooli ja Eesti uudiseid, järelikult peaksid ka õigekirjaga kursis olema. Baas saadakse koolist; kui seal asi auklikuks jääb, siis arusaadav jah, et hiljem on kõik teised süüdi.

Ok, see las olla, ei puutu väga teemasse. Point oli see, et sa ajad siin fakte ja inimesi sassi, vihkad igaks juhuks mind ja oled kuri enda väljamõeldud lugude peale. See ei nõua nüüd kirjaoskust, küll aga veidi taipamist, et oleks ehk aeg  lõpetada ja oma eluga edasi minna.

Ma loodan, et sa said nüüd aru ja et mõnes teises teemas sa ei lenda kellelegi põhjuseta turja, kuna oled ise valesti aru saanud kes mida ütles. Keegi nentis siin, et on lapsik see “kes esimesena tegi”. Olen nõus – see ongi lapsik. Aga ma ei kavatse isegi anonüümselt leppida sellega, et üks kägu lihtsalt lampi tuleb süüdistama nagu mina oleksin esimesena kellellegi ebaviisakalt öelnud.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 21.11 14:51; 23.11 08:53; 24.11 07:54; 24.11 18:15; 24.11 18:19; 25.11 07:50; 25.11 07:54; 25.11 08:18; 25.11 23:44; 26.11 00:00; 27.11 15:02; 28.11 12:17; 28.11 15:50;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meil käib diplomeeritud kokk 5p nädalas E-R 9-18 kodus ja tasu on 7eur/h netos. Teeb süüa, hoiab kahte last, koristab jne. Tooraine tellimine ja menüüde koostamine on minu ülesanne, kuna see pole selle konkreetse koka tugevaim külg 🙂 Ka kõik retseptid pean ise välja otsima ja talle saatma. Toit ise tuleb välja, aga ideedest on puudus.
Tema erialal on praegu täielik tööpuudus ja sama tasu pakuti talle ka ühes Tallinna tipprestoranis. Meil ta suurema osa päevast saab istuda, töö pole nii intensiivne. 100eur päev oleks küll väga üle makstud, selle eest saab mingi tippkoka juba.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edasi hakkasid sina ennast üles kruttima, ajades fakte ja kägusid sassi ning süüdistades mind rahaga lehvitamises, manipuleerimises, orjapidamises ja lõpuks teadsid väita, et minu raha on “mitte viisakalt” teenitud.

Mina fakte ega kägusid sassi ei ajanud.

Minu point on, et tööandjana viisakas olla ja aru saada, et inimese palkamisega kaasneb vastutus. Ilmselt sinu iseloom nö mingit kriitikat ei kannata, ja seda tasub uuena tööandjana kindlasti arendada. Minu point, et kodukokka palkamine ei ole nagu mingi asja /köögimasina vms ostmine, kus enda iseloom ja käitumine ei loe, on vist kõigile siin selgeks tehtud ja ilmselt sellele keegi vastu ei hakka.

Aga nojah, hea on minu tausta kristiseerida, mis teemasse ei puutu. Miks ma üldse oma taustast rääkisin, on nagu sina mainisid, et minu kirjavigade kallal ei hakata õiendama, mis paraku perekoolis palju tehakse. Et sina minu tausta luuletamiseks pead, on mulle ükskõik. See, et vahepeal mind siis selleks vaeseks asulaelanikuks sõimati, kes sulle kokkama tuleb, tõestab veelkord minu eelmainitud punkti tööandja käitumise tähtsusest ja vastutusest.

Sinu raha teenimises mõtlesin rohkem seda, et sul ilmselt tööelus tööandjana kogemusi ei ole. Mitte viisakalt on ehk vale väljendus, vabandan.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu raha teenimises mõtlesin rohkem seda, et sul ilmselt tööelus tööandjana kogemusi ei ole. Mitte viisakalt on ehk vale väljendus, vabandan.

Vabanduse võtan vastu. Mis oletamistease puutub, siis see pole keelatud, nii et lase aga edasi. Igaks juhuks mainin, et vaata ümberringi – kas arvad, et kõik inimesed su ümber on siirad? See tähendab, et naeratav ülemus ei või kodus või internetis keegi muu olla? Sinu nipsakus ja halvustav suhtumine jääb tõenäoliselt samuti siia või kasutad sa taolist kõneviisi ka oma peenel töökohal? Novot, mis paneb sind siis arvama, et mina oma koka peale kisama hakkan?

Üks asi veel – mõtle Eesti palgatöö  ja siin anomaalseid summasid välja pakutud erakoka tasude loogilisusele. Ütlen uuesti novot: järelikult tuleb ikka ise tööandja olla (erinevalt sinust), et oma vajadusi rahuldada saaks. Kodune mittekokkamine on ju   minu valik, mitte sundolukord.

Taas näen, et loogika pole su tugevaim külg: teed ja räägid täpselt iseendale vastu. Milline firma vajaks loogikavaba töötajat?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 21.11 14:51; 23.11 08:53; 24.11 07:54; 24.11 18:15; 24.11 18:19; 25.11 07:50; 25.11 07:54; 25.11 08:18; 25.11 23:44; 26.11 00:00; 27.11 15:02; 28.11 12:17; 28.11 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kodune mittekokkamine on ju minu valik, mitte sundolukord.

Taas näen, et loogika pole su tugevaim külg: teed ja räägid täpselt iseendale vastu. Milline firma vajaks loogikavaba töötajat?

Ei tea kus mina nüüd endale ise vastu hakkasin aga OK.

Kõneviis oli siin terves teemas päris mitmel ära.

Mina kodus ka ei kokka, tellin pmst toitu koju. Mulle tuleb tunduvalt odavam tellides, enne kui hakkan toidupoed läbi kammima ja mingeid emotsioonioste teen pluss vaaritamise aja kokkuhoid. Kui kodukokk on ka veel lapsehoidja nagu kellegil siin teemas, siis on se kindlasti parem variant.

Aga igale enda asi, kuidas sellest vaaritamisest lahti saab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.11 11:11; 24.11 12:37; 24.11 14:48; 24.11 15:31; 24.11 17:03; 24.11 17:54; 24.11 18:20; 25.11 12:24; 26.11 18:00; 26.11 18:39; 26.11 19:00; 26.11 20:00; 28.11 11:05; 28.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala eest – las jääb! Ma ei viisti vaielda inimesega, kes oletab ja mõtleb asju  välja ning näeb vaid teistes vigu, mitte kordagi endas. Nii meeldiva ja tagasihoidliku iseloomuga inimene on muidugi parim valik tööandjale…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 21.11 14:51; 23.11 08:53; 24.11 07:54; 24.11 18:15; 24.11 18:19; 25.11 07:50; 25.11 07:54; 25.11 08:18; 25.11 23:44; 26.11 00:00; 27.11 15:02; 28.11 12:17; 28.11 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Kodunurk Soovitage head kodukokka Tallinnas