Esileht Ilu soovitage head šampooni/palsamit

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: soovitage head šampooni/palsamit

Postitas:
Kägu

olen järjest proovinud erinevaid, aga ei leia õiget. juuksed on kuivapoolsed, paksud, värvitud (et halli katta) ja karused. tahaks siidisemaid ja nõtkemaid juukseid. hea oleks, kui saaks osta nt Tradehousest vm kättesaadavast kohast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Linea Natura. Vahetan tihti ja esimest korda kasutasin mitu aastat tagasi ja siis katsetasin ikka teisi. Aga avastasin no ei saa juukseid sama läikega ja siidiseks kui toda kasutades oli ja hakkasin uuesti. Nüüd jälle – mega siidised, läikivad, niisutatud. Võib nendega konsulteerida, et õige leida (šampoon peanaha järgi ja mask juuste järgi, ampullid on ka mega head). Päris igalpool neid ei müüda, aga saab veebipoest tellida kui üle Eesti on neil mitmeid firmasid-salonge ka, kes nende tooteid müüvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib väga Kadus Fiber Infusion. Teeb juuksed väga siidiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul juuksed värvitud ei ole, aga pikad ja paksud ning niisutust vajavad küll. Sobivad Sebastiani Hydre sarja tooted ja Alterna Caviar Replenishing Moisture.
Igasugused volüümitooted teevad mu juustest kuivad kahused õled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ja sobib Living Proof No Frizz.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen proovinud erinevaid: Joico, Sebastian, Davines, Schwarzkopf, Hask, Rich, Goldwell, Inebrya, Estel, Löwengrip… Ja noh, on neil paremaid ja kehvemaid, sageli (aga mitte alati) seos ka hinnaga, aga alati üks kindel, mille juurde saan kindla käega tagasi pöörduda, on CHI. Selle peale saan alati kindel olla ka neil päris mitu asja, mis minu alt kuivadele, peanaha juurest pigem rasustele juustele sobivad hästi.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu soovitage head šampooni/palsamit