Esileht Ilu Soovitage head näokreemi!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Soovitage head näokreemi!

Postitas:
Kägu

Tere, kui keegi on väga rahul oma näokreemiga (kuni 50 euri), siis palun soovitage 🙂

Otsin niisutavat näokreemi, mis oleks tagasihoidliku lõhnaga ja niisutaks mõnusalt, aga ei jätaks nahka läikivaks. Samuti võiks olla vitamiine või muid vajalikke aineid 39-aastase naha jaoks. Nahk on aeg-ajalt kuivapoolne. Ma ei tea, kuidas kreemi valida, ehk keegi oskab enda head kreemi soovitada 🙂

 

Suur tänu!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka kuiva nahaga ja katsetanud igasugueid kreemd. Ja nüüd ma leidsin väga hea kreemi mida võin soovitada, see ei jäta läikivaks, ei lõhna väga ja niisutab suurepäraselt.
https://www.weleda.ee/product/a/almond-soothing-intensive-facial-cream

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filorga Hydra Filler

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumi ja D’difference’i tooted on väga head. Teadusliku taustaga, väga normaalse koostisega, eestimaised ja toimivad. Ma kasutan hetkel D’difference’i punetusevastast kreemi ja juba nädalaga oli toime näha, st mu nahk ei õheta iga asja peale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei jätnud D’ifference kahjuks erilist muljet.
Ise kasutan pigem Ordinary erinevaid seerumeid ja niisutusena suht lihtsat Clinique Dramatically Different Hydrating Jellyt. Meeldib selline konsistents ja et ei ummista poore.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, 38, kombineeritud nahaga – kasutan Tilk! Regenerate me kreemi. Neil ka kreemid kuivale nahale. Siiski on tal teatud spetsiifiline lõhn, kuna ei sisalda lõhnaaineid. On väga kerge tekstuuriga, mida mulle vaja just.

Öökreemi asemel hoopis kanepiseemneõli!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib apteegis müüdav La Roche-Posay sari. Olen aastaid kasutanud väga kalleid erinevate tootjate kreeme, kaasaarvatud spetsiaalseid ravivaid kreeme, aga nahk oli kogu aeg kuiv, tundlik, ärritunud ning lisaks läks punetus aina hullemaks. Nii üllatav kui see ka pole, sain ma abi lõpuks sellest kreemist:

https://www.apotheka.ee/la-roche-posay-effaclar-duo-iluvigu-parandav-kreem-uus-40ml-pmm0146436ee

Nüüd on mul väga pehme, ilusat tooni näonahk, täislikult kontrolli all näonahk, pole probleemi ei punetuse ega ärritusega ning tulemus on matt, mitte läkiv.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahatüüp? Mida sa kasutad puhastuseks, toonikuks, essensiks, seerumiks? Kas sul on kuiv või niiske õhk, ahjuküte või keskküte. Soojaks ilmaks või külmaks ilmaks? Päeva või öökreemi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldivad Madara kreemid. Mõnusa tagasihoidliku, loodusliku lõhnaga. Näiteks see Filorga Hydra Filler ei meeldinud. Lõhna ei mäleta, aga kui ma nüüd ei eksi, siis see oli geel, mitte kreem, ja geelid mulle üldse ei meeldi! Lumi kreem oli jälle kuidagi savine, liiga paks. Käesoleva aasta sees kasutasin veel üht kreemi, mis mulle väga meeldis, aga kahjuks ma ei mäleta enam brändi. Võis olla Clarins, aga võis olla ka Vichy … Ei välista ka midagi hoopis kolmandat.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks see Filorga Hydra Filler ei meeldinud. Lõhna ei mäleta, aga kui ma nüüd ei eksi, siis see oli geel, mitte kreem, ja geelid mulle üldse ei meeldi!

eksid küll, see on kreem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib apteegis müüdav La Roche-Posay sari. Olen aastaid kasutanud väga kalleid erinevate tootjate kreeme, kaasaarvatud spetsiaalseid ravivaid kreeme, aga nahk oli kogu aeg kuiv, tundlik, ärritunud ning lisaks läks punetus aina hullemaks. Nii üllatav kui see ka pole, sain ma abi lõpuks sellest kreemist: https://www.apotheka.ee/la-roche-posay-effaclar-duo-iluvigu-parandav-kreem-uus-40ml-pmm0146436ee Nüüd on mul väga pehme, ilusat tooni näonahk, täislikult kontrolli all näonahk, pole probleemi ei punetuse ega ärritusega ning tulemus on matt, mitte läkiv.

Kirjade järgi see on mõeldud rasusele nahale, aga ütled, et sobib hoopis kuivale?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan proovida klassikalist ümmarguses sinises plekk-karbis Nivea kreemi. Läksin mõni aeg tagasi reklaami ohvriks ja otsustasin ka naljaviluks proovida- kui ei sobi, kreemitan jalataldu. Algul tundus kreem odav, paks ja rasvane, kuid peagi sain selgeks, et tõesti ei olegi paremat, mis 55-aastase kuiva naha toidab, niisutab pikalt ja hoiab värskena. Eucerini sarja komplekt jäi selle kõrvale seisma.

https://sobranna.postimees.ee/7241806/tuline-vaidlus-kas-odav-nivea-kreem-silub-kortse-paremini-kui-kallid-ilutooted

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/93351517/ka-eestlaste-poolt-armastatud-paarieurone-kreem-on-viinud-rootslased-hordidena-kauplustesse-varusid-taiendama

 

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen väga rahul sellega.
Niisutab ja toidab, ei jää raske ja rasvane. Lõhn on väga eriline, veidi lagritsa moodi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, panin Dr. Hauschka kreemile vale lingi. See, mida kasutan, on see: https://www.loverte.com/et/dr-hauschka-regenerating-day-cream-40ml
See kõige lihtsam variant neist Regenerating sarja näokreemidest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan ka Dr Hauschka küdoonia-, melissi- ja roosikreeme (nii light kui tavaline). Aastakümneid kasutuses olnud ja muud ei taha! N40

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neutrogena Hydro Boost Aqua Creme.

https://www.neutrogena.de/gesichtspflege/aqua-creme

Vastab kõigile soovitud kriteeriumitele. Lõhna ei ole. Müüakse Eestis nt Selveris, ainult hind on kahjuks 15 eurot purk, samas kui arenenud Lääne-Euroopa riikides maksab purk 10 eurot. Kuna ma kasutan igapäevaselt ja purk on ainult 50 ml, siis muutub selline hinnavahe ruttu märgatavaks ja teeb meele mõruks.

NB! Peab olema just Aqua CREME. Samasuguses pakendis on ka Aqua Gel ja see on vastiku pealetükkiva lõhnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neutrogena Hydro Boost Aqua Creme.

https://www.neutrogena.de/gesichtspflege/aqua-creme

Vastab kõigile soovitud kriteeriumitele. Lõhna ei ole. Müüakse Eestis nt Selveris, ainult hind on kahjuks 15 eurot purk, samas kui arenenud Lääne-Euroopa riikides maksab purk 10 eurot. Kuna ma kasutan igapäevaselt ja purk on ainult 50 ml, siis muutub selline hinnavahe ruttu märgatavaks ja teeb meele mõruks.

NB! Peab olema just Aqua CREME. Samasuguses pakendis on ka Aqua Gel ja see on vastiku pealetükkiva lõhnaga.

Kunagi proovisin, kaks korda, ilge möks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan ka Dr Hauschka küdoonia-, melissi- ja roosikreeme (nii light kui tavaline). Aastakümneid kasutuses olnud ja muud ei taha! N40

Väga rasvased, olen mõnikord kasutanud külmal talvel päevskreemina.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan ka Dr Hauschka küdoonia-, melissi- ja roosikreeme (nii light kui tavaline). Aastakümneid kasutuses olnud ja muud ei taha! N40

Väga rasvased, olen mõnikord kasutanud külmal talvel päevskreemina.

On küll rasvased, aga kasutan ülivähe. Liiga kallis kraam, et palju panna. Lisaks ostan vastavalt aastaajale kreemi, talvel roosikreem, või light versioon- keskküte teeb naha kuivaks. Kevade poole küdoonia oma, sisaldab c-vitamiini, ühtlustab naha tooni. Suvel läheb melissi päevakreem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim, lennujaamast sain 45 euroga, poes on natuke üle 50ne

Lancome Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream 50ml

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MIZON Water Volume Ex Cream

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetkel olen vaimustunud Sensai absolute silk fluidist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neutrogena Hydro Boost Aqua Creme.

https://www.neutrogena.de/gesichtspflege/aqua-creme

Vastab kõigile soovitud kriteeriumitele. Lõhna ei ole. Müüakse Eestis nt Selveris, ainult hind on kahjuks 15 eurot purk, samas kui arenenud Lääne-Euroopa riikides maksab purk 10 eurot. Kuna ma kasutan igapäevaselt ja purk on ainult 50 ml, siis muutub selline hinnavahe ruttu märgatavaks ja teeb meele mõruks.

NB! Peab olema just Aqua CREME. Samasuguses pakendis on ka Aqua Gel ja see on vastiku pealetükkiva lõhnaga.

Kunagi proovisin, kaks korda, ilge möks.

Inimeste ootused kosmeetikatoodetele on muidugi erinevad. Aga isegi kui see sinu nahale ei sobinud, jääb arusaamatuks, kuidas saab väljendiga “ilge möks” iseloomustada lõhnatut kerge geelja koostisega toodet. Kui see kreem on ilge möks, siis milline on sinu arvates meeldiv näokreem? Vängelt lõhnastatud, paks ja õline?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui väljas on -20 C, siis jah, paks ja õline, siinmärgitud dr hauschka roosikreem nt. Huultele lausa vaseliini.

Praeguses ilmas on mul päevakreemiks cosrx õlivaba toode ja d’differenci mingi asi. Sobivad mõlemad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

D difference toodete promo ei mõista üldse. Olen erinevaid proovinud, kõik minema visanud lõpuks. Sothyse kreemid meeldivad, Image skincare kreemid meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle see d’difference sobib nt kevad-sügisel. Suvel ja talvel üldse mitte. Eks see keskkonna niiskus ja soojatase mängib oma rolli. Sõltub ka, mis muid tooteid kasutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuiv nahk, peale pesu kisub. Ostsin selle ja olen meeldivalt üllatunud https://www.rimi.ee/epood/ee/tooted/enesehooldustarbed/naohooldus/naokreemid/geel-kreem-garnier-hyaluronic-rose-50ml/p/7251094

õhk õrn lõhn ja niisutab hästi, mulle sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Testi võitja on ikkagi Nivea. Aga artikli lõpp on hea. Et võite ju panna, aga seda pole keegi kindlaks teinud kas ka kasu on 🙂

https://mood.ee/uudis/see-vahem-kui-kaks-eurot-maksev-toode-voitis-bbc-niisutavate-kreemide-testi/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle sinise Nivea kohta tehti kunagi ühes saates ka pimetest, üks naine kasutas mingit kallist brändikreemi ja teine seda topsikus Niveat. Ja lõpptulemus oli mõlemal lõpuks sama. Nii et selles mõttes jah, kui vaid visuaalne tähtis, siis käib Nivea küll. Mu ema ka ostis seda, kui me lapsed olime + mäletan, et peeglilaual seisis hiiglasuur tops vaseliiniga, mida huultele, kätele ja mujale määrida sai.

AGA nüüd ei määriks ma seda mitte mingi hinna eest oma nahale. Ega oma laste nahale. Tasub mõelda, miks see Nivea nii odav on. Vaadake koostist!

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigi kreemide puhul, mis sisaldavad petrolatum’it/mineral oil’i/cera microcristallina’t jms, on tegu ju põhimõtteliselt plastikuga! See on odav sisutäide, naftatööstuse jääkprodukt, mida on rafineeritud ja mida kosmeetikatööstus kopikate eest sisse ostab. See on nii viskoosseks muudetud, et on nahale kantav ja jätab mulje, et nahk on niisutatud ja särab tervisest. Johnsoni beebiõli on sama. Ja arvatavasti sisaldavad paljud ülal pakutud kreemid samamoodi mingis vormis vaseliini. Iroonia ongi selles, et kui keegi pakuks teile lahkelt sulaplastikut ja paluks seda näole määrida, siis te poleks arvatavasti ealeski nõus, on nii? Aga kui panna see plastik ilusasse purki, muuta selle nimi ja koostisainete nimekiri millekski eksootiliseks ja raskesti hääldatavaks ning müüa seda kalli raha eest, siis tormame me seda vabatahtlikult ostma.

On aeg olla vähe teadlikumad, naised! Bränd ei tähenda automaatselt ohutust ega kvaliteeti. Vaadake ikka koostist ka, enne kui midagi peale määrite.

Looduslikud õlid on tõhusad ja odavad. Miks on üldse vaja kogu seda keemiat peale kanda?!

P.S. Vaseliinipõhised tooted, k.a mineraalne beebiõli, on eriti kahjulikud poisslastele, just hormonaalsel tasemel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Ilu Soovitage head näokreemi!