Esileht Kodunurk Soovitage head kohviuba

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Soovitage head kohviuba

Postitas:

Soovitage palun midagi head. Tahaks tugevat kreemist aga mitte kõrvetatud maitset- kahe pakiga juba alt läinud, üks hapu ja teine vesise maitsega, kuigi masin on päris hea.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 00:37; 20.08 01:05; 20.08 09:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Soovitage palun midagi head. Tahaks tugevat kreemist aga mitte kõrvetatud maitset- kahe pakiga juba alt läinud, üks hapu ja teine vesise maitsega, kuigi masin on päris hea.

Noo aga millistega alt oled läinud? Maitsed on ju erinevad. Mul näiteks savi kas on Jacobs või Lavazza . Kohv on kohv.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 00:53; 20.08 01:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luxust proovisin, mis kolleegile väga meeldis ja teise nimi ei meenu.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 00:37; 20.08 01:05; 20.08 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luxust proovisin, mis kolleegile väga meeldis ja teise nimi ei meenu.

Proovi siis Jacobsit. Või Lavazzat. Uued maitsed ja kindlasti meeldivad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 00:53; 20.08 01:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sa oled nõus maksma igapäevase kohvi eest? Tavapoodides müüdavatest on üsna hea kuldne Lavazza – Qualita Oro (seda saab netist palju odavamalt osta kui poodidest). Ma segan sinna hulka veidi šokolaadiube. Vähe, ainult kergeks nüansiks. Mu abikaasale meeldib kõige rohkem just neist ubadest tehtud espresso macchiato.
Oma õige kovisordi leidmiseks tasuks spets kohvipoodidest ube osta ja lõpuks see parim sort või kombinatsioon leida. Eks kõike saab ju varieerida ja katsetada, ei pea ju kohe kilosid korraga ostma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida nt Kohvisemust mingeid variante. 250 g pakkidega pole katsetamine teabmis kallis. Kukkus veidi reklaamina välja, aga toidupoest erinev valik ja igapäevaselt jäimegi kollase Caprissimo juurde. Meil oli tingimus, et peab nii piimaga kui mustalt hea olema. Siis belglaste Mano Mano on hästi hea veel, mis meenub, aga kallivõitu. Noh, enamikke kohvisid saab joodavaks, kui on viitsimist masina jahvatuse ja kangusega mängida. Väga abiks, kui on võimalik veel eeltõmbeaega muuta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja jah.
Alusta sellest mis masin ja mida proovinud oled. Mingi zinzino junniga ei saagi kohvi.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks vastab sellele kirjeldusele Best Beans`i Supreme: http://bestbeans.eu/
Nende Espressot polegi veel maitsenud, Classic jääb igavaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Illy.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, hea uba maksabki palju. Luxus ei maksa paljy..
Teiseks, soomlaste jaoks ongi uba midagi muud, kui muu maailma jaoks, seega soomes röstitud uba ei vaataks üldse.
Siis soovitaks vaadata, kas uba on araabika või robusta. Robustast pehmet kohvi ei saa, aga kõvemat sorti espressoks jälle ok.
Ja siis veel nt maitse. Nii Illy kui Lavazza on kvaliteetsed, aga üldiselt on vähe inimesi, kes neid mõlemaid jooks, ikka eelistatakse kas üht või teist. Mulle nt meeldib Lavazza.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 09:52; 20.08 14:28; 20.08 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, proovin siis esialgu jacobsi ja lavazza ära 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 00:37; 20.08 01:05; 20.08 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostame tartus karlova kohvist kohapealt röstitud ube. Peruu tume röst oma on hetkel lemmikuks saanud.

automaatse masinaga kasutasime peamiselt lavazza pruuni pakki, mida suht sageli soodsalt myydi, sekka kuldset, Punast ja sinist ka. Bestbeansi üks sort oli ka täitsa hea.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale tuleb selgeks teha kas sulle meeldib tugevalt röstitud või keskmine röst. Tugev röst ei tähenda veel kõrbenut, küll aga enamus odavaid ube just seda ongi.
https://kohvimasinad.ee/parimad-kohvioad/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun midagi head. Tahaks tugevat kreemist aga mitte kõrvetatud maitset- kahe pakiga juba alt läinud, üks hapu ja teine vesise maitsega, kuigi masin on päris hea.

hapu maitse saad, kui ubadest osad on (odavad) robusta oad, nt lavazza on arabica ja robusta segu, seega hapu. vali 100% arabica.
vesine maitse tõenäoliselt siis, kui teed liiga lahja kohvi. mulle üldiselt meeldib lahjem kohv ja kasutan masinal 1 oa kangust, kuid osade sortidega joon 2 oaga kohvi.

Palju sa oled nõus maksma igapäevase kohvi eest? Tavapoodides müüdavatest on üsna hea kuldne Lavazza – Qualita Oro (seda saab netist palju odavamalt osta kui poodidest). Ma segan sinna hulka veidi šokolaadiube. Vähe, ainult kergeks nüansiks. Mu abikaasale meeldib kõige rohkem just neist ubadest tehtud espresso macchiato.

täisautomaatse masina puhul ei soovitata neid maitseube üldse kasutada, rikuvad masinat

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:26; 20.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masin võib hea olla aga kui pole õieti seadistatud, siis pane sinna mistahes ube, ikka on halb kohvi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luxus ongi halb, Pauligi mõned oad ka. Ise ostan tavaliselt seda, mis soodukaga on. Jacobs, Lavazza on enam-vähem olnud. Kui midagi paremat tahan, ostan Illyt või mõnda väiketootja uba, Costarica uba näiteks on täitsa hea (Haba kohv).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks vastab sellele kirjeldusele Best Beans`i Supreme: http://bestbeans.eu/

Nende Espressot polegi veel maitsenud, Classic jääb igavaks.

Tahtsin just sama soovitama. Mina olen selle juurde pidama jäänud, kuna saab juua igas versioonis ning on täpselt paras maitse, midagi ei tungi esile, kõik tasakaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coffee People caffe crema (Columbia) on minu lemmik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://Www.teepood.eu on hea valik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun midagi head. Tahaks tugevat kreemist aga mitte kõrvetatud maitset- kahe pakiga juba alt läinud, üks hapu ja teine vesise maitsega, kuigi masin on päris hea.

hapu maitse saad, kui ubadest osad on (odavad) robusta oad, nt lavazza on arabica ja robusta segu, seega hapu. vali 100% arabica.

vesine maitse tõenäoliselt siis, kui teed liiga lahja kohvi. mulle üldiselt meeldib lahjem kohv ja kasutan masinal 1 oa kangust, kuid osade sortidega joon 2 oaga kohvi.

Palju sa oled nõus maksma igapäevase kohvi eest? Tavapoodides müüdavatest on üsna hea kuldne Lavazza – Qualita Oro (seda saab netist palju odavamalt osta kui poodidest). Ma segan sinna hulka veidi šokolaadiube. Vähe, ainult kergeks nüansiks. Mu abikaasale meeldib kõige rohkem just neist ubadest tehtud espresso macchiato.

täisautomaatse masina puhul ei soovitata neid maitseube üldse kasutada, rikuvad masinat

Kui tootja just ei valeta, on Lavazza 100% araabika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 09:52; 20.08 14:28; 20.08 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Eestis rööstitud OA http://ecr.ee/tooted

Eelistan nr 2 röstimistaset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coffee People caffe crema (Columbia) on minu lemmik.

guatemala on ka väga hea

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:26; 20.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masin võib hea olla aga kui pole õieti seadistatud, siis pane sinna mistahes ube, ikka on halb kohvi.

ÕIGESTI ja KOHV

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 16:49; 20.08 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tootja just ei valeta, on Lavazza 100% araabika.

Jumal hoidku! Neid Lavazzasid on niiiii palju erinevaid sorte ju.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 16:49; 20.08 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tootja just ei valeta, on Lavazza 100% araabika.

Jumal hoidku! Neid Lavazzasid on niiiii palju erinevaid sorte ju.

Jumal hoidku!!! Sa väitsid, et lavazza on araabika ja robusta segu. Nüüd on niiiii erinevad sordid.
Öelnud siis vähemalt, et on erinevad segud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 09:52; 20.08 14:28; 20.08 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coffee People caffe crema (Columbia) on minu lemmik.

Mu üks lemmik ka see sama. Ma väga palju ube proovinud.

Lemmikud caffee crema coffee people oma (parim) , saku läte grand kohviuba, OA oad.

Lavazza puhul on tihti neil poes kampaanias olevatest ubadest 40-60% robustat. Mulle ei meeldi need. Kindlasti neil ka mingeid versioone 100% araabika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oluline on jälgida, et oleks 100% arabica.
Lavazzal on (mul praegu kodus) selezione premium 100% arabica. Kohvisordi osakaal on alati pakil kirjas. Teine asi, mida jälgida, on röst! Tugevam röst=intensiivsem maitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle meeldib robusta maitse ja mõjub vähem teravalt ja pikemalt kui arabica.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, proovin siis esialgu jacobsi ja lavazza ära ????

Alusta punasest Lavazzast.????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl on Lavazza uba ja see on 3 aastaga nii rõvedaks muutunud juba, vastikult hapu.Tasuta saame tassi päevas juua. Pigem maksan baaris teenindajale, et ta mulle käpakohvi teeks.
Kodus kasutan vahetevahel Illy uba, aga kuna sel kirves hind siis enamasti Jacobsi crema uba.
Masin Philips.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk Soovitage head kohviuba