Esileht Ilu Soovitage head näokreemi!

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Soovitage head näokreemi!

Postitas:
Kägu

Et looduslikul õlil pole keemilist koostist?

Õlid ummistavad poore. Kõik õlid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toon näidiseks ühe kreemi koostise.
Kes on asjas väga sees ja kursis: kas selles loetelus on mõni aine, mida tuleks pigem vältida?

Ingredients: Water\Aqua\Eau, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Hypnea Musciformis (Algae) Extract, Gelidiella Acerosa Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D’Orge, Padina Pavonica Thallus Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake, Sucrose, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Hydrolyzed Rice Extract, Sorbitol, Sodium Polyaspartate, Ppg-6-Decyltetradeceth-30, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol Dicaprate, Caprylyl Glycol, Trehalose, Polysorbate 80, Carbomer, Sodium Hydroxide, Hexylene Glycol, Citric Acid, Sodium Citrate, Disodium Edta, Phenoxyethanol <ILN44912>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea toode on, Clinique tooted ongi üldiselt väga kvaliteetsed.

https://www.skincarisma.com/ingredient-analyzer

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ülalmainitud Bis-Peg-18… on silikoon. Mina sinu asemel ei kasutaks kreemi – või ka nt juukseõli – kus silikoon on sisalduselt lausa 2. kohal. Vaata ise netist, mis on silikoonide funktsioon. Nt ewg.org on lihtne ja ülevaatlik.

Ja see, kes siin pahaseks sai – loomulikult on kõigel keemiline koostis. Ka sinul. Ja edasi? Sa said ju aru küll, mis tähenduses ma sõna “keemia” kasutasin.

Mina ei topi endale valimatult kõike suhu, miks ma peaksin siis enda naha puhul teisiti käituma? Ei tasu kurjaks saada, pigem võiks järele mõelda. Mingitele mogulitele ei lähe sa karvavõrdki korda, neid huvitab odav tootmine, et saadav kasum oleks võimalikult suur.

See on sinu keha, sinu tervis, sinu elu. Nii et igaüks võiks ja peaks iseenda heaolule mõtlema, keegi teine seda ju ei tee. Muidu asjad ei muutugi.

Aga lõpuks teeb igaüks nii nagu ise tahab. Ma üritan teadlikkust tõsta, eesmärk pole moraalitseda. Lihtsalt arvasin, et naisena võiksin ju teistele naistele nõu anda.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oma teadlikkuse tõstmisel jätsid märkimata, et õlid ummistavad poore, tekitavad ärritust ja mõnede puhul ei tohiks nad üldse UV valgust näha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ülalmainitud Bis-Peg-18… on silikoon. Mina sinu asemel ei kasutaks kreemi – või ka nt juukseõli – kus silikoon on sisalduselt lausa 2. kohal. Vaata ise netist, mis on silikoonide funktsioon. Nt ewg.org on lihtne ja ülevaatlik.

Ja see, kes siin pahaseks sai – loomulikult on kõigel keemiline koostis. Ka sinul. Ja edasi? Sa said ju aru küll, mis tähenduses ma sõna “keemia” kasutasin.

Mina ei topi endale valimatult kõike suhu, miks ma peaksin siis enda naha puhul teisiti käituma? Ei tasu kurjaks saada, pigem võiks järele mõelda. Mingitele mogulitele ei lähe sa karvavõrdki korda, neid huvitab odav tootmine, et saadav kasum oleks võimalikult suur.

See on sinu keha, sinu tervis, sinu elu. Nii et igaüks võiks ja peaks iseenda heaolule mõtlema, keegi teine seda ju ei tee. Muidu asjad ei muutugi.

Aga lõpuks teeb igaüks nii nagu ise tahab. Ma üritan teadlikkust tõsta, eesmärk pole moraalitseda. Lihtsalt arvasin, et naisena võiksin ju teistele naistele nõu anda.

Arvad, et kui pärast kahe pika moraalitseva, tänitava ja teisi naisi patroneeriva kommentaari kirjutamist paned lõppu lausekese, et eesmärk polnud moraalitseda, siis on kõik ok?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream
Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Ma olen tahtnud seda järgi proovida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Naftaproduktid, silikoonid…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Naftaproduktid, silikoonid…

Pane palun siia mõned nn puhtad kreemid,  mis naftat ja silikooni ei sisalda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Naftaproduktid, silikoonid…

Palun too välja, milline koostisosa on “naftaprodukt”?
Ja mis silikoonidel viga on? Enamustel meigi-nahahoolduse-juuste toodetel on silikoon sees, ka meditsiinis laialdaselt kasutusel ja see on nii põhjusega. Ei maksa levitada hirmu, et silikoon=paha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Naftaproduktid, silikoonid…

Palun too välja, milline koostisosa on “naftaprodukt”?

Ja mis silikoonidel viga on? Enamustel meigi-nahahoolduse-juuste toodetel on silikoon sees, ka meditsiinis laialdaselt kasutusel ja see on nii põhjusega. Ei maksa levitada hirmu, et silikoon=paha.

Propüleenglükool ja butüleenglükool

Silikoonid on lihtsalt mingid mõnusat libedat tunnet tekitavad fillerid. Mis kasu sinu nahk või juuksed silikoonidest saavad? Peale selle, et sul tekib lühiajaliselt võlts sileduse tunne. Lisaks on nad veega raskesti eemaldatavad ning juustele mõjuvad neile ladestunud silikoonid ajapikku hoopis haprakstegevalt.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Naftaproduktid, silikoonid…

Pane palun siia mõned nn puhtad kreemid, mis naftat ja silikooni ei sisalda.

Ma eespool juba linkisin Dr. Hauschkat

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib see, luba kolmas purk läheb: https://www.holikaholika.ee/kreemid/769-naokreem-good-cera-super-ceramide-cream

Maheda lõhnaga, ei jäta vastikut kihti ja sobib minu kuivapoolse nahaga.

Naftaproduktid, silikoonid…

Palun too välja, milline koostisosa on “naftaprodukt”?

Ja mis silikoonidel viga on? Enamustel meigi-nahahoolduse-juuste toodetel on silikoon sees, ka meditsiinis laialdaselt kasutusel ja see on nii põhjusega. Ei maksa levitada hirmu, et silikoon=paha.

Propüleenglükool ja butüleenglükool

Silikoonid on lihtsalt mingid mõnusat libedat tunnet tekitavad fillerid. Mis kasu sinu nahk või juuksed silikoonidest saavad? Peale selle, et sul tekib lühiajaliselt võlts sileduse tunne. Lisaks on nad veega raskesti eemaldatavad ning juustele mõjuvad neile ladestunud silikoonid ajapikku hoopis haprakstegevalt.

Esiteks: Silikoone on palju erinevaid, vees lahustuvad ja mittelahustuvad. Polümeerid, väiksed silioonid, funktsionaalne silikoon jne. Neid on palju erinevaid tüüpe ja samuti toimivad nad erinevalt, üldistada ja kõiki ühte patta panna ei maksa.

Silikoon on hüpoallergeenne, mittekomedogeenne ja ei ärrita nahka (va erijuhud, kus ollakse selelle allergiline). Seda kasutatakse meditsiinis haavade raviks ja armide vähendamiseks, laseb nahal hingata.
Nüüd tulles juuksehoolduse juurde. Katsetasin pikalt CG meetodit, mille puhul on silikoonid, sulfaadid, parabeenid shampoonides, palsamites välistatud. Lõpuks andsin alla, sest ei saanud soovitud tulemust ja pöördusin tagasi silikoone ja sisaldavate toodete juurde, sest mulle sobivad need paremini ja juuksed on igatpidi tervemad, säravamad, lihtsamini käsitletavad ja pehmed.

Mida ma kokkuvõtteks öelda tahan – Uurige selle teema kohta ja otsustage ise oma kogemuse põhjal, kas soovite silikooni vältida või leiate sellest kasu. Looduslik ei võrdu ohutu, nagu ka sünteetiline pole alati ohtlik. Kui ei taha, ära kasuta – valik on sinu. Aga jutt, et ainuke kasu on “võlts sileduse tunne” väga ei päde.

Lugemist: https://labmuffin.com/silicone-mythbusting-with-video/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks: Silikoone on palju erinevaid, vees lahustuvad ja mittelahustuvad. Polümeerid, väiksed silioonid, funktsionaalne silikoon jne. Neid on palju erinevaid tüüpe ja samuti toimivad nad erinevalt, üldistada ja kõiki ühte patta panna ei maksa.

Silikoon on hüpoallergeenne, mittekomedogeenne ja ei ärrita nahka (va erijuhud, kus ollakse selelle allergiline). Seda kasutatakse meditsiinis haavade raviks ja armide vähendamiseks, laseb nahal hingata.

Midagi kasulikku nad su näonahale ei tee, pigem takistavad neil muudel kreemis leiduvatel kasulikel ainetel nahka imenduda.

Nüüd tulles juuksehoolduse juurde. Katsetasin pikalt CG meetodit, mille puhul on silikoonid, sulfaadid, parabeenid shampoonides, palsamites välistatud. Lõpuks andsin alla, sest ei saanud soovitud tulemust ja pöördusin tagasi silikoone ja sisaldavate toodete juurde, sest mulle sobivad need paremini ja juuksed on igatpidi tervemad, säravamad, lihtsamini käsitletavad ja pehmed.

Ma ei tea, misasi on CG meetod, aga kui sa oled oma juuksed värvimisega/blondeerimisega pekki keeranud, siis sa neid tõesti terveks ei saa ja silikooniga neile mingigi loomuliku juukse sarnase libeduse andmine võib meeldiv tunduda. Mul on pikad paksud töötlemata juuksed ja saan nad ilma silikoonideta väga vabalt hooldatud.
Vastupidi, kasutades silikoonidega hooldustooteid, sain kuivad ja katkevad juukseotsad.

Mida ma kokkuvõtteks öelda tahan – Uurige selle teema kohta ja otsustage ise oma kogemuse põhjal, kas soovite silikooni vältida või leiate sellest kasu. Looduslik ei võrdu ohutu, nagu ka sünteetiline pole alati ohtlik. Kui ei taha, ära kasuta – valik on sinu. Aga jutt, et ainuke kasu on “võlts sileduse tunne” väga ei päde.

Ma muide räägingi enda kogemusest. Ma ei ole öelnud, et silikoonid on ohtlikud. Ma väidan, et need ei anna su nahale ega juustele midagi peale sellesama hetkelise võltssileduse tunde. Või arvad, et silikoonidel põhinevad meigipraimerid teevad ka su enda naha sekundiga beebisiledaks?

Kui su juustele neist silikoonidega palsamitest/maskidest mingi tegelik kasu oleks, siis kestaks see mõnus siledus ka pärast järgmist pesu ilma selle silikoonitooteta. Aga ei kesta, juuksed on nagu takud ja sa määrid neile lihtsalt uue doosi silikooni peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et kui pärast kahe pika moraalitseva, tänitava ja teisi naisi patroneeriva kommentaari kirjutamist paned lõppu lausekese, et eesmärk polnud moraalitseda, siis on kõik ok?

Küll sina oled ikka kuri. Ei osanud arvata, et tänitan või suhtun teistesse üleolevalt. Tahtsin aidata. Aga nagu ma ütlesin – lõppeks teeb igaüks oma otsused ise. Ega kõige pärast ei jaksagi muretseda, täitsa mõistetav.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma polnud mitu aastat Lumene tooteid ostnud, aga hiljuti ostsin selle: https://www.loverte.com/et/lumene-lumo-nordic-bloom-anti-wrinkle-firm-day-moisturizer-50ml (panin suvalise lingi, mis seda kreemi guugeldades ette viskas, seda müüakse mujal ka).

Olen väga rahul, imendub kiiresti, nahk tundub ühtlasem, ei kuiva enam nii kiiresti päeva jooksul.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin eespool oli Dr Hauschkast juttu. Ostsin endale prooviks selle ja olen nüüd ca 2 ndl kasutanud. Täitsa meeldib, teeb näonaha tõesti värskemaks. Lõhn muidugi eht-hauschkalikult vänge, aga olen sellega nüüdseks harjunud.
Kuna toonitud kreem, siis vbl väga heledale kahvatule nahale ei julge soovitada, kuigi on öeldud, et sobib igale. Minul on selline hele-keskmine nahatoon, mulle sobib. Väga kuivale nahale võib ka olla ebapiisava niisutusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ühte Bonmerite kreeni kasutanud juba aasta kindlasti. Üllatas oma kergusega,  aga samas niisutab mõnusalt. Ja tal ei ole mingit tugevat lõhna. Mees ka vahel kasutab seda

https://bonmerite.com/toode/vananemisvastane-naokreem-hualuroonhappega/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin eespool oli Dr Hauschkast juttu. Ostsin endale prooviks selle ja olen nüüd ca 2 ndl kasutanud. Täitsa meeldib, teeb näonaha tõesti värskemaks. Lõhn muidugi eht-hauschkalikult vänge, aga olen sellega nüüdseks harjunud.

Kuna toonitud kreem, siis vbl väga heledale kahvatule nahale ei julge soovitada, kuigi on öeldud, et sobib igale. Minul on selline hele-keskmine nahatoon, mulle sobib. Väga kuivale nahale võib ka olla ebapiisava niisutusega.

Lisan veel, et selle kreemi üks plusse on minu jaoks see, et jumestuskreemi pole enam vajagi või vaja ainult minimaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tule meile, anname nõu) http://proage.ee/?utm_source=instagram&utm_medium=cpc&utm_campaign=forum&utm_content=perekool

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Ilu Soovitage head näokreemi!