Esileht Ilu ja tervis Soovitage head vahendit ripsme ja kulmu kasvu jaoks.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Soovitage head vahendit ripsme ja kulmu kasvu jaoks.

Postitas:

Olen mures, ripsmed mingi aja tagant langevad välja ühest ja samast kohast tekib tühi auk. Samuti ka kulmud on hakanud hõrenema, tekib ka tühi kohake mida saab pliiatsiga muidugi ära peita. Ja siis kasvavad jälle tagasi, aga see võtab nii kaua aega. Kas olete kasutanud mõnda head seerumit mis taastaks ripsme ja kulmu kasvu? Ise olen kunagi Talika tooteid proovinud. Ei saanud ar kas aitas või mitte, pigem aeg kasvatas tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 11:13; 30.07 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja:

Kasutan ka riitsinusõli. Vahelduseks mõtlesin midagi muud proovida. Hetkel lihtsalt rahaliselt võimalik soetada midagi paremat, kuigi väga kahtlen kas miski kallim toode üldse aitab:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 11:13; 30.07 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kevade hakul sama mure… Suures hirmus ostis kosmeetikaosakonnast ripsmeseerumi (Eesti oma, nime peast ei mäleta), mis lubas pikemaid, tugevamaid ripsmeid… Ja mul töötas. Õige pea hakkasid uued ripsmed väljakukkunud kohtadele kasvama, lisaks muutusid juba kuu ajaga ripsmed tugevamaks ja mis eriti äge- pikemaks. Seega reklaam peab selle toote puhul küll paika! 🙂 Kuigi jah, kallis on see tuubike küll, kuid seda jätkub ikka ka mehe moodi… Õnneks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, viimane Kägu, nuputa palun välja, kelle toode see on. Ma pole ühelgi Eesti tootjal märganud sellist toodet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et see on see MaxEyelash, mida mu ema samuti kasutab. Tal jube lühikesed ripsmed ja ma olin tõsiselt hämmingus, kui ta seda kuu aega kasutanud oli! Algul arvasin, et ta kunstripsmed endale pannud. Lisaks muutis see seerum ka ripsmed tumedamaks. Aga maksab ta jah nii 60 eur-i kanti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pakun, et see on see MaxEyelash, mida mu ema samuti kasutab. Tal jube lühikesed ripsmed ja ma olin tõsiselt hämmingus, kui ta seda kuu aega kasutanud oli! Algul arvasin, et ta kunstripsmed endale pannud. Lisaks muutis see seerum ka ripsmed tumedamaks. Aga maksab ta jah nii 60 eur-i kanti…[/tsitaat] Tõsiselt? :O
Oh sa püha taevas, no oskavad ikka hinda küsida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tõsiselt? :O
Oh sa püha taevas, no oskavad ikka hinda küsida![/tsitaat]
ega ripsmepikendused odavamad ole.
samas leiab guugeldades selle Maxeylashi kohta tõesti peamiselt kiidusõnu. peaks äkki tõesti ära proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:29; 31.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis välja töötatud toode on Yxes. http://m.facebook.com/Yxes.Serum?id=172698892769528&_rdr

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka Eesti toodet Yxes, maksis 49 euri koos saatmiskuluga. Hakkasin kasutama seda 1.detsembril, siiani tundub, et seda on veel palju sees seal. Pooleteise kuuga olid juba palju pikemad ripsmed, kahe kuuga olid nagu vasikal 😀 Soovitan! Esimesel nädalal olid hommikuti ärgates silmad nagu sellised rasked ja tundusid paistes(väliselt polnud midagi näha), aga siis läks see üle ja siiani kõik ok ja ripsmed pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxeylash on samuti Eesti toode.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:29; 31.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan ilusalongis ja meil on ka Maxeylash sees. Maksab see 62.- euri ja seal on sees 2,5grammi seerumit ja see tõesti annab lubatud tulemuse.
Veel on meil sees LashFoodi tooted. See maksab 85.90 aga seerumit on 5grammi sees. See mõjub ka, aga tundub, et on natuke lahjem kraam, kuna tulemused ei ole nii kiiresti saavutatavad. LashFoodi sarjal on olemas ka spetsiaalne kulmuseerum. Ja ripsmedushid ja lainerid, mis on ravi toetavad e. Sisaldavad ka peptiide (hind on 22,90). Kui on tundlikud silmad, siis LashFoodi tootevalikus on ka spetsiaalne toode tundlikele silmadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://aravon.ee/products/placent_activ_ripsmeseerum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage head vahendit ripsme ja kulmu kasvu jaoks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.