Esileht Kodunurk soovitage head panni

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: soovitage head panni

Postitas:

Home and Gourmet´s pakkumine – too vana pann meile, saad Tefali 50% soodsamalt – kas keegi on ostnud? Kas seal on mingid vanad pannid(??) või samasugused nagu nt Prismas? Kas hind seal on tõesti pooel odavam (või on alghind poole suurem) – miks peaks keegi siis kusagilt mujalt veel ostma?
VÕi on veel mingi teine pann, mis on Tefalist parem?
Lapsega lihtsalt ei jaksa kammida neid poode 🙂

TÄnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama jama, vana pann on oma elu ära elanud ja ma pole suutnud viimase 2 kuu jooksul uut panni valida. Ei tea mida võtta lihtsalt:(

Samas tahan lähiajal osta keraamilise pliidi, hetkel tavaline elektripliit, nii et pean vist vaatama paksu põhjaga panni.

Mul ka see \”too vana pann, saad -50%\” meelde jäänd aga tavaliselt selliste reklaamide puhul keevitatakse nn alghinnale see 50% kõigepealt otsa et siis suure suuga see alla hinnata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 09:18; 31.01 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin äsja oma elu esimese malmpanni. No tõesti on hea tükk, mingid teflonpannid ei saa sellele lähedalegi. Viimati ostsin 2 Hackmanni kallist teflonpanni ja paari aastaga läksid need räbalaks sest pesin neid nõudepesumasinas. Ja kui niikuinii pean käsitsi pesema siis olgu parem juba malmpann. Ja teate kui häid pannkooke tuleb sellega, fantastiline!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 09:22; 31.01 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin äsja oma elu esimese malmpanni. No tõesti on hea tükk, mingid teflonpannid ei saa sellele lähedalegi. Viimati ostsin 2 Hackmanni kallist teflonpanni ja paari aastaga läksid need räbalaks sest pesin neid nõudepesumasinas. Ja kui niikuinii pean käsitsi pesema siis olgu parem juba malmpann. Ja teate kui häid pannkooke tuleb sellega, fantastiline! [/tsitaat]

Räägi palun hinnaklassist ning malmpann on ju paksu põhjaga, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 09:18; 31.01 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Räägi palun hinnaklassist ning malmpann on ju paksu põhjaga, eks?[/tsitaat]

Malmpann on jah paks ja väga raske. Hind ei olnudki midagi metsikut, kui ma õieti mäletan siis Stockmannist nii 40 euroga sain. Aga malmpanni pesuvahendiga pesta ei tohi (nõudepesumasinas ka mitte) sest sinna peab rasv sisse jääma. Noh, täiesti tavaline vanaaegne pann on see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 09:22; 31.01 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul suri pann ära ja üle-eelmisel aastal vahetasin seal home and gourmet poes ära. Enne võrdlesin hindu, sain nõks soodsamalt küll, kuigi ei ütleks, et poole hinnaga. Viisin tefali sain samasuguse tefali vastu. Valida ei saa kõikide pannide vahel vaid mõned, aga siiski need raskemad. Kui mul see pann ära sureb ja uut vaja, loodan ka sarnast pakkumist leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on scanpan, terasest. Pese kuidas tahad, paks põhi on ka, samuti Stockist ostetud maksis 600 eeq kanti. Enne seda oli aasta ja panna, aasta ja pann.
Eks see terasest panna tahab paari nõksu 🙂 Alguses suutsime muna ja paar korda ka pannkoogid sinna külge kõrvetada :p, aga nüüd juba läheb ludinal.
See pann tuleb enne küpsetama hakkamist kuumaks ajada (näiteks 7 võimsusega) ja siis kuumus maha keerata (6 peale) ning meelepärast praadida. Lisaks võib seda panni ahju panna ning kahvliga torkida, pesuvahendiga pesta, rooste ka ei lähe jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka vahetasin juba aasta tagasi vist seal panni välja , aga valida annavad nad sells -50% eest ikka suhteliselt nigelaid panne .Minu pannil teflon juba kirmendab 🙁 ja ma ei kraabi seda küürimisharjaga ning nõudepesumasinat mul pole .Olen ise ka mõelnud tavalist malmi proovida,sest ei taha enam seda teflonit sisse süüa . Aga selle malmiga jah see lugu,et peab õppima seda õigesti kasutama .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin sealt ühe paksu põhjaga teflonpanni, mis ei kõlba kuskile. Ei pruunista absoluutselt mitte midagi ja on nii suur, et ka kõige suurem küpsetusala katab vaid poole pannist. Malmist haudepott läheb küll keraamilisel pliidil kuumaks, ka ju paksu põhjaga, aga vot see va teflon jääb ikka leigeks. Krõbedaks selle panniga asju ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk soovitage head panni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.