Esileht Ilu Soovitage head vananemisvastast kreemi 25-aastasele

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Soovitage head vananemisvastast kreemi 25-aastasele

Postitas:

Soovitage mingit head (soovitavalt eestimaist) vananemisvastast kreemi 25-aastasele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.02 18:12; 08.03 00:31; 20.06 19:23; 16.07 15:36; 22.07 18:15; 11.10 19:42; 15.05 14:00; 02.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25-aastaselt piisab ka korralikust niisutavast kreemist. Minu lemmik on Vichy Aqualia Thermal Rich kreem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt!? Nii väikesed ambitsioonid!
Igavese ilu eliksiiri ja surematuse seerumit ei soovigi?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25-aastaselt piisab ka korralikust niisutavast kreemist

Tegelikult on niisutamine ainus, mida üldse teha annab näonahale. Mingit vananemisvastast kaitset ei anna ükski kreem. Kui aga noorest peale korralikult nahka igapäevaselt niisutad ja võimalikult vähe meigid, siis on ka keskealisena kena näonahk.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jätta välja fillerid ja botox, siis vananemisvastane kreem on ainus vist päriselt tõestatud nö eliksiir tretinoiin (kuid alla 40 pole sellega midagi teha, see on retseptiga Eestis ning vajab väga teadlikku ja hoolikat lähenemist, nahk harjub sellega väga kaua), sellele jätkuvad on retinoid ja retinooli sisaldavad kreemid/seerumid…samuti alla 30 pole sellega midagi veel teha.
Kreeme on erinevaid, oleneb paljuski milline on nahk – kas kuiv, rasune, tundlik jnejne. Mida vähem lõhnaineid sees seda parem (ärritab nahka). Looduslik pole alati looduslik ja parim valik. Kreem on üldiselt selline kaitsev, niisutav barjäär – tal ei ole otseselt peale selle rohkem ülesandeid.
Tasub vaadata näiteks La Roche Posay sarja tooteid (kuigi pole päris lõhnatud), Nivea, Lumene jms põhjamaisele nahale mõeldud kreeme. Kui nahk tahab rohkem niisutamist võib piiluda ka seerumeid, kus sees näiteks hüaluroonhape, peptiidid vms kasulik.
Lisan veel, et nahka aitab nooremana hoida vähene kärsatamine päikese käes, meigi eemaldamine enne und ning…geenid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A ma ei saa aru. Inimene vananeb iga sekundiga. Sa soovid kreemiga seda lõpetada? Mingi kvantfüüsiline eksperiment multiunversumitega?

Või mida sa tegelikult tahad?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

SPF on ainus, mida sa praegu vajad, ausalt. Kui hakkad spets-vananemisvastaste kreemidega liiga vara pihta, ei mõika sulle neljakümnendates miski peale noa…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen ise 32-aastane ja üht-teist katsetanud. Sulle kirjutada ei saa, kuid jäta mulle oma kontaktid ja ma kirjutan privaatselt oma katsetustest…
elustiilinurgake@gmail.com

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise 32-aastane ja üht-teist katsetanud. Sulle kirjutada ei saa, kuid jäta mulle oma kontaktid ja ma kirjutan privaatselt oma katsetustest…

elustiilinurgake@gmail.com

Ei saa küll aru, mis takistab siiasamasse kirjutamist? Miks peaks sinuga privaatset kirjavahetust pidama hakkama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise 32-aastane ja üht-teist katsetanud. Sulle kirjutada ei saa, kuid jäta mulle oma kontaktid ja ma kirjutan privaatselt oma katsetustest…

elustiilinurgake@gmail.com

Ei saa küll aru, mis takistab siiasamasse kirjutamist? Miks peaks sinuga privaatset kirjavahetust pidama hakkama.

Ilmselgelt tahab ta midagi müüa, aga kui otsesõnu siin reklaamima kukub, siis võetakse postitus maha.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad väga Biodroga ja Sesderma sarjad. Sesderma on saadaval apteekides, ise olen kasutanud C vitamiini kreemi ja seerumit, samuti on seda kasutanud minu tütar, talle ka sobis. Ning Biodrogast võiks sulle sobida Intense Moisture Formula, hästi niisutav ja hea kreem, olen ostnud Tradehousest.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Vähe päikest ja palju und” on selle kreemi nimi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SPF on ainus, mida sa praegu vajad, ausalt. Kui hakkad spets-vananemisvastaste kreemidega liiga vara pihta, ei mõika sulle neljakümnendates miski peale noa…

Väga rumal müüt, mida kindlasti uskuda ei tasu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna 25 on see number, kust alates hakkavad toimuma vananemisprotsessid nahas (teaduslikult tõestatud), siis oled minumeelest õigel teel ja väga ajakohane 🙂

Soovitaksin, nagu ka eelmised postitajad siin on maininud, hakata Sul kasutama kas lihtsalt niisutavat või siis juba natukene vananemist ennetavat kreemi (antioksüdantidega)

Konkreetselt kreemidest rääkides soovitaksin Sul proovida Dior Capture Youth sarja näokreemi, kui rahakott lubab. See kreem on nii näole kui ka silmadele (ja sobib ka ööseks), seega eraldi silmakreemi juurde osta pole vaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 30, kahjuks ka suitsetaja aga kasutan senimaani vanid niisutavat ja 20spf päevakreemi.
Megin end väga harva(nooremana igapäevaselt) ja seni pole veel ühtegi kortsu. Isegi kanavarbaid, mis peaks suitsetajatele esimesena tekkima.
Eelmise aasta lõpus käisin kosmeetiku juures ja küsisin ka asjatundjalt arvamust, et mul nüüd kusagil kortse pole, sest ise ju ikka oled harjunud ennast vaatama igapäevaselt, ja sain kinnitust, et mingeid nõ vananemise märke veel näonahal ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi seda, täna on neil E-esmaspäeva kampaaniahind: https://www.epp.ee/catalog/product/view/id/31422/s/kreem-frezyderm-botuliini-efektiga-50-ml/category/3547/

Kas see 25-aastasele väheke liiga “kange” ei ole?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Soovitage head vananemisvastast kreemi 25-aastasele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.