Esileht Ilu ja tervis Soovitage head perearsti Tln.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soovitage head perearsti Tln.

Postitas:
Kägu

Tere. Kolisin Tallinna ja otsin siin uut perearsti. Palun soovitage kedagi head kesklinna piirkonnas nooremat arsti?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju headel arstidel kohti nimekirjas. Loetle meile arstid, kellel kohti on, küll siis anname tagasisidet nende kohta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See käib teistpidi – vt kas keegi üldse võtaks ja siis vali neist kõige talutavam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaata kelle nimekirjas vabu kohti on üldsegi

https://www.terviseamet.ee/et/tervishoid/inimesele/perearsti-valimine-ja-vahetamine

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ühe keskuse hingekirjas olnud nii 15 a. Selle aja peale on vahetunud arst 5 korda. Ja tegelikult käin selle juures, kes vaba.

Nüüd kolib ametlik perearst üldse Haaberstist Koplisse.

Sa lähed sinna, kuhu saad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaata kelle nimekirjas vabu kohti on üldsegi

https://www.terviseamet.ee/et/tervishoid/inimesele/perearsti-valimine-ja-vahetamine

Isegi kui kohti on siis ei tähenda, et võetakse. Paljudel on vabad kohad broneeritud patsientide tulevastele lastele.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kui kohti on siis ei tähenda, et võetakse. Paljudel on vabad kohad broneeritud patsientide tulevastele lastele.

Minu perearsti nimekirjas Tallinna kesklinnas on umbes 2/3 kohtadest täidetud. Lapsed olid samas perearstikeskuses, aga teise arsti nimekirjas (nende kunagine lastearst, kes perearstiks ümber kvalifitseerus). Kui laste perearst oma nimekirjast loobus, siis korraldati sellele avalik konkurss, võitis teises kesklinna servas oleva perearstikeskus. Soovisin lapsed vanasse perearstikeskusesse nimekirja panna, algul öeldi ära, et nemad rohkem ei võta, aga et lapsed olid sel ajal alaealised, siis lõpuks minuga sama perearsti nimekirja nad said.

No ma väga ei usu, et enamus nimekirjast sünnitamisealised noored naised olid, et koguni 1/3 nimekirjast peaks nende kohe-kohe sündivatele lastele broneerima.

Tegelikult ma soovitaks soovitud perearstikeskusesse lihtsalt avaldus teha kui seal vabu kohti on, siis peavad nad tagasilükkamist kuidagi põhjendama. Kui helistama hakkad, siis nad saavad kohe öelda, et kedagi uut vastu ei võeta ja siis oleks juba veidi nõme ikkagi avaldus teha, saad juba ette negatiivse maine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kui kohti on siis ei tähenda, et võetakse. Paljudel on vabad kohad broneeritud patsientide tulevastele lastele.

Minu perearsti nimekirjas Tallinna kesklinnas on umbes 2/3 kohtadest täidetud. Lapsed olid samas perearstikeskuses, aga teise arsti nimekirjas (nende kunagine lastearst, kes perearstiks ümber kvalifitseerus). Kui laste perearst oma nimekirjast loobus, siis korraldati sellele avalik konkurss, võitis teises kesklinna servas oleva perearstikeskus. Soovisin lapsed vanasse perearstikeskusesse nimekirja panna, algul öeldi ära, et nemad rohkem ei võta, aga et lapsed olid sel ajal alaealised, siis lõpuks minuga sama perearsti nimekirja nad said.

No ma väga ei usu, et enamus nimekirjast sünnitamisealised noored naised olid, et koguni 1/3 nimekirjast peaks nende kohe-kohe sündivatele lastele broneerima.

Tegelikult ma soovitaks soovitud perearstikeskusesse lihtsalt avaldus teha kui seal vabu kohti on, siis peavad nad tagasilükkamist kuidagi põhjendama. Kui helistama hakkad, siis nad saavad kohe öelda, et kedagi uut vastu ei võeta ja siis oleks juba veidi nõme ikkagi avaldus teha, saad juba ette negatiivse maine.

Eelmine kägu: kui ma panen perearsti otsingusse oma tänava, siis ta annab vaid ühe perearsti, suhteliselt kõrge reitinguga, vabu kohti nimekirjas on. Aga tema ei võta ka uusi patsiente vastu, järele proovitud. Kui panna lihtsalt kesklinn, siis pakub ka Mustamäel või lasnamäel tegutsevaid perearste, ilmselt need siis kogu linna oma teeninduspiirkonnaks pannud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lastega ühes Mustamäe perearstikeskuses nimekirjas. Neil oli komme, et lastega tegeles lastearst ja täiskasvanutega perearst. Nüüd ühel hetkel avastasin et laste arst on Ülemistele kolinud ja minu arst ka oma nimekirja neid ei võta… Kuigi lapsed juba teismelised.

Ju minu laste arstil on nüüd ka siis piirkonnaks kogu Tallinn.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lastega ühes Mustamäe perearstikeskuses nimekirjas. Neil oli komme, et lastega tegeles lastearst ja täiskasvanutega perearst. Nüüd ühel hetkel avastasin et laste arst on Ülemistele kolinud ja minu arst ka oma nimekirja neid ei võta… Kuigi lapsed juba teismelised.

Ju minu laste arstil on nüüd ka siis piirkonnaks kogu Tallinn.

tegelikult peaks võtma kuna sinu lapsed ja alaealised.  Tal on ilmselt mingi väljamõeldud “põhjus”  miks ei võta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kui kohti on siis ei tähenda, et võetakse. Paljudel on vabad kohad broneeritud patsientide tulevastele lastele.

Päris nii küll ei ole. Vahetasin perearsti ainult seepärast, et ta kolis kogu nimekirjaga minema. Ühel päeval õde helistas, et tulge korrapärasele uuringule, aga me asume nüüd uuel aadressil. No see ei sobinud kohe kuidagi. Kolis linnaservast südalinna kõige suurema ristmiku äärde. Ja ma elan maal, perearstinduse algusest käinud samas omale lähimas keskuses. Vaatasin välja samast vanast keskusest teise arsti, kes oli minu arsti ka vahel asendanud ja tundus sümpaatne. Tal oli vaid 12 vaba kohta. Täitsin avalduse nii enda kui ka abikaasa eest, kirjutasin lisaks, miks soovin just teda ja võetigi nimekirja meid mõlemaid vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve Tallinn on ammu juba üks piirkond.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene nimega arste on ikka tohutult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene nimega arste on ikka tohutult

Ja mis siis, kõik nendest pole sugugi halvad. Mina olen enda arstiga väga rahul.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage head perearsti Tln.